Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość ida30i coś
a ja rosnę i rosnę....To chyba już wiek...Trzymam kciuki za wszystkie kobiety walczące z tłuszczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna_babka_30
witam, mam prawie 10kg nadwagi i od ponad 2tyg jestem posiadaczka Body Sculpture Twist Stepper Plus, czyli bardzo solidnej wersji steppera skretnego z linkami lateksowymi. zawzielam sie :) ograniczylam spozycie tluszczu i weglowodanow (od 2ch miesiecy prawie nie jem miesa, z pieczywa 2-3 "deseczki" Vasa na sniadanie + salatka/ jogurcik, lekki obiad a wieczorem juz tylko owoce). cwicze po poludniu ok 50min dziennie, tj jakies 1000-1200 krokow (wypijajac przy tym butle wody niegazowanej)- po tej ilosci (na najwyzszym ustawieniu pedalow) naprawde zalewam sie potem (po czym biegne pod prysznic, robie peeling kawowy i wcieram balsam ujedrniajacy), efekt- CHUDNE W OCZACH, cialo szczupleje twardnieje, zwlaszcza nogi i tylek i najwieksza w tym zasluga treningu a nie diety (samo ograniczenie jedzenia nigdy mi nie pomagalo). taki stepper naprawde daje wycisk! GORACO POLECAM, zwlaszcza jesli nie macie miejsca na wieksze, bardziej rozbudowane urzadzenia. dzieki linkom pracuja rece, plecy i cala klatka piersiowa a skret ladnie ksztaltuje talie i cale nogi (jezdze na nartach wiec celowo wybralam skretny zeby przy okazji usprawnic odpowiednie miesnie). fakt, jesli ktos ma problemy z kolanami moga bolec i radzilabym szukac urzadzenia z delikatnym skretem. laski, naprawde polecam stepperek z linkami lateksowymi, jest niewiele drozszy niz podstawowa wersja, nie musicie naciagac ich przez caly trening, ja ok 30min "depcze" z linkami a reszte bez :) JEST SUPER. pozdrawiam http://www.nokaut.pl/szukaj/sport-i-hobby/stepper.html http://www.twenga.pl/dir-Sport,Fitness,Stepper w sprzedazy jest kilka do wyboru, POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna_babka_30
witam, od ponad 2tyg jestem posiadaczka Body Sculpture Twist Stepper Plus, czyli bardzo solidnej wersji steppera skretnego z linkami lateksowymi. zawzielam sie :) ograniczylam spozycie tluszczu i weglowodanow (od 2ch miesiecy prawie nie jem miesa, z pieczywa 2-3 "deseczki" Vasa na sniadanie + salatka/ jogurcik, lekki obiad a wieczorem juz tylko owoce). cwicze po poludniu ok 50min dziennie, tj jakies 1000-1200 krokow (wypijajac przy tym butle wody niegazowanej)- po tej ilosci (na najwyzszym ustawieniu pedalow) naprawde zalewam sie potem (po czym biegne pod prysznic, robie peeling kawowy i wcieram balsam ujedrniajacy), efekt- CHUDNE W OCZACH, cialo szczupleje twardnieje, zwlaszcza nogi i tylek i najwieksza w tym zasluga treningu a nie diety (samo ograniczenie jedzenia nigdy mi nie pomagalo). taki stepper naprawde daje wycisk! GORACO POLECAM, zwlaszcza jesli nie macie miejsca na wieksze, bardziej rozbudowane urzadzenia. dzieki linkom pracuja rece, plecy i cala klatka piersiowa a skret ladnie ksztaltuje talie i cale nogi (jezdze na nartach wiec celowo wybralam skretny zeby przy okazji usprawnic odpowiednie miesnie). fakt, jesli ktos ma problemy z kolanami moga bolec i radzilabym szukac urzadzenia z delikatnym skretem. laski, naprawde polecam stepperek z linkami lateksowymi, jest niewiele drozszy niz podstawowa wersja, nie musicie naciagac ich przez caly trening, ja ok 30min "depcze" z linkami a reszte bez :) JEST SUPER. pozdrawiam http://www.nokaut.pl/szukaj/sport-i-hobby/stepper.html http://www.twenga.pl/dir-Sport,Fitness,Stepper w sprzedazy jest kilka do wyboru, POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabusia
Witam. Mam pytanie do ćwiczących. Moja córka ma 17 lat. W zeszłym roku przechodziła operację (niektórzy mówią zabieg) na żylakach (miała też zakrzepy). Dosyć często bolą ją okolice kolana. Moim zdaniem nie jest grubaskiem (chociaż chudzielcem też nie), ale ma tłuściutkie uda i biodra. Skórka pomarańczowa jest widoczna gołym okiem. Chcę kupić stepper, ale proszę o radę czy przy Jej schorzeniach powinien być zwykły, czy też skrętny, a jak już będzie ćwiczyć, to czy to mają być ćwiczenia z "dużym oporem" czy raczej nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka82
hej dziewczyny!!!jak to jestz tym czasem cwiczen???jedni mowia ze trzeba cwiczyc codziennie, drudzy ze co drugi dzien 30 minut bo wtedy miesnie maja czas na regeneracje i ze nalezy cwiczyc na srednim skoku bo na najwyzszym mocno rozbudowuja sie miesnie, prosze o pomoc osoby ktora cwiczy dluzej ode mnie bo ja dopiero od tygodnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnie zdołowana
hej dziewczyny mam takie pytanie czy stapr skrętny faktycznie wyszczupla talie i ponosi posladki,chciałabym meic takie osy.... aha i na jaim obciązenie najleij cwiczyc i po ile abys miec te wymarzone efekty,nie chce wygladac na zona pudziana,,,, tylko chce byc szcupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie steppowiczki :) Czytalam wypowiedzi na ten temat od samego poczatku, zeby bardziej wiedziec co i jak z tym stepperem :) Jestem w zamiarze kupic stepper w czwartek, ale wciaz nie jestem pewna jaki :/ Wiem, ze na stepperze skretnym mozna zrzucic brzuszek a jak to jest na zwyklym stepperze ?? Tez dziala na miesnie brzucha ?? Ja mam okropny brzuch - po dwoch ciazach i musze cos z nim zrobic :( Chce takze wymodelowac nogi, posladki i pozbyc sie tego okropnego cellulitu :/ Jestem zachwycona waszymi wypowiedziami na temat cwiczen na stepperze i waszymi wynikami :) Tylko prosze o odpowiedz : czy zwykly stepper tez daje efekty na brzuch ?? Z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkak
Dziewczyny - wczoraj dotarł do mnie stepper skrętny marki HS, mam pytanie - może i prymitywne, ale nie bardzo wiem - czy tylna część pedała powinna dotykać "stukać" o podstawkę podczas ćwiczeń? Czy może trzeba utrzymywać się przez cały czas w "powietrzu". I jeszcze jedno - czytałam ten topik od początku i wzięłam do siebie różne wskazówki, ale jeszcze zapytam o to czy ta noga która jest na dole powinna być całkowicie wyprostowana? A ogólnie to mam wrażenie, że za mało kręcę biodrami podczas ćwiczeń i że talia w ogóle nic nie pracuje. I nie bardzo wiem jak to robić. Na trening w siłowni i na lekcję prawidłowego steppowania niestety nie mam czasu, bo mam 4 miesięczne bliźniaki. Bardzo będę wdzięczna za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka steperka
hej..kupiłam stepper skrętny z linkami i od jutra zaczynam trening... odezwę się za jakiś czas by skomentować efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eusebia
Hej Beatkak, ja 29.02.2008 r. tez zakupiłam stepper skrętny HS. Cwiczyłam na nim dopiero dwa rzay,. Drugi raz był wczoraj, ale tak skrzypi, że az mnie to wkurza. Twoj też tak skrzypi? dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eusebia
Hej kobietki, mam nadzieję, że temat nie zaniknie, nie umrze śmiercią naturalną? Ja przez ostatni tydzień chodziłam na zwykłym stepperze, pożyczonym od koleżanki. Może nie schudłam, na to jeszcze za wcześnie, ale ciałko stało się jędrniejsze i gładsze. Piszcie jak wam idzie, to do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkak
eusebia - stepper skrzypi, ale narazie nie tak mocno. Ja ćwiczę po pół godzinki i spalam zaledwie 300 kcal. Nikt mi nie odpowiedział - czy należy pedałem całkowicie dotykać do podstawy czy chodzić w powietrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzić w powietrzu
nie dotykając podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eusebia
Hejka, ja też około pół godzinki chodzę. Staram się nie jeść po 18 i nie słodzić herbatki, ale trochę mi się to nie udaje. No i batoniki zdarza mi się podjadać. Ale... ciałko powoli się formuje. Ja różnicę widzę, choć malutką, to jednak jest. Boczków jakby trochę mniej, albo sobie wmawiam. Nawet jeśli sobie wmawiam, to i tak ma to pozytywny wpływ na moją psychikę... A za oknem wiosna przyszła. pa Dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eusebia
Chodź nie dotykając podstawy. Trzeba robić drobne, szybkie kroczki. Wtedy nabierzesz kondycji i schudniesz, chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzić w powietrzu
dokładnie tak, jak pisze eusebia - nalezy "biegać" szybko, drobymi krokami, nie dotykając podstawy, czyli "w powietrzu". Im płytsze ruchy tym lepiej. Nastaw sobie regulację na najlżejszą i zasuwaj szybciutko najlepiej wymachując rękoma, jak przy joggingu. Jeśli maszerujesz powoli i dotykasz podstwy to tylko sobie mięśnie wyrabiasz a nie chudniesz. Musisz się solidnie zmęczyć na tym steperku, zeby poczuć i zobaczyć efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkak
eusebia - - ja też nie jem po 18 stej, słodycze również ograniczam, ale ja jestem matką karmiącą i za bardzo nie mogę przesadzać, o diecie mogę zapomnieć Ale mam nadzieję że stepperek mi pomoże w wyrzeźbieniu figurki, wagę sprzed ciąży uzyskałam ale figura nie ta sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to może być
Mam steper od tygodnia i ćwiczę codziennie przez godzinę. Nie o efektach chciałbym jednak napisac a o samym sprzęcie. Otóż skrzypiał jak nie wiem co już od drugiego użycia, mąż nasmarował i było w miarę ok, ale krótko. Owszem skrzypienie ustało, ale za to zaczął niesamowicie stukać przy każdym kroku. Co może być przyczyną tego stukania? Zignowrować to i potraktować jako "taką jego urodę" czy też lepiej oddać do reklamacji? Moze ma ktoś podobnie i coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta29K
Hej Dziewczyny, planuję zakup steppera i troszkę ukształtować nogi i pupę. Pomóżcie mi w takiej kwesti: czym sie różni zwykły stepper od skrętnego? czy na skrętnym można ćwiczyć jak na zwykłym? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta29K
I na gorąco jeszcze jedno pytanko, jaki polecacie stepper? czy tańsze są równie dobre jak droższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to moze być
Tak, wiem Kitka100, że pisałaś, ale on po smarowaniu przestał skrzypieć...teraz natomiast stuka (nie zawsze, ale stuka) i nie wiem czy też mu przejdzie z czasem, czy też zawsze bedzie halasowal. Szkoda mi oddawać, bo jak nie będą juz mieli takiego samego, to będzie to oznaczało przerwę w ćwiczeniach a ja biegam codziennie i nie chciałbym przerywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Przyłączam się do Was, dziś dotarł mój stepper zamówiony przez internet i wziełam się od razu do pracy :) ćwiczyłam prawie 40 min to chyba nieźle jak na 1 raz, spociłam się troszkę ale szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej ;) Obecnie ważę 59 kg przy 155cm :/ latem gwałtownie schudłam do 48kg(stres) i jak zaczęłam tyć to waga nie może się zatrzymać ;( Najgorsze jest to, że ja uwielbiam podjadać a słodycze to mój najgorszy nałóg....Ehhh nie mogę się powstrzymać, wmawianie sobie \"po co Ci to, cały wysiłek, ćwiczenia, pójdzie na marne\" nic nie daje.... A wiem, że bez diety same ćwiczenia nic nie dadza :/ Pozdrawiam Was kochane serdecznie i trzymam mocno kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eusebia
siemka, trochę się nie odzywałam. Zareklamowałam swój stepper. Dziś zabrali zareklamowany i przywieźli nowy. Będę dalej się pocić. Wiecie co? Nie chodzę tak bardzo długo na tym stepperku, nie jem kolacji, a poza tym to odżywiam się bez zmian i mimo wszystko widać różnicę. Czuję, zresztą mój ślubny też, że w bioderkach mam coraz mniej. W brzuszku jakby też, najgorzej mi idzie z boczkami. Ćwiczmy dalej, papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkak
eusebia - mam pytanie co do reklamacji - bo rozumiem że go reklamowałaś z tej przyczyny że skrzypiał tak? I o ile pamiętam też masz z firmy HS, a gdzie i jak go kupowałaś? Bo ja przez neta z Mini marketu odchudzania z Biłgoraju bodajże. Ty też czy skąd inąd? Bo chodzi mi o procedurę np czy płaci się za przesyłkę? Bo mój również skrzypi, ale nie wiem czy reklamować czy nie. A jaki masz model? Bo ja taki http://mmo.pl/stepper-skretny-linkami-p-86.html A ten nowy już nie piszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele
też kupiłam ten sam co wy w mmo.pl, od 2 tygodni ćwiczę i dziś tak piekielnie zaczął piszczeć, że nie wyrobiłam. Spróbuję go nasmarować, jak problem wróci, to zareklamuję. I tak teraz nie mają tych stepperów, żeby wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do wiosny..
Witam Też ,,napaliłam" się na stepper skrętny ale chyba wole taki z ruchomymi ramionami jak w orbitrecku można ćwiczyć przy okazji brzuszek zwłaszcza boczki i trche ramiona. Bardzo jestem wdzięczna za wiele powyższych opinii dotyczących sposobu ćwiczeń, myślę że bardzo mi się przydadzą niebawem. Troche mnie tylko martwi co piszecie o uszkodeniach tych sprzętów. Miałam stepper dawno temu ponad 10 lat juz chyba i on był bardzo solidny nie wyobrażam sobie żeby coś w nim pękło. Fakt że skrzypiał niemiłosierni ale nie od razu po około 2 latach. Ne wiem czy teraz robią mniej solidne te rzeczy wydawać by sie mogło że technika powinna iść do przodu, ech... Pozdrawiam i życze wszystkim szybkich efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie! Zdaję relację :P ćwiczę namietnie na stepperze od półtora tyg i uwielbiam to! To prawda, że po cwiczeniach człowiek czuje się taki lekki i pełen energi!! Dziś stanęłam na wagę ale niestety ani drgnęła :/ czuję za to, że w boczkach i talii jakby mnie i nawet moja mama to zauważyła :D Coprawda jakiejś tragicznej nadwagi nie mam ale nazbierało się tu i tam :/ Nie jem też smażonych i tłustych rzeczy, staram się stosować dietę niełączenia ale słodycze to moje przekleństwo - nie potrafię się im oprzeć. Co z tego, że odmawiam sobie innych rzeczy skoro słodycze i tak wcinam :/ Mimo to jestem jak najbardziej jestem zadowolona ze stepperka :) W piatęk wielkie mierzenie, zobaczymy czy cm ubyło (oby!) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączę
Ponad 2 tyg temu kupiłam steper skrętny. Ćwiczę codziennie po godzinie. Owszem, ubyło mi sporo cm w udach, biodrach i pasie, ale niestety....steper "zajechany". Pierwszy skrzypiał niesmawicie niemal od pierwszego dnia a w piątek coś w nim pękło i "rozkraczył się" :) Reklamacja - dostałam nowy - skrzypi....czy i ten pęknie? Ręce opadają jak się wspomni o jakości tych sprzętów! Co z tego, że ładnie kształtują sylwetkę, jak są bublami?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
Dziewczyny, czy stepper na brzuch też działa? Ile ja bym dała aby brzuch zmalał:-(((Ale niestety pokusa słodyczy.... Ja moge wytrzymać na steperze góra 15 minut dalej nie mogę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×