Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Hej ja już jestem :) Ciacho zrobiłam i mężowi coś tam wymodziłam na obiad. Viki ciacho robiłam to co Evi poleciła, mam link http://arabeska.wordpress.com/2007/06/05/adam-i-ewa/ Podczas robienia stweirdziłam że musi być pycha ale jeszcze nie wiem bo na razie jest w lodówce.Czekamy aż wszystko zastygnie :) Mały śpi w leżaczku bo dzisiaj przyszedł :) Wasze dzieciaczki też tak zasypiały bo nie wiem czy w takiej pozycji może dłużej leżeć?? Ja już dwie kawy sobie strzeliłam ale rzeczywiści ciśnienie niskie i chyba zaraz kolejkną sobie zaserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za miłe przywitanie :) przeczytałam pierwsze 10 stron na razie, jutro doczytam resztę. Widzę, że pomarańczki na początku miały sporo do powiedzenia, mam nadzieję, że już troszkę przycichły i zostanie stałe grono 85, do którego zechcecie mnie zaliczyć :) Moja Lusieńka już śpi a jakiś durny sąsiad właśnie zaczął wiercić! no cholera jasna o tej godzinie mu się zachciewa! Eh takie są uroki mieszkania na blokowiskach, zazdroszczę dziewczyną co mają własne domki i od razu bezczelnie pytam, jak do tego doszłyście w takim młodziutkim wieku? Nam się marzy mały, biały domek, no ale bez kredytu na 30 lat to ani rusz :( a to raczej niezbyt optymistyczna wersja :( Ale coś będzie trzeba zrobić, bo nawet mieszkania nie mamy własnego, tylko wynajmujemy. Co do nas to mieszkamy sobie w Sosnowcu i studiujemy w Katowicach, ja teraz po wakacjach zaczynam mgr a mąż zaczyna nową uczelnię, tnz nie robi mgr z tego kierunku co licencjat ( bo my razem studiowaliśmy, choć on jest straszy o 2 lata). Jesteśmy razem 4,5 roku, 27 maja rok temu wzięliśmy ślub ( do wiadomości pomarańczek byłam już w 3 miesiącu ciąży ! o zgrozo! ). Pierwsze 1,5 roku studiowaliśmy dziennie, później jak zrobiliśmy teścik, to przenieśliśmy się oboje na zaoczne, mąż do pracy a ja jestem w domku. Ale chciałabym znaleźć coś dla siebie po wakacjach, problem tylko troszkę co z Łusieńką. Możliwe, że moja siostra będzie mogła z nią zostawać ( młodsza o rok) lub moja babcia, bo mama pracuje, teściowej nie mam, wszystkie żłobki w mieście przepełnione a niania troszkę drogo wychodzi :) Zobaczymy Nie wiem co bym tu mogła jeszcze o sobie napisać, chyba starczy na razie :) Teraz o Lucy kilka słów :) Urodzona 3 listopada jako ciemnowłosa panienka, ale teraz jest blondynką :) Stan uzębienia wciąż 0 ! :) Raczkuje po całym domu, uwielbia : komputer, kable, zabawki z melodyjkami, strasznie muzykalna, gra na pianinie ( nie przesadzam, moi rodzice mają pianino i je uwielbia :) ) miłośniczka psów i mojej komórki :) Staje w łóżeczku i bezzębnie obgryza szczebelki Mówi : mama, baba, dada, mniam, nie Jest straszną śmieszką i ogólnie cud miód :P Przejrzałam Wasze tikery i zdjęcia, dzieciątka śliczne, mamy młodziutkie czego więcej chcieć od życia?:) A niech nam zazdroszczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jeszcze pytanie, na razie nie planujemy kolejnego dzidziunia i w tej sytuacji pojawia się sprawa antykoncepcji. Nie karmię już piersią ( karmiłam tylko 3 miesiące) i myślałam o tabletkach. Któraś z was pisała, że ma dzidzię przy braniu tabletek, mam stracha jak czytam takie wypowiedzi. Jeszcze nie brałam nigdy tabletek i troszkę się boję. Jak wy sobie radzicie z antykoncepcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszira 🖐️ a gdzies reszta? Ale pustki... Mój bąbel wykąpany leży na kocyku na brzuszki, ćwiczy ;) Eszira my z m mieszkamy też w blokowisku ;) Witaj w klubie bo już czułam się tutaj samotna.Mamy swoje 40 m ale dobre i tyle.W przyszłym roku planujemy się stad wyprowadzić. Ja na razie karmie piersią więc tabletek nie uzywam bo to hormony.Okresu nie mam 4 miesiąc, mogłabym już dostać zeby wiedzieć co i jak.A tak jedna wielka niewiadoma. Dziewczyny jak to jest z głową Waszych bobasów.Mój 4 miesiac skonczył i ma dalej taką płaska z tyłu, odleżaną.To normalne? odkształci mu sie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa ciasto super.Mężulkowi tez smakuje, zjadł i powiedział tylko :\"mmmmm zajebiste \" ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eszira obejrzałam fotki na bloku.Sliczną macie córunie ale czy ja wiem czy tak do taty podobna :) Mi się wydaje że do mamusi bardziej :) Fajna rodzinka, aaaa i kapsel dorodne psisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evenka
Ja tylko przelotem... trafiłam po śladach ;-) Ania 108 cieszę się , że ciasto udało się i smakowało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze ciasto smakuje :) eszira dorobicie sie wlasnego domku u nas to jest dlyga historia nasz domek -w sumie jeszcze nie ansz bo go wynajmujemy od kolezanki-za 2 lata konczy nam sie umowa i rozwazamy jego kupno, ale ja jestem na nie dla mnie ten dom jest za duzy pietrowy, 5 pokoi, plus lazienka, kuchnia, balkon, piwnica, ogromny ogrod o ktorego czasami nie ma kto zabdac wole cos mniejszego i mam nadzieje ze M zmieni zdanie moj maz od pazdziernika idzie na mgr, poki co oboje pracujemy w firmie jego taty, ale mi niedlugo konczy sie wychowawczy i pojde poszukac sobie czegos innego ;) moj maly tez jeszcze spi-szoik normalnie tyle godzin, po 20 moj maz go polozyc, chyba pojde sprawdzic czy oddycha :P a Lusienika napewno niedlkugo zabki dostanie :) moj kawaler ma juz 12 widocznych zebow i 2 ktore sa w drodze ;) i potrafi niezle ugryzc ;) a tak wogole to mam gdzies filmiki z jego raczkowaniem i pierwszymi kroczkami, pozniej poszukam i pokaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam Dziewczynki :) witam nowa kolezanke :) ja zazywam yasminelle :) tez pierwszy raz, wczesniej nic nie zazywalam(tzn cerazenete jak karmilam ale tylko 1,5 blistra ),to jest moj pierwszy blister wiec sie okaze. Na razie jest ok tylko okres troche dluzszy -prawie 2 tyg ;/ a tu widze ze znowu jakies wypieki :) zaraz wklejam fotki z wczoraj do albumiku to popatrzcie:) Amelka jest z 4 stycznia-1,5 tyg starsza od naszej :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia GRATULUJĘ!!:) mała sie pośpieszyła na swiat :) ale to dobrze!Masz ją już przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszira ja wpadłam jedząc tabletki. Jadłam Microgynon21. Teraz jem yasmin i jestem z nich zadowolona od piuerwszego opakowania okres dostaje zawsze w tym samym czasie i o tej samej godzinie :) Ania główka pewnie się ukształtuje, ale zapewne mosisz Wojtusiowi pomóc, mniej kłaśc go na plecach, może na brzuszku go kładź częściej? ja nie miałam z tym problemu, bo Emil od początku wolał leżeć na brzuszku. Co więcej, do 6 miesiąca spał na brzuszku. Evi ja robiłam skrzydełka, M chce więcej :) Co z tym szampanem? Sama mam pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonisia napisała, ze urodziła dziś rano po 4 godzinach od pierwszych skurczy :) tylko pozazdrościć tak szybkiej akcji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba mozna zazdrościc ze w 4 godziny sie \"uwinęła\" :) a wy jak długo rodziłyście,tzn.od pierwszych skurczy do chwili gdy zobaczyłyście maleństwo?? mam pytanie,czy jak zaczyna sie poród to od razu odchodzi czop i wody płodowe czy najpierw czuje sie skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, długo nie pisałam bo nie miałam dostępu do netu Po pierwsze, GRATULACJE dla Monisi, szczęśliwej mamusi i Zuzanki! Chętnie wypiję lampke szampana za dwie super kobietki. Pochwalę się Wam, że moje syniątko w niedzielę skończyło roczek! Fotki na blogu umieszczę jak będę miała czas! break - ja też 4 godziny rodziłam. O 23 odeszły mi wody, ok 24 zaczełam czuć skurcze, o 3:00 Mikołaj był na śwecie. U mnie czop odszedł na 2- 3 godziny przed odejściem wód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Break ja miałam tak, że o północy odeszły mi wody, poszłam w szpitalu do toalety, zamknęłam drzwi, a ze mnie wiadro wody się wylało :) położne śmiały się, że łazienke zalałam :) nie mogłam stać bo tak do 6 rano lało się ze mnie wiadrami... masakra nie wiedziałam, ze mam w sobie tyle wody :) Po 30 min zaczęły się skurcze od razu były co 3-4 minuty i trwały od 30sekund do 2 minut, miałam robione badania i rozwarcie bardzo powoli sie robiło. nad ranem miałam tylko 2 cm. Do 13 skurcze co 3-4 min., o 13:30 decyzja o cc, bo dziecko się przekręciło, wody zaczęły zmieniać kolor stawały się żółte, później lekko zielone i o 13. 45 mały już był na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam 8 godz,po czym mnie scieli :) aha :)zapomnialam z tej radosci,ze zostawilam dziecko, na lozku... no i przychodze, a Groszek \"okupciany\" :) to poszlysmy sie umyc,potem zostawilamja i poszlam zawinac pampera i wracam a posciel osikana ;) nio a teraz spi :) zieloneszkielko!! wlasnie wlasnie , tak mi sie wydawalo ze jakies swieto przeszlo nam kolo nosa ;)szukalam w tabelce,ale nie jestes wpisana ;/ duzo duzooooooooo zdrowia :):) i slodyczy :) ja proponuje maly toascik ;) za zdrowie najnowszej mamusi i corusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,czyli odejscie czopa nie znaczy odejscia wód? rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i co do mojego porodu, mi przecieli pecherz plodowy,bo wody szly,a rozwarcie bylo coraz wieksze ;( Mezus mowil,ze \"troszku ze mnie chluslo\" , a zielone wody to w sumie moze z 2 szklanki -ale ich widoku nie zapomne do konca zycia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............DATA URODZIN..........DATA UR. DZIECKA......IMIĘ DZIECKA MOONISIA......03.09.1985...........04.08.2007(?).... ....ZUZANNA ANIA108........08.02.1985...........23.03.2007....... ...WOJTUŚ OWIEDKA ......18.12.1985...........13.01.2O07...........IZABELA EVI_21..........11.11.1985...........09.04.2006......... ..OLEK VIKI-MIKI........27.11.1985...........17.10.2006........ ...EMIL wpisujcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka ja miałam chyba 3 wiadra tych wód płodowych :) Zieloneszkiłko 🌼z okazji roczku :) Wpiszcie się do tej, bo Zuzie dodałam:) NICK............DATA URODZIN..........DATA UR. DZIECKA......IMIĘ DZIECKA MOONISIA......03.09.1985...........26.07.2007...... ....ZUZANNA ANIA108........08.02.1985...........23.03.2007....... ...WOJTUŚ OWIEDKA ......18.12.1985...........13.01.2O07...........IZABELA EVI_21..........11.11.1985...........09.04.2006......... ..OLEK VIKI-MIKI........27.11.1985...........17.10.2006........ ...EMIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a jak czesto kladziesz Malego na brzuszku?? rob to jak najczesciej, bo to zdrowe,a przede wszystkim cwiczy miesnie!! nie zaniedbaj, bo moja kolezanka zaniedbala i pozniej byly rehabilitacje, bo Mala nie chciala dzwigac glowy ;/ wygladalo to w ten sposob ze przychodzila pani,kladla na stole dzidzie,glowa byla poza stolem i krecila na boki....Mala plakaala....Mama plakala....nieprzyjemne to ;/ teraz na szczescie juz jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×