Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Pomaga, kolano dużo lepiej pracuje i jest bardziej stabilne, ale troche bólu przy tym też trzeba znieść, bo mięśnie się buntują. Po wypróbowaniu wielu rzeczy stwierdzam, że warto inwestować w profesjonalnie prowadzone ćwiczenia, bo przy okazji można się troche podszkolić i o ile ma sie chęci - ćwiczyć potem w domu, czego niestety nie robie... MEA CULPA Amen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym, że ja aż tyle czasu chyba nie mam, zwłaszcza że by w ogóle mówić o jakichś efektach trzeba chodzić minimum 3 x 1 godz. w tygodniu i jeszcze krzywo patrzą, że nie codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja głupia myślałam, że można sobie chodzić 1-2 razy w tygodniu i jest ok heheh może też spróbujesz takiej rehabilitacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nikt nie wpadł na pomysł rehabilitacji, ale pewnie jakby mi kazali to bym poszła:PDawno nie byłam u żadnego lekarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już jedna rehabilitantka pojechała po ambicji, mówiąc, że nie mam mięśni nie tylko w nogach ale też w rękach heheh a ja uważam, że mięśnie mam wprost proporcjonalne do grubości nóg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najważniejsze:D Przecież nie możesz wyglądać jak jakiś Robocop:D Pewnie dopiero wtedy by poweidziała że mięsnie masz dobre:P Wg mnie dla rehabilitantów nigdy nic nie będzie do końca dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że jest cisza... :P A ja w środę idę wreszcie do ortopedy... A jutro idę na pierwszy SKS z siatki :) ciekawe czy dam sobie rade... :) jeszcze do tego mam 2h wfu czyli razem 4h smigania po sali gimnastycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe zobaczymy :) ale jedna godzina bedzie typu aerobik wiec luzik... :) Ale ogolnie juz sie nie moge doczekac... i wlasnie ciekawa jestem jak moje kolana zareagują na taki wysiłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taki aerobik w szkole nie jest obciążający, bo jest nieprofesjonalny - przerobiłam semestr na studiach i był beznadziejny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole mało kto się stara, bo w LO też był beznadziejny hehe dopiero jak zapłacisz to masz aerobik na poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zle :) najpierw tanczylam, potem na drugiej lekcji wfu poprawialam biegi wytrzymalosciowe (prawie dwa razy lepszy wynik mialam niz poprzednio :) ) no a potem siatka przez diwe godzinki... :) i nie jest zle... ale troche boli... troche bola oba nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom, ale nie jest źle... gorzej zdecydowanie było po dwoch wfach i potem staniu przez 4h w hipermarkecie i na drugi dzien tez takie stanie.. bo wtedy przez calutki tydzien chodzic nie moglam i nie wiedzialam co sie dzieje.. :) ale to jednak przez to stanie bylo :) a w srode do ortopedy ide.. ciekawe co powie... a wiecie co... to miejsce niby w rogu rzepki co mnie boli to co raz bardziej mnie boli i co raz bardziej mi zycie utrudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, pewnie to chondro w rogu rzepki. Ciekawe czy ta twoja wizyta dojdzie do skutku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mam nadzieje że dojdzie do skutku... Może w rogu jest chondro, nie wiem... ale wiem ze dlugo tak nie wytrzymam z tym... i dobrze by bylo gdyby lekarz na jakis pomysl wpadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba musiałabyś mieć duży ubytek chrzęstny, żeby to dawało takie dolegliwości bólowe, a chondro I st. to wciąż chrząstka pełnej grubości. Jeśli to jest z zewnętrznej części kolana to być może to zbyt napięty troczek boczny rzepki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol jest z zewnetrznej czesci kolana... i bol zawsze jest przy napinaniu czworoglowego ale nie takim jak przy cwiczeniach (przy cwiczeniach rzadko boli) ale przy zgietym kolanie i napietym czworoglowym... np. tak jak sie wstaje z krzesla albo jak chce sie przyjac pozycje "na małysza" :D przy przenoszeniu ciezaru z jednej nogi na druga (takie ciwczenie mam na wfie i pozycje "na malysza tez") a ostatnio nawet boli bez napinania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chcecie zasadzić wirtualne drzewo, które przyczyni się do odnowienia zasobów leśnych w Polsce? :D megusiaaa.posadzdrzewo.pl A co do kolana to może być też brak równowagi mięśniowej - trzeba wtedy wyćwiczyć przyśrodkową głowę m. czworogłowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×