Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Myszka,przykro mi bardzo :( oby se dalej lepiej udało 😘 Dziewczyny...chłopaku ;)...dobranoc:) Rano mam urwanie głowy,wiec mnie nie bedzie...ale po powrocie sie zamelduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pij wiecej bo masz zwidy :-P do blondynki mi daleko :-P a swoja droga podobno \"nasza\" najbardziej znana blondynka ma bardzo wysokie IQ wiec nie uciekajmy w stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zarozumiala nie jestem tylko znam swoja wartosc jak my wszystkie tutaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myszko tak mi przykro ale mam nadzieje że nie wszystko stracone i będzie w końcu dobrze zawsze trzeba miec nadzieje :) Hajdus a co Ty taka zajeta od rana,strasznie tajemnicza jestes :D Patyczak buziak Ci się należy za to ze dzielnie nas tu reprezentujesz 😘 miłego dnia...... dla kolegi również....co by nie było ze zapomnialam o naszym rodzynku hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie zawiadamiam ,nie jest to mój wpis wczorajszy.Jestem wściekły maksymalnie resztę wypowiem się na innym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Smiło powiem ,ze tak obrzydliwej pogody nie było juz dawno...deszcz ,śnieg ,wiatr...tylko patrzec az zaraz zaby będą z nieba leciały...obrzydliwie Sips od rana zajecia zawodowe :) ale juz w domku,przemoknieta do gatek rozgrzewam się gorącą herbatką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiało powiem ...o tak miało byc!! cos się mnie te literówki uczepiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
🖐️ hajduś dzieki za linki,przeglądam:) mam ofertę pracy z pralni chemicznej,takiej z maglem,prasowaniem,czyszczeniem itp.Jak myślicie?Jaka to praca?Ciężko jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka 😘 Wiesz co? mysle ,ze teraz te pralnie z maglem ,to nie cos takiego jak kiedys gdzie umeczone kobiety w pocie czoła maglowały ta nieszczesną bielizne...teraz sa nowoczesne urzadzenia ...i chyba warto sprobowac:) Jesli nie bedzie ci odpowiadało zawsze mozesz zrezygnowac przeciez....wazne ,ze juz cos znalazłaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
hajduś👄 też tak myślę i pewnie sprobuję ale pytam o opinię bo znajoma tak mnie nastraszyła ze brak słów:( Mówila o szkodliwości na zdrowie,o uciązliwym klimacie bo podobno jest tam upał i wilgoć i podobno trzeba mieć dużą siłe której mi niestety brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
a ty hajdus wlaściwie gdzie pracujesz jesli wolno wiedzieć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asanko musisz sie liczy z tym że każda praca fizyczna jest ciężka ale bez przesady napewno sobie poradzisz,pewnie na poczatku bedzie Ci trochę trudno ale dasz radę :D wiecej wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hej dziewczyny... :)i chłopaki;) Dzis taka paskudna pogoda w Kraku:( ale za to zaczęła sie grupa rozwoju osobistego, na którą własnie zaczęłam chodzić więc choc boli mnie łeb, jestem w dosc miłym nastroju...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny pogoda zimowa,snieg sypie... asanka ,wlasna mala dzialalnosc Mam ogromna ochote gdzies wyjsc sie rozerwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajdus to moze zabierzesz mnie z sobą ,ja dzis czekalam na męża i sie nie doczekalam :( dzis go nie bedzie 😭 więc mam wolny wieczór... pogoda faktycznie okropna ale to jeszcze zima wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc :D pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ja tylko zdradziłam swoje mysli...z realizacja tez bedzie gorzej ale ,ze gdzies bym troche poszalała to fakt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że jak sie przylaczę to bardziej Cie zmotywuję hihihi no trudno pozostają nam wirtualne ploteczki hihi ale to mnie tez cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachciało mi się żartować.Z graczków przydum płaczki.Ale ubaw.Małżonka mnie szantażuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachciało mi się żartować.Z graczków przydum płaczki.Ale ubaw.Małżonka mnie szantażuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachciało mi się żartować.Z graczków przydum płaczki.Ale ubaw.Małżonka mnie szantażuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm brzmi powaznie przeczytała cos czego nie powinna....czy tez zrobiłes cos czego nie powinienes? zreszta nie wnikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×