Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ nooo ciastek czymamy mocno ciuki :) bedzie dobrze kurde mojego W auto zamarzlo i wzial moje :( nie dziwne przy -27 :( u nas ferie zimowe wiec corka musiala podmiejskim jechac na te polkolonie juz miala wychodzic i pojechal...blaszka myslalam ze wrecz sie spozni przez te mrozy a on z 10 min.wczesniej jechal,chyba ze corka zle spisala rozklad....zaraz sprawdze na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na szczescie moj kolega sasiad wlasnie wyjezdzal to spytalam czy ja podrzuci i sie z nim zabrala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ale nastukaly hihi kiedy ja to nadgonie? Wczoraj wracalam z bratowa z zakupow-wybralysmy droge na skroty-miedzy takimi waskimi uliczkami-patrzymy-jadzie 3 gosci na koniach,bratowa zatrzymala samochod -zeby konie spokojnie przeszly -a tu nagle ten ostatni jak zaczal kopytami machac:Pgosciu nie mial nad nim kontroli:O o maly wlos i walnal by nam w przednia szybe w samochodzie:O teraz z tego sie smieje ale wczoraj to sie stracha najadlam:Pide poczytac co nastukalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze ja dzieci sąsiadom porozdawałam też:D bo auto męża nie odpalilo a moje zastawione mezowym autem i dupa:P -22 tylko - w porownaniu do Martoszki Hugo niezla przygoda z konmi, to bez sensu ze gdzies w osiedla wjezdzaja gdzie sa auta konie czesto sie samochodow boja, wiec trzeba miec pewnosc ze sie nie wystraszy zanim sie w miasto wjedzie dobrze ze nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam:) Martoszka wlasnie czytalam jakie tam mrozy macie ! wspolczuje-pamietam jak bylam w 8 klasie to tez takie mrozy byly-czyli nascie lat temu:P szkola byla tydzien zamknieta bo kaloryfery zamarzly hihi ,masz jakies wiesci od tej pobitej kolezanki? Ciastek gratuluje spozywczych zakupow;) czyli tv:Dtrzymam kciuki dzisiaj !!!! Pepe i Ciastek moze uda Wam sie w tym samym czasie hihi czasem jak sie bardzo chce to nie wychodzi-ale trzymam kciuki by sie Wam rodzina powiekszyla A przypomnialam sobie-wczoraj zanim te konie nas chcialy zaatakowac to widzialam goscia z tego mojego programu boer zkt vrouw-czyli moje wiesniaki hihi mieszka blisko mnie i widzialam jak konie dokarmia hehehe-w tv niby taki picus cacus a tu w gumiakach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ale gafe walnelam:D konmi mialo byc hahahaha no coz ciekawe czy pomaranczka moze jeszcze swoje 3 grosze wtracic Pudelko u nas wszedzie naokolo zwierzyniec-jak sie przejezdza malymi drogami-to sa konie,krowy,owce-mala nie musi do zoo jezdzic Ja bym tak wczoraj nie panikowala-ale zobaczylam strach w oczach tego goscia ! wiec sobie wtedy pomyslalam ze albo trzeba ruszyc autem-i bedzie co bedzie:O albo uciekac z auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ja widuję tylko oswojeone konie,bo........policyjne :D oczywiście w takie mrozy to siedzą w stajni,ale ja ciepło to często je spotykam,a jeszcze częściej ślady po nich :O po psach każą sprzątać,a pies przecież i tak na trawce się załatwi.....a taki koń idzie sobie i.....ślady zostawia na chodniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakich wy pingwinach gadacie i ksiezniczkach, cosik ja nie zatrybila :p no wrocilam,ale sie nasiedzialam przed tym mikroskopem ze szok,aaa i nawet po polsku gadalam hehehehe ;-),okazalo sie ze stazystka tej profesorki jest Polka ;-),no i slipie sie poprawilo z badania cyferkami jak mialam 2/10 to dzis 10/10 az ta nie byla pewna ktore oko jest chore heheheh,no ale kropelki jeszcze musze brac bo ciagle jest stan zapalny,ale juz na kontrol isc nie musze, najgorsze w tym jest to ze badziewo moze kiedys wrocic wracalam do domu to z soldow skorzystalam,jeansy bluzkie i pasek se kupila i malo wydala nawet bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek cieszę się niezmiernie!! będzie dobrze,tylko uważaj na te swoje oczęta ;) ja wczoraj sobie zakupiłam takie cuś motywujace - spodnie razem z bluzką z gołymi plecami,na lato w sam raz!! można i na wiosne to ubrać pod warunkiem,ze jakąś bluzkę pod spód a dlaczego motywujace? bo teraz jest cholernie obcisłe i muszę sprawić,aby na wiosnę już leżało idealnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja musze w koncu wziac sie za siebie, a weny brak jak nie wiem i silnej woli .... ide zmierze portki ,toc musze do krawcowej zaniesc bo jak zwykla na takiego karakana jak ja rozmiary wykupione tylko 34 ostal sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, mam podejrzanego pryszcza na dekolcie,kurwa mac mam nadzieje ze mala nie sprzedala mi ospy, bo ja chyba mialam odre jak mala bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek dobrze ze z okiem juz ok ! a jak sie okaze ze to ospa-to bedziesz chodzic w kropki;) ale jak jeszcze nigdy nie mialas a planujesz jeszcze riki tiki-to lepiej bys ja teraz przeszla niz potem Pestka powodzenia na ustnym -trzymam kciuki i spadam do szkoly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wiaruchna :) nadrukowaly ze hoho:P ciastek to elegansko ze oko wydobrzalo:D ja musze tez do krawcowej spodnie zatargac bo ze mnie liliput :O ehehe hugolcia impra byla niezla widze:D a ciebie wypatrywalam na tym filmiku i nic ;) pestka no zem bardzo ciekawa jak ci poszlo;) martoszka sie zastanawiam jak wy sie ubieracie na takie pizdziewo :O pudelko czekoladek echhh mniam ten twoj login hihi :D fajno byloby sie mailami powymieniac mam juz martoszki pestki caistka hugolci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jakos poszlo , oczywiscie namieszalam czasy ahahaa ale to szczegol :D za 2 tyg dostane certyfikat i niech spadaja na szczawwwwww :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoszka dzieki maila odebralam:D super fotki:) doslownie 'za wszystko' teraz mozna przebrac dzieciaki:D a maly podobny do ciebie;) pestka gratki:D to masz z glowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz jak my sie ubieramy? ja to juz nie wiem jak mam sie ubierac 2 paty grubych rajstop pod spodnie 2 swetry a i tak marzne ale najsmieszniejsze ze przeprosilam swoja czapke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to sie czapka ucieszyla :D ja to czapke wciskam jak juz kolo zera jest:P stwierdzam ze jak mi w łepek ciepło to reszta sie tyz cieplo trzyma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×