Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

czesc :) wiecie co... moj tata robi postepy... stwierdzil ze jutro idzie wyciagnac karte do lekarza zeby dal skierowanie do chirurga... lepiej by bylo gdyby odrazu do ortopedy dostal skierowanie no ale zawsze to jakis postep :) Powiedzcie mi od czego moga sie robic takie siniaki ?? ona nie sa duze ale wystarczy ze leciutko sie udeza czy cos zrobie i mam sinaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, u mnie też to robią, ale podobno nie jest to powszechna procedura. Pewnie z powodów finansowych. Kacha, faktycznie postęp:D Ale nie idzie po skierowanie do ortopedy. Chirurg jest niepotrzebny przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, mowie mu to ale on mnie nie słucha... Chociaz mysle ze jak pojdzie do rodzinnego i powie ze boli go kolano to chyba skieruje od razu do ortopedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kolana po świętach miewają się całkiem dobrze:P gorzej z żołądkiem bo jest całkowicie skurczony:P I coś mi szwankuje prawe bioderko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To głodziłaś się przez te święta, że masz teraz skurczony żołądek??? :D Zaliczyłam dziś pierwsze narty od 3 lat i I\'m still alive hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Megusia pełny podziw:D I jajk stawy i mięśnie? Nie nie głodziłam się tylko ja bardzo mało jem z świątecznych potraw i zawsze przez święta schudne jak pies:P Bo jak tak człowiek 2 dni nie poje zbyt dużo zołądek się skórczy to potem to już nic nie wchodzi:P I tak się teraz troche męcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolana bolały, ale nie jakoś koszmarnie, więc dało się jeździć. A przy okazji rehabilitacji strzeliłam sobie jeszcze krio, żeby złagodzić troche ból, bo niestety teraz boli troche bardziej. Ale i tak jestem z siebie dumna, że się przełamałam po tylu latach hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zaliczyłam 3 gleby na łyżwach :P Jedno na kolano to drugie (czyli to pierwsze ktore bylo robione) raz na bok a potem na kosc ogonowa i nadgarstek :/ Ale fajnie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was podziwiam, naprawdę. Ja nie zamierzam się wykończyć na właśne życzenie więc zaliczyłam tylko długi spacer i też jestem zadowolona:D:D:D Julcia, jak można schudnąć w święta? Hehe. Obłędne:D Megusia, gdzie jeździłaś? Jakiś dłuższy wypad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótki wypadzik na 2,5 godziny, jak na pierwszy raz wystarczająco. Zjechałam sobie 15 razy i miałam dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak tak, bo już dziś wstałam z zakwasami po wczorajszej rehabilitacji. 5 dni przerwy i od razu cofnęłam się w rozwoju hehe i w poniedziałek znowu będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no obłędne ale w zeszłym roku było to samo:D:P Moja Pani Doktor też się zdziwiła:D megusia jak na 2.5 godziny 15 zjadów to dużo;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, to jest bardzo dużo zjazdów:) Julcia, to ciast też nie jadłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wszystko zostawiłam na ostatnią chwile i teraz całą noc trzeba będzie spędzić na nogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×