Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja to bym chciala zeby mi w koncu odrosly i zrobilabym na braz troche zaluje ze znow scielam na krotko ale na dlugie to znow mam za cienkie :o ech ..nie dogodzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
refleksy - blond z brazem tylko na odwrot-wiecej brazu a mniej blondu albo ciemny/naturalny blond z bardzo jasnym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wymyslilam ze dzis jemy nie zdrowo:Phamburgery dla nich a dla mnie hot-dog z kapusta i cebula:Dhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tak mialam ostatnio w pl robione hihi tylko nie znalam nazwy hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina ja mysle ze to sie inaczej nazywa a ja mowie refleksy bo jak sa jasniejsze to rozjasniaja jak refleksy swiatla kurna u mnie nie potrzebuja krolikow doswiadczalnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz wolalabym dojechac 2autobusami albo pociagiem nawet ze 2godziny do jakiegos dobrego fryzjera niz dac sie farbowac moim kolezankom :o to juz chyba moj maz zrobilby mi to lepiej bo pod moje wskazowki :P one by ze mnie zebre albo borsuka zrobily :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no to pewnie ze sie nie oplaca tluc kawal drogi moje z fryzjerkami nie maja nic wspolnego :P:D a i nawet szwagierce ktora jest fryzjerka bym sie dotknac nie dala bo ksztalcenie sie i doskonalenie zakonczyla wraz ze szkola iles lat temu :P:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ostatni kolorek ze zdjec robil mi maz :) i co nie wyglada naturalnie? fryzjerow nie lubie. co prawda znalazlam tu jednego dobrego ale 100funtow za wizyte mnie nie przekonuje do nastepnego razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wiecie ze.................. o wlosy powinno sie dbac zgodnie z fazami ksiezyca. sama praktykuje to od paru lat i musze przyznac ze dziala. jak sie obetnie wloski we wlasciwym dniu to ladnie rosna, sa mniej zniszczone i oslabione. jak sie obetnie w zlym to stoja jak zaklete i nie rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak obcielam we wlasciwy dzien to wlosy urosly mi 10cm w poltora miesiaca :) normalnie nie wierzylam. a jak sobie chce zaoszczedzic na fryzjerze to obetne w zly dzien i mam z glowy na pare miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to ogolnie dla wszystkich :) ten dzien jest dla wszystkich obcinaczy, zeby wloski ladnie rosly:) a swoja droga scinacie corkom wloski? bo moja mama hodowala te moje mysie ogonki i teraz mam bardzo cienkie wloski. a kuzynka mamy scinala dziewczynom na chlopaka az do komunii i maja sliczne grube wlosy. moja szwagierka tak samo. jak byla malutka to doslownie 3 klaczki a teraz ma wlosy duzo gestsze, grubsze i dlugie. normalnie sliczne i 2 razy tyle co moich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoim dzieciom napewno bede scinac na krotko. a nie dawac czekolady az do stalych zebow zeby nie cierpialy tyle co ja :P to tyle z postanowien. mam nadzieje ze o nich nie zapomne jak juz bede miala te dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz :) tesc 3 klaczki na krzyz, w dodaku wylysialy przed 35 rokiem zycia, tesciowa tez srednie. nie wierze w geny :) moja mama miala sliczny gruby warkocz, tak z 5 razy tyle co moich wlosow a ja co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×