Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a kolana już troche gorzej, ale jakoś przeżyłam ;) po spontanicznej ulicznej imprezie nie obyło się bez spuchniętego kolana, ale to w sumie żadna nowość hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie bez znaczących zmian, kolana dawały się we znaki zwłaszcza po dłuższym chodzeniu, ale czego się spodziewać po niedoleczonych kopytach heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. :)) ja powiem tyle ze moj ogromny bol kolana byl spowodowany chyba tym bieganiem tydzien temu na wfie i tym staniem w supermarkiecie... bo wczoraj bylo lepiej i dzisiaj tez jest lepiej niz bylo... :)) nawet wczoraj zagralam w siatke i noge... co prawda po nodze bol znowu wrocil ale wieczorem minal.. :P za to martwi mnie drugie kolano... :/ a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam Megusia narzekasz:P Zamiast się cieszyć że siedziałaś sobie w cieplym w przeciwieństwie do nas to jeszcze Ci mało:D Ja w poniedziałek jadę na dwa dni do Karpacza z klasą... Obawiam się że moje kolana nie będą w zbyt dobrym stanie w górach:P Ale może w końcu dowali mi tak, że nie będę miała innego wyjścia jak iść do lekarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz jechać na narty??? Myślałam, że nie chcesz pogarszać swojego stanu:) Wyjazd z uczelni czy prywatny? Coś Sandra długo się nie odzywa. Najwyraźniej wyjazd jej bardzo posłużył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjazd organizowany przez studentów z Warszawy, ta sama ekipa, z którą byłam teraz, więc na pewno będzie super :D wreszcie będe miała motwacje, żeby się przełamać i zacząć znowu jeździć, chociaż na dzień dzisijeszy jeszcze sobie tego nie wyobrażam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie żaden heheh może dojde kiedyś na tę elektrostymulacje i ćwiczenia, ale na razie bardzo, ale to bardzo mi sie nie chce. poza tym w chwili obecnej mam spuchnięty bok kolana i czekam cierpliwie aż minie ból i opuchlizna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzaskające biodra - do zlikwidowania podobno tylko i wyłącznie operacyjnie za pomocą tzw. plastyki Z pasma biodrowo-piszczelowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×