Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

zjkedni napisza tak inni inaczej chbya ze sa obiektywni:D jakies kawaly dostaje to p0owklejam ja nie czytalam :D Miał facet starą papugę. Tak bardzo starą, że jej się dziób zakrzywił i nie mogła jeść. \"Niechybnie zdechnie\" ? pomyślał facet i poszedł do weterynarza po radę do weterynarza. - Spiłuj jej pan pilnikiem dziób ? poradził mu lekarz. Facet wrócił do domu, ale następnego dnia znów odwiedza lekarza. - I jak, pomogło? - Nie bardzo, zdechł mój Paputek. - Zdechł przy piłowaniu dziobka? - Nie, chyba już w imadle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po powrocie od ginekologa żona mówi do męża: - Wiesz, jestem w 2 miesiącu ciąży. Prawdopodobnie będzie to chłopiec, damy mu na imię Bogdan żeby był taki mądry i silny jak ojciec!!! - A ty Czesiu co taki smutny? - ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te kawały.. --- Eddie to chyba zależy od upodobań partyjnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowię pozdrawia
:P 🖐️ i prosze mnie tu nie podejrzewac o rozstawianie kogokolwiek po katach :P nic z tego :P :D jestem za to bardzo grzeczna i pomocna... chyba, ze cos jest nie po mojej mysli :P :D niestety, wychodze z pracy o nieludzkich porach i ostatnia rzecza, o ktorej mysle, jest wlaczanie kompa, skoro w pracy non stop przy nim siedze :P ale strona kafe mi nie chodzi :o wiec zafundowano mi taki niezamierzony odwyk ;) w weekendy tez niechetnie wlaczam komputer, ale przeciez czasem wypada zajrzec na "stare smieci" ;) jednoczesnie uroczyscie oglaszam, ze nie powiedzialam tu jeszcze ostatniego slowa, wiec ktoregos wieczoru moge powrocic w wielkim stylu :D zreszta, troche mi sie teskni do wytykania innym bledow ortograficznych, interpunkcyjnych, gramatycznych, stylistycznych... i nie tylko ;) milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tak zimno, że mi sie nawet nosa na pole wyściubić nie chce..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pięknie było.. słonko świeciło.. ale sie już ciemno robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko normalnie chbya:D ale rozmowa nie taka jak powinna byc chyba takie mam wrazenie:o bo mysle, ze jak ludzie sa dla siebie,,,,,, to nbie moge sie nagadac , a narazie to tak nei jest moze jutro sie spotkam tez;) a teraz spac ide bo wymeczyl mnie ten dzien:D zartuje;)pozno juz:) 🖐️kosmatych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
secik ale milczeć też trzeba umieć :D ale trzeba też czuć to coś i wtedy można milczeć.. :) i się nie czuje skrępowania.. ze się nic nie mówi.. też już idę dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×