Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hehe no nie wiem czy się tak polepszyło, ale po prostu nie mam już chyba na co czekać, bo lepiej niż jest może nie być, więc szkoda tracić czas :D Może się okazać, że zjade 2 razy i będę miec dość, ale przynajmniej spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, chyba nie. Prawdopodobieństwo urazu na stoku jest ogromne. Jeden upadek i nie rzadko problemy do końca życia. Więc jednak chyba nie. Mogę żyć bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba po prostu jeździć ostrożnie :D A urazu moza się nabawić na prostej drodze, tu chyba nie ma reguły. Ale z drugiej strony szkoda by było zepsuć dobry wynik artro, więc cie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, trzeba dmuchać na zimne:) No ale jak ma się coś stać, to stanie się jak mówisz, wszędzie.To fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się leczy zestarzałe zerwanie albo naderwanie mięśnia? oszczedzac czy rozciagac bo sama juz nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wlasnie nie wiem pewnie sie dowiem od lekarza no ale woalabym wiedziec co mnie czeka:/ bo tam sie juz blizna zrobila wiec po co oszczedzac chyba rozciagac ale nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszlym tygodniu mam mRI i USG no ale co innnego moge miec na miesniu chyba nic;p poza ta blizna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba trudno nie zauważyć zerwanego mięśnia, bo tworzy się wtedy takie wgłębienie no i noga by się nie zginała, skoro to na zginaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie znam tak orzekli specjalisci a usg albo to potwierdzi albo nie a zgrubienie mam tylko ze juz od dawna i nie pamietam zebym miala jakies zwiotczenia cyz cos no jedynie tyle ze boli no ale jak ja nie czulam zerwania wiezdale to co sie dzwic ze miesnia nie poczulam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie znam, ale myśle, że zerwanie mięśnia na pewo byś poczuła i miałabyś wielkiego krwiaka i opuchlizne. Swoją drogą ty masz jakiegoś ogromiastego pecha, naprawde :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ten miesien to mi od samego pocztaku dokuczla pzreciez tylko wreszcie ktos sie nim zajal;/ bowczesniej mi wciskali kit ze to od kolana;/ mam nadzieje ze uda sie go odpowiednio rozciaganc i bede mogla normlanie siedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mam pytanie. Mam zwolnienie do końca listopada (czyli jakieś jeszcze 2 tygodnie) ale ten zastrzyk mi nie pomógł a lekarz powiedział że po zastrzyku nie moge ciwczyc. A chciałabym jeszcze przed koncem zwolnienia zaczac cwiczyc... najlepiej juz w piatek... i co o tym sadzicie? Czy coś może mi się stać? I tez chodzi o to ze gram w rozgrywkach klasowych w siatke i chcialam sie troche podszkolic bo nie bardzo umiem grac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczyciel nie może Cie dopuścić do uczestniczenia w zajęciach jeśli dałaś mu zwolnienie do końca listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie pomyślałam o tym że nauczyciel mnie może nie dopuścić... :/ Chyba jutro pójdę i pogadam z babką od wf-u... Jeżeli babka się zgodzi to mama też powinna się zgodzić... bo ją też jest trudno przekonać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że w razie jakiegoś wypadku ona odpowiada prawnie i musiałaby ponieść konsekwencje, w końcu zwolnienie lekarskie jest dokumentem i ona nie może go podważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×