Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hehe przy minimalnym ruchu także znikaja i to bez większego bólu więc to chyba także jakieś wyjście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe w to nie wątpie:P Aczkolwiek zakwasy nie zaatakowały ud jak to bywało zazwyczaj tyylko pośladki:P Nawet łydki mam w porządku:) Wiec przynajmniej z tego się ciesze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim tempie do 400 strony dojedziemy za jakieś 20 tygodni :P widocznie temat się wyczerpał, wszyscy wyzdrowieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wyzdrowieniem to chyba żartowałaś:D Z naszymi schorzeniami to niemożliwe:) A jak tam się wycieczka udała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycieczka nawet ok, chociaż przywiozłam sobie zapalenie krtani i teraz nie dość że prawie zaniemówiłam to jeszcze się dusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze, niestety nic się nie zmienia na lepsze. liczyłam, że to drugie kolano odpuści, ale się chyba przeliczyłam, czyli czas się przyzwyczaić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez żartów. Masz znów zamiar gdzieś do lekarza uderzyć czy sobie odpuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuszczam, mam już dość. tzn. skonsultuje się jeszcze z reumatologiem, bo i tak musze iść, chociaż nie wiem kiedy, bo nie mam czasu, ale znając życie odeśle mnie z tym do ortopedy :/ jak na mój gust ciągnie się to troche za długo bo od maja i czynne zgięcie jest nadal bardzo bolesne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ćwiczenia czynne i elektrostymulacje na m. czworogłowe, ale jestem w fazie anty- wszystko i nie stosuje się do zaleceń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodze i na razie chyba nie zamierzam, mam dość rehabilitacji a poza tym jak mi każą zginać to biedne kolano z ciężarkami to ja już mówie dziękuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu głupota? ostatnio doszłam już do 2,5 kg :D a ćwiczenia mają być właśnie ze stopniowym obciążeniem, szkoda tylko, że trzeba chodzić przynajmniej 3 razy w tygodniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×