Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nawet w necie nic nie ma o torbieli miesni:(( 15 cm to chyba duzo nie?? wogole lekarz mi powiedzial ze takie cos sie bardzo zradko zdarza:(( byl zdziwiony i az zrobil mi dla porownani usg drugiej nogi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten co robił usg nic więcej nie powiedział co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie zapisac...poki co nie mam czasu...na wizyte sie nie czeka dlugo wiec jak tylko bede miec troche wolmnego to pojde...ale to chyba przed swietami bedzie dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra i jak tam MRI ? Ja bylam wczoraj u ortopedy... Na szczescie bylam pierwsza w kolejce to mnie przyjal bo spieszyl sie na zebranie i mial kilku pacjentow przyjac i mialo byc zastepstwo... No i ogolnie to powiedzialam mu ze nadal mnie to dziwne miejsce boli no i on zbadal zapytal gdzie boli w jakich momentach porownal z druga noga no i stwierdzil ogolnie ze to jest normalne przy chondromalacji ale ten bok rzepki (ktory mnie boli) i teraz nie pamietam slowa ktorego uzyl (ale chodzilo mu na pewno ze cos z nim jest nie tak ze jest bardziej obciazony, i jeszcze o cos innego mu chodzilo a tez nie umiem tego opisac) ale na pewno jest nie tak w porownaniu z druga rzepka no i dal mi skierowanie na fizykoterapie najpierw mam 10 terapulsów a pozniej mam 10 pól magnetycznych i potem do lekarza... wizyte mam wyznaczona na 21 stycznia. No i dostalam zwolnienie z wfu do konca grudnia i zaczal wymieniac czego nie moge robic to polowy nie pamietam... pamietam tylko te o ktorych sama wiem... :P na pewno mi zabronil takich ruchow przy ktorych mnie to miejsce dziwne boli (tez to inaczej nazwal ale nie pamietam jak) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, czyli nic nowego.Na tym zwolnieniu możliwe, że pojedziesz do końca szkoły. Ciekawe, jak tam mri Sandry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z nowości to tylko tyle że z tym bokiem jest coś nie tak (bo o tym mi jeszcze nikt nie powiedział) [chociaż o tym to raczej sama wiedziałam, bo jak boli to chyba wiadomo że to jest coś nie tak] Szkoda tylko że znowu mam iść na tą fizykoterapię a i tak wiem że raczej nie pomoże bo już miałam takie zabiegi. No ale pójdę... Ja teraz ciekawa jestem co lekarz wymyśli jak mi fizyko. nie pomoże... No ciekawe jak MRI Sandry... coś się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o moje mri to nie sa chyba zle..bardziej martwi mnie ten miesien:(( MRI prawego kolana: pogrubienie blony maziowej w przedziale przysrodkowym i plyn w zachylku nadrzepkowym MRI lewego kolana: Plyn w zachylku nadrzepkowym i w obebie jakiegos sciegna, uszkodzona lakotka pzrysrodkowa, no i o tych wiezadlach cos tam pisze ale wiadomo ze musi:) wiec niec noego w tym mri nie ma naszczescie:) jak mi sie uda to w przyszlym tygodniu pojade do lekarza...ciekawe co mi powie pewnie zleci rehabilitacje ktora i tak sama sobie funduje w nadmiarze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem mam nadzieje ze nic;P od wczoraj chodze na fizyko ktora sama sobie oczywiscie zafundowalam i chcialam spytac reabilitantke o ten miesien to jak sie dowiedziala co tam mam to mi polowy zabiegow nie zrobila powiedziala ze bez konsultacji z lekarzem ona tego nie ruszy:(( a do lekarza to chyba w wakacje sie wybiore bo normlanie nie mam czasu...bylam na piatek umowiona i musialam odwolac no coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra idź do lekarza po co masz się męczyć:) Na pewno znajdziesz troche czasu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam problem... :/ Kilka dni temu jakoś dziwnie mnie bolało kolano ale nie zwracałam na to uwagi bo stwierdziłam że to normalne i że minie... Ale teraz to jak mnie boli to jest podejrzane... Boli mnie nad sama rzepką tak jakby miesien. Nic w tym dziwnego by nie było gdyby nie to że boli mnie jak np. trzymam nogę na nogę, ale tak że kostke prawie mam na udzie no to mnie boli ale troche tylko i jak wyprostuje kolano i zegne to przy zginaniu strasznie mnie jakos kuje i troche jakby ciagnie ale tak bardziej chyba do rzepki. A jak mam wyprostowana noge i tez tak sobie noge poloze nad kolanem to mnie jeszcze bardziej boli i jak poruszam rzepką też mnie tak boli i kuje... Czym taki dziwny ból może być spowodowany? kurcze, gdyby mnie zaczęło pare dni wcześniej boleć to bym to lekarzowi powiedziała a teraz musze czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też co jakiś czas mam podobne bole, ale z reguły są krótkotrwałe... No ale niestety ja Ci tu nie pomoge bo sama chciałabym wiedzieć od czego to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej każdy się leczy:) Znalazłaś czas na wizytę u lekarza??? Kolana lepiej coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie zznalalzma...rehanilituje sie dalej..a wizyta to chyba juz po nowym roku bedzie;/ normlanie ciagle mam cos wazneniejszego do zrobienia..a juz mnie strasza na rehabilitacji zebym szla bo z tej torbieli podobno moze mi jakis guz urosnac ale to za kilka lat dopiero hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No az tak mi sie nie spieszy pewnie nie wymysli nic rewelacyjnego:P ale dzis dostalam namiary na ortopede sportowego ktory przyjmuje niedaleko mnie i to wieczorami wiec sie wybiore na konsultacje zeby wiedziec na czym stoje i potem ewentulanien pojde do swojego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio w ogóle nie mam czasu żeby coś pisać:P Ogólnie nic się nie zmieniło. Tylko przed chwilą cholernie się uderzyłam:P ale mam do Was takie pytanie. Czy marznięcie dłoni i stóp(bardzo ale to bardzo mi marzna stopy i dłonie, szczegolnie jest to uciązliwe na nartach) może być spowodowane np przez złe krążenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×