Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ćwiczyłam też na tym dysku połączonym z połową kuli, jest o niebo lepszy niż ten "karny jeż" heheh ale na obu się nieźle trzęsłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie na tym miesnie trzesly to normlana rekacja mnie sie anwet po elektrpstymulacji trzesa i nie da sie zrbic np lasera bo mi cala noga sama pdskakuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o czym mówicie:) Dajcie jakiś link na te zabawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest normalna reakcja niepełnosprytnych mięśni, bo inni stoją na tych poduszkach i jeszcze piłke odbijają i nie zauważyłam, żeby się trzęśli :/ no ale praktyka czyni mistrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rehabilitantka powiedziala ze to rekacja slabych miesni wiec wystarczy wiecej cwiczyc i nie beda sie trzesc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie w tym nie ma nic komicznego:( na mojej rehabilitacji ludzie zwykle mieli grymas bolu na twaryz wiec raczej nikt nie zwracal uwagi na to jak sie wyglada;/ ja chyba juz trace restzki pocuzic ahumoru i optymizmu w sparwie mojej nogi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie z siebie śmiałam, co znacząco utrudniało mi stanie na tym, u nas ogólnie jest wesoło na tej rehabilitacji i uwierz mi nikt nie miał grymasu bólu na twarzy, a prawie sami ACLowcy się rehabilitowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje, ale aerobik był w miare lajtowy. Niestety chyba będę musiała ćwiczyć w opasce, bo mam strasznie niestabilną kostke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nic nowego, bo ta kostka zawsze była luźniejsza i często mi się wygina, ale po tych ćwiczeniach równoważnych zastrajkowała i teraz jest jeszcze bardziej niestabilna i w dodatku pobolewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lepsze nie ;) w sumie to obawiam się, że robi mi się drugi łokieć tenisisty, ale jeszcze mam nadzieje, że po prostu go nadwyrężyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie, chyba że znacząco mi się pogorszy. nie chce mi się po raz n-ty słuchać tego samego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×