Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

A cos z takim krążeniem ewentualnie dałoby się zrobić?;> Hinter wiesz wolałabym żeby nie było to moja urodą bo to cholerny bół kiedy odtajają Ci palce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że najlepiej ale wiesz jeżeli nie da się nic z tym zrobić to nie będę się przecież wygłupiać:D Dlatego pomyslałam że może coś wiecie:D Ale chyba rzeczywiście może skocze do lekarza chociaż wybieram sie od miesiąca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co takie pustki? Wszystkie w świetnej formie czy ewidentny brak czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Ja nie pisze bo nie mam za bardzo czasu i tez nie mam co pisac bo jak na razie jest bez zmian... a nawet moglabym powiedziec ze gorzej... a raczej chodzi o to miejsce i ten miesien... Chodze na fizykoterapie ale to tez nie pomaga... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
Od kilku dni nic nie mogę wpisać, bo błąd tematu czy coś? Też tak macie? /Hinter/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
O, jak wysyłam z nie mojego nika to działa. /Hinter/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cud, wszystko znowu działa. Ale monolog odstrzeliłam:D Co u was dziewczyny? Tak sobie myślę, że rok temu o tej porze, ja, Kacha i Sandra przed artro byłyśmy:) Ale to zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no zleciało bardzo szybko... rok temu to ja nie bylam przed artro tzn bylam ale jeszcze o niej nie wiedzialam... rok temu bylam chyba w czasie kolejnej fizykoterapii ktora nie pomogla... No i w tym roku rowniez tak jest... nalazilam sie na ta fizykoterapie a nadal boli... chociaz spodziewalam sie tego... 21 stycznia ide do ortopedy wiec sie okaze co dalej :P A co tam u Was... ? Jak dobrze że jest teraz tyle wolnego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie probowalam sie wpisywac choc zagladalam czy ktos moze jest:) u mnie nic nowego..dalej nie bylam u lekarza..za to nabawialam sie zapalenia oskrzeli i sobie siedze w domu i mijaja mnie porzadki swiateczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe z jednej strony zle bo jestes chora ale z drugiej dobrze bo odpoczniesz a wszyscy za Ciebie robia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to sie smieje z tego bo juz troche lepiej ale ostanie dwa dni to myslalam ze umeiram:P dzis nawet sie wzielam za spzrtanie swojego pokoju ale od tego ciaglego schylania sie i wlazenia na drabine zaczelo mnie bolec kolano i udo wiec sobie dalam spokoj takie rozciagania to mi jeszcze jednak nie sluza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ten temat już prawie w archiwum wylądował.:) Kacha, czyli jednak kolejna wizyta? Sandra, no wiesz, zapalenie oskrzeli?Z twoim kolanem lepiej coś? A może już dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter nie wiem ni czuje ani poprawy ani pogorszenia zobaczymy jak lekarz to oceni mam nadzieje ze pozytywnie:) choc jedno wiem napewno narty w tym sezonie i wogole inne sporty zdecydowanie odpadaja..jeszcze nie dam rady...' Dalej sie zastanawiam coz tym miesienm nie mam pojecia co oni z czyms takim robia?? wzielam juz dwie serie zabiegow na niego i nic...;/ dodatkowo robi mi sie jakies wybrzuszenie na nim ale w innym meijscu niz torbiel chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być do wycięcia, tak się obawiam, ale najlepiej ci lekarz powie. A u tego wieczornego też nie byłaś? Chodzisz normalnie? Boli coś wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×