Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ja sie przecież bardzo staram ;) a poza tym strzeliłam sobie dziś taping na rzepke i musze powiedzieć, że chciałabym, żeby już tak zostało... po prostu nie ta noga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Wam powiem... czuje że chyba jest co raz gorzej niż było... :/ dzisiaj mnie strasznie boli kolano, a nic takiego nie robilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem moze... ale raczej mnie na zmiane pogody kolana nie bola... predzej biodro i kostka ale czasem sie zdaza ale wtedy to jest inny bol... :/ moze niedlugo mi przejdzie ten bol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo niestety na chondro nie ma leku, który by pomógł. Inna sprawa, że jedni mają bardzo dobrą tolerancję stopnia III a inni konają z bólu przy I. To mnie ciekawi:) Kacha, masz znowu jakąś wizytę wyznaczoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie mam wyznaczonej wizyty... Lekarz powiedział że jeżeli pomoże to mam nie przychodzić, a jeżeli nie pomoże to mam przyjść tylko że lekarz nie powiedział po jakim czasie to ma pomóc... Moja mama myśli że po miesiącu ma to pomóc, ale miesiąc to ja mam nie ćwiczyć na wfie... ale i tak na pewno będę musiała do niego jeszcze raz pójść... i może w tym tygodniu zadzwonie i się umówię na wizyte... bo jak zadzwonie za miesiąc to wizyte będę miala na styczeń jak i nie później... a takto może jeszcze załape się na ten rok na wizyte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, powinnaś zmienić lekarza, najlepiej jakaś prywatna klinika z zabiegami na NFZ, i niech ci zrobią artro ale komiecznie z usunięciem zepsutej chrząstki. Wtedy naprawdę może być o nniebo lepiej, jak nie dobrze z twoim kolanem. Nie rozumiem, jak mpgli zostawić to zepsute. To tak jakby pójść do dentysty z zębem z próchnicą, a lekarz zamiast wyczyścić by tylko spojrzał i zostawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mieli nadzieje ze mi znowu plukanie pomoze... ale niestety nie pomoglo... Właśnie to mnie zastanawia dlaczego lekarze nie usuwają tej chrząstki. Może chodzi o to ze jak bedzie cieńsza chrzastka to pozniej szybciej sie bedzie scierala.... Albo moze w tym szpitalu nie posiadaja takiego narzedzia zeby ja usunac :P hehe.. ale tak na serio to ciekawa jestem co lekarz zrobi jak mu powiem ze to mi nie pomoglo... A u Karsi tez nie najlepiej ma jakis stan zapalny, jakies badania miala miec robione i ogolnie kiepsko. Jeszcze cos tam jej rosnie przy kolanie ale tez dokladnie nie wiem co i gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to faktycznie złe wieści..Przynajmniej pozdrów ją od nas:) Co do chrząstki, to jak kolano źle chodzi, to i tak będzie sę ścierała. A jak wszystko działa ok w kolanie, to nie powinno się ścierać. A jak wyrównają do zdrowej chrząstki, to nie ma bólu, albo jest słaby. Tylko trzeba rozsądnie się z nim potem obchodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta część na paśmie biodrowo-piszczelowym odłazi od samego początku :o jak już mówiłam rzepka dalej sobie chodzi jak chce, ale przynajmniej nie boli przy wchodzeniu i schodzeniu ze schodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×