Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no co ty, ile można... może się zmusze do ćwiczenia w domu, bo moim mięśniom daleko do formy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre i tyle, bo inaczej pewnie w ogóle bym nie ćwiczyła :D sukcesem będzie, jak przestaną mi się trząść te rachityczne mięśnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są po prostu za słabe. Jak się obklejałam to nie mogłam ustać w tej pozycji, bo tak się trzęsłam w wyproście i rehabilitantka mi zwróciła uwage, że to niezbyt dobry objaw :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest chyba konsekwencja tego, że odciążam tę nogę jak chodze i mięśnie inaczej pracują. Zresztą zabójstwem dla tych mięśni były 4 tygodnie w gipsie, noga mi już nigdy nie wróciła do pierwotnej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 tyg. to ja się nie dziwię. Swoją drogą, chyba jakiś wariat wpadł na taki pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu za drugim razem jak przyszłam ściągnąć gips lekarz powiedział do mojej mamy \"nie no ona nie może tak chdzić w tym gipsie, bo zaraz nie będzie mieć żadnych mięśni, a za młoda jest, żeby z niej robić kaleke\", po czym za 5 minut stwierdził, że jeśli to jest martwica, to on mi tego gipsu ściągnąć nie może heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda gadać. Najlepiej zrezygnuj całkowicie z usług lekarzy, bo przez nich masz chyba więcej strat niż zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jest mi dość trudno wyćwiczyć te mięśnie, bo nie moge wykonywać np. ćwiczeń z obciązeniem, tylko co najwyżej z taśmami oporowymi :/ co prawda miałam wypisane parametry ćwiczeń: czynne ze stopniowym obciążeniem, chociaż jeden ortopeda stwierdził, że w moim przypadku ćwiczenia siłowe z obciążeniem odpadają, bo zrobie sobie tylko większą krzywde przy takich stawach i miał racje, bo jak poprzednio ćwiczyłam w UGULu z ciężarkami to sobie załatwiłam moje zdrowsze kolano i do dzisiaj nie moge go doleczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już na zdrowy rozsądek mają c kolana i mięśnie w twoim stanie , ćwicząc z obciążeniem można sobie dużą krzywdę zrobić. A jak po tym sterydzie? Minęły te uporczywe i dziwne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęły, ale dzięki temu wyleczyłam się już z chęci kłucia się sterydami :D teraz jeśli się zdecyduje to będzie traumeel hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nakłuwania łokcia wyleczyłam się już dawno :D teraz to chyba zostane hodowcą, bo już mi się tym wszytkim nie chce nic robić :/ z drugiej strony idzie zima i niedługo ma spaść śnieg, więc będzie się chodziło dużo trudniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już chyba przyzwyczaiłam i na przykład jest mi wszystko jedno czy będę miała jeden czy dwa łokcie tenisisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię, że ci wszystko jedno. Jakbyś miała dwa, to byśmy porozmawiały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym wzgledzie naprawde wszystko jedno, bo mało używam lewej ręki :) a do prawej zdołałam się nawet przyzwyczaić, chociaż wydawało mi się to niemożliwe ;) mam jednak nadzieje, że to coś w lewym łokciu nie okaże się być drugim tenisistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komplet ci raczej nie jest potrzebny:D A na narty skusisz się w tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×