Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ja też w to wątpie... ale chciałabym się przynajmniej dowiedzieć czym to może być spowodowane... zobaczymy co bedzie... w poniedzialek jeszcze bede dzwonila dowiedziec sie czy na pewno lekarz bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wątpię, że Kacha się czegoś dowie. :)Tle już wizyt było i ciągle nic nie wiadomo. Lekarze albo nie wiedzą, albo po prostu wiedzą, że w zwyrodnieniach nic nie da się zrobić i nie chcą tego mówić pacjentom. I tak wciskają stosy glukozaminy lub zastrzyki dla świętego spokoju. Najgorsze, że wiedzą, że to nic a nic nie pomoże. Megusia, a zaklinałaś się, że już żadnej rehab.? Hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis czas temu zauważyłam, że jak mam \'podkurczone\' nogi to w lewym loanie rzepka mi tak jakoś bardziej odstaje... a w drugiem jest normalnie. Albo ta wystająca jest normalna a ta nie- nie:P O ile wiecie o co mi chodzi:P Ale tak sobie pomyślałam, że może własnie przez to że mi tak wsytaje, ona jest jakaś krzywa i dlatego mi tak to kolano strzela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrócie: rzepka nie jest ustawiona centralnie w bruzdzie międzykłykciowej tylko przechyla się na bok w strone kłykcia bocznego kości udowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj u ortopedy... no i powiedzialam o tym miejscu i zdziwilam sie jak lekarza zaczelo to miejsce interesowac (3 lekarzom to mowilam w tym jednemu ktory przeprowadzal wywiad przed operacja to wszyscy to olali) no i zaczal to dotykac ruszac itp. i powiedzial ze mam isc do gipsowni. Ja odrazu w szkoku ze mi bedzie chcial gips zalozyc... ale na szczescie mu sie pomylilo i mialo byc do zabiegowego.. poszlam tam no i lekarz mi wstrzyknal cos... tylko nie wiem co to jest... tego bylo bardzo malo, bylo bardzo geste, igle 7 mial, bylo biale i troche takie przezroczyste (cos w rodzaju kleju do tapet :P ) i mi to wstrzyknal no i dostalam zwolnienie z wfu na miesiac bo po tym nie mozna nic robic... I mam pytanie do Was... czy wiecie moze co to moglo byc? i po co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie powiedzial... tylko ze zastrzyk... jak sie pytalam pielegniarki co to bedzie to mi nie odpowiedziala... wiem tylko ze igla 7 i jak to wygladalo... a i tego bylo bardzo malo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym przycisnęła tego lekarza :D dobrze że mój jest w miare komunikatywny i jeszcze mi wszystko rysuje heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ale i tak bylam zaskoczona ze sie tym zainteresowal... bo wszystkich innych u ktorych bylam to nie obchodzilo... :) ciekawa jestem co to bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, ale nas zaintrygowałaś. Nie mam pojęcia co ci wstrzyknęli. Czemu lekarza nie zapytałaś? Może to była blokada? Zastrzyku z kwasem by ci na bank nie podali, bo za drogi. No niezła zagadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, najbardziej realny to steryd. Chyba jedyna rzecz, jak lekarze w tej dziedzinie dają za darmo:D A jak po twojej rehab.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rehabiitacja tak sobie, boli i jakoś nie moge sie rozćwiczyć do końca. Poza tym mięsnie mimo poprzedniej rahabilitacji bardzo słabiutkie, co widać już na pierwszy rzut oka... mam nadzieje, że będzie lepiej, bo na razie boli, boli, boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, chyba po rehabilitacji, bo codziennie boli bardziej, aż nie chce wiedzieć jak będzie jutro ;) i jeszcze ćwicze na czarnej taśmie, którą troche trudno się naciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mnie biodra bolą, w ogóle cała jestem obolała, ale to nie są zakwasy. niektórych ćwiczeń w ogóle nie jestem w stanie zrobić, ale mam nadzieje, że stymulacja mi pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×