Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Kacha, przy siatce trafiają się sporo obciążenia kolan. Twoim to nie jest potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ktoras z was wie co moze oznaczac bol w dole podkolanowym a dokladniej to chyba miesni wchodzacy na lydke i udo...bol podczas spoczynku w czasie cwiczen i treningu, rozciagania nie ma go wowogole natomiast na drugi dzien od wysilku nie mozna wogole ruszac noga wtedy jesli noga jest zgeita nie da sie jej rozprostowac i sa problemy z chodzeniem. Nie ma opuchlizny ania zadnych innych oznak zewnetrznych a torbiel jest wykluczona;/ macie jakies pomysly?? P.S to na szczescie nie moj problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolano jednio, całe szczęście. No dobrze w sumie. Bardzo funkcjonalne, ale czasem mnie pokłuje. No i oszczędzam je, tzn. używam w racjonalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to sie ciesze:) ja z obawa czekam na te badania mam nadzieje ze nic nowego ani zlego mi w nich nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem. Karsia bedzie miala w przyszlym tygodniu operacje (chyba we wtorek albo w srode) te plamy co ma do kosci udowej to sa jakies guzy i ja to strasznie boli i beda jej to usuwac. Czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to też nieciekawie u Karsi. Sandra, może u ciebie ta łakątka się nie zrosła i stąd te problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem:( mnie to sie wydaje ze to wina tego miesnia...tylko przeciez ja caly czas sie rehabilituje a z nim coraz gorzej:( nie mam nawet zadneg pomyslu co z nim nie tak mam nadzieje ze usg to wykarze i bede mogla sie za niego jakos rozsadnie wziasc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mialam w nim stan zapalny chyba dalej mam nie wiem jest spuchniete troche no i boli...prawdopodobnie to tylko pezeciazenie ale mri lekarz mi kazal zrobic "przy okazji" z tym prawym nie powinno byc wiekszych problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze bedize od razu:) zwykle jest po 3h tylko ze ja mam na pozne popoludnie to chyba bedzie nastepengo dnia rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zapisana do najlepszego lekarza radiologa ( przynjamniej taka ma u nas opinie) specjalizujacego sie w opisach ukladow ruchu wiec mam nadzieje ze sie nie pomyli w niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po;/ MRI opis bedzie jutro a USG jest takie i nie wiem coz tym sie robi:(( \" W obrebie glowy dlugiej miesnia ddwuglowego uda linijny obszar na odcinku 15cm grubosci 3mm przemawia za torbiela pokrwotoczna po uszkodzeniu wlokien miesniowych. WYsiek w okolicy przyczepu sciegna m. dwuglowego uda\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że Twój opis USG za ciekawy nie jest... :/ A mojej mamie udało się na jutro umówić wizytę u ortopedy więc jutro do niego idę... ale nie wiadomo czy bedzie... Stwierdzilam ze wytrzymam te dwa tygodnie jeszcze na tym zwolnieniu z wfu i stwierdzilam ze na nic sie nie zapisuje tylko tyle co siatkowka na SKSie ... Ale za to zapisalam sie na strzelectwo sportowe... a to chyba najlepsze rozwiazanie w moim przypadku jezeli chce cos robic po szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawe co ci powie:) kurcze ja nie wiem coz tym miesniem sie robi moze sie da jakos ta torbiel odessac albo jakims zastrzykiem rozpuscic? a wyniki MRI jutro cholera;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra,ja też nie wiem co by to mogło być. Do jutra jakoś wytrzymasz z tym opisem mri. A ta niby torbiel jest twarda czy miękka w dotyku? Kiedy masz wizytę, bo tu chyba tylko lekarz będzie wiedział. Kacha, idziesz jutro w sprawie zwolnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymasz ten jeden dzień... nawet nie cały... :) Dobrze że nie masz wyniku za tydzień... Oby nie chcieli tego usuwać operacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaka ja jej nie czuje a on nie napisal;/ dokladnie pzrep[isalam to co on napisal;/ musze isc do ortopedy ale to pewnie predko nie anstapi z braku czasu:((( torbiele normlanie sie wycuyna no nie?? ale w miesniach chyba tegon sie nie robi?? mam nadizje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę ogólnie na wizytę a o zwolnienie pewnie się zapytam... chociaż nie wiem bo jak mi ten zastrzyk nie pomógł to możliwe że dostanę kolejne zwolnienie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×