Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Mam zamiar wybrać sie w lutym podczas ferii, a na razie rehabilituje te moje mięśnie, żeby miało mnie co trzymać hehe w sumie nie jest mi do smiechu, bo niestety z tymi mięśniami jest coś nie tak, im więcej ćwicze, tym jest gorzej - wynik odwrotnie proporcjonalny do czasu i wysiłku, trzęse się od kostek po pośladki, ale za to jest przynajmniej dużo śmiechu jak sie tak trzęse heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to dziwne wrecz nienormlane fizycznie zachowanie hehe no bo jak sie cwiczy miesnie to powinny sie wzmacniac a tu psikus:P al i tak ci zazdroszcze ja musze sie wstryzmac nie chce zerwac wiezdala:P choc w sumie jak mnie ktos zacznie kusic to nie wiem czy nie wymiekne u mnie w sumie problem z meisniami tylko w tej jednej nodze...nie dosc ze dalej mam zanik to jeszcze sie robi to wybrzuszenie...a ty nie wiesz jakie leczenie moglabym zastosowac na ta torbiel zeby uniknac wizyty u lekarza?/ bralam zabieig i nic i taks ie zasatanwiam co dalej...boje sie ze jak pojde do elkarza to mi to bedzie chcial wyciac wiec tak sobie zwlkeam i zwlekam..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie niestety ani na mięśniach ani na torbielach :/ a co do mięśni, to np. czworogłowy się niby odbudował po elektrostymulacji (widać zarysy), ale dalej jest słaby i się trzęsie, zginacze bez komenatarza, do tego łydka. Do tego mam cały czas przeciążone przyczepy, no ale siłą rzeczyinaczej być nie może, skoro mną tak szarpie na tych ćwiczeniach równoważnych. Usłyszałam też, że po tylu miesiącach aerobiku (i to głównie stepu!!!), powinnam mieć niezłe "muły, a tu wielkie NIC. I jeszcze mam porównanie z innymi ludźmi i to głównie po ACLu i nikt tam nie odstawia takich cyrków jak ja... Ale mam ambitny plan ustabilizować moją rzepkę MIĘŚNIAMI hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kapa...w necie tez nic nie znalazlam a szukalam dosyc dlugo..sa tylko inf jak postepowac od razu po zerwaniu/naderwaniu miesnia a ja juz to mam zestarzale:/ Megusia jedz sobie L-karnityne to odbudujesz miesnie latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu właśnie nie chodzi o to, że nie mam mięśni, bo prawdopodobnie więcej niż mam w tej chwili, przy grubości moich nóg, mieć nie będę, tylko o to ich podejrzane zachowanie. Lepiej było żyć w nieświadomości heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja tam sie wogole nie znam ale moje tez sie trzesa po cwiczeniach i to nawet jak nie ruszam same lataja..a jak po elektrostumulacji mialam laser to nie umialam utzrymac nogi i sie kobieta smiala :P ale nikt mi nie mowil ze to jakos specjlanie grozne jest wiec ja bym sietak tym nie pzrejmowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rekonstrukcji też bym sie nie przejmowała, bo to normalne, tylko że ja swoich nóg używam jak każdy... tzn. nie żebym miała jakieś schizy, tylko po prostu zwrócili mi na to uwage na rehabilitacji i rzeczywiście jest to zastanawiające, zwłaszcza, że mam tam szerokie pole odniesienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie powiedziałam, że nie boli, bo mnie na przykład bardzo boli, ale ćwiczyć trzeba, więc trudno i nie ma sie co użalać, bo to nic nie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzesace sie miesnie cie bola??!! a to ci niespodzianka...mnie to napewno nie boli... i jeszcze nie szlyszalam zeby kogokoliwek bolalo;/ dziwne... to jest nieprzyjmne uczucie u mnie ale napewno nie bol;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolą przyczepy i jest to bardzo nieprzyjemny ból, taki piekący, jak napinam mięśnie, żeby utrzymać równowage na niestabilnym podłożu to jest jeszcze gorzej. Samo trzęsienie się nie jest bolesne, aczkolwiek niezbyt miłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się:D Hmm.. ja podobnie jak Sandra:d Zaglądam ale widze, że temat stoi to nawet nie pisze. Poza tym w sumie nie mam o czym pisać. U mnie z kolanami po staremu. Czasami bolą, lewe nadal strzela, ale ogólnie nie jest źle:) Narty już mam zaliczone więc jeżeli nie odmarzną i dłonie i stopy to sobie pojeżdże:P Przygotowania do świąt po mału:) choinka ubrana prezenty już skompletowane więc nic tylko czekać na wigilię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywa zabawnie, więc nawet lubie tam chodzić, ćwiczenia to jednak zupełnie coś innego od tych wszystkich laserów i innych bajerów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym Wam życzyć wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych i żeby w Nowym Roku było tylko lepiej :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam życzę, po pierwsze, zdrowych kolan, po drugie, zdrowych kolan i po trzecie...no niech stracę, zdrowych kolan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, życzę potrójnie, bo może wtedy coś z tego będzie:D:D:D A jak tam stawiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to już sie przyzwyczaiłam i nawet jedziemy ze wszystkimi ćwiczeniami, bo i tak mnie boli, więc nie ma się co oszczędzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×