Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

to ta sałatka z przepisu Evi!:) tylko ja zamiast kukurydzy dodałam czerwona fasolkę z puszki bo mój J nie przepada za kukurydzą i smakowało super,tak troche meksykańsko ;) sekret moim zdaniem w smaku polega na tym by kurczak był dobrze zamarynowany,ja na marynatę dałam pół paczki przyprawy gyros i pół szkl.oleju,jedną podwójną pierś kurczaka pokroiłam w bardzo drobną kostkę i tak sie to \"przegryzało\"od 10 rano do 7 wieczorem. potem tego kurczaka na patelnie,nie trzeba juz jej dodatkowo natłuszczac bo wystarczy olej z marynaty tylko nie wlewac wszystkiego na patelnie bo kurczak nie moze ociekac tym tłuszczem w sałatce bo to troche nieapetyczne. No i wszystkie składniki pokroiłam bardzo drobno! I wyszło super!:) polecam! Na weekend znów ją zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno nie zaglądałam, bo na nic nie mam ostatnio siły, ani czasu... :( Emil zrobił się ciekawski, ciągle trzeba za nim chodzić i go pilnować (chodzi trzymając się o meble), wszystko próbuje zjeść, obgryza nam szafki, książki, stół... i jest przy tym bardzo uparty, jak się go zabiera, to potrafi krzyczeć, płakać, piszczeć przez 15 minut. Wczoraj nie chciał mnie dopuścić do kompa, nawet nie chciał spać w dzień i nie miałam jak do Was zajrzeć. Na szczęście teraz zasnął (chyba) :) Ania 🌼 ze spacerówki jestem zadowolona, ale chyba będę musiała kupić za jakiś czas drugą, bo wydaje mi się, że ma w niej mało miejsca. Nie chce w niej zasypiać. Owiedka 🌼 biedulko :( dobrze, ze nic się Wam poważnego nie stało. Szybkiego powrotu do zdrowia 👄 sałatkę też polecam, bo robię ją często i uwielbiam :) Evi 🌼 za chwilę zabieram się za oglądanie fotek. Tabelka jest zrobiona na poprzednich stronach. Moonisia 🌼 jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem dopiero teraz ,byliśmy na spacerze ale troche za bardzo wieje i wróćiliśmy. Biorę się zaraz za robienie zupki :) Jutro zrobię sałatke gyros a dzisiaj robie taka złykła surówke z kapusty pekińskiej kukurydzy marchewki i papryki, doprawiam i dodaje jeszcze pietruszke.Tez bardzo dobra polecam do obiadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki a jaki mieliście wczesniej wózek? Pytam bo nie wiem co mam zrobić, mam taki głeboko-spacerowy i nie wiem ile go używać... Zastanawiam sie czy kupować samą spaceówke i niedługo go tak wozić Cholera z tym wóżkami tylko same problemy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Aniu :) jeśli chodzi o pyszny dodatek np do ziemiaczków ja robie często pieczarki nadziewane.... pychotka :) ilość pieczarek zależy od tego na ile ma się ochote :) ja robie dużo... 10 pieczarek średniej wielkości obieram, myję, odkrajam korzonk, a główki całe odkładam. Farsz: korzonki kroję w bardzo drobniutką kostkę, do tego drobniutko pokrojona cebulka (też w kostkę) czosnek- też drobniutko :) czosnek kto jak lubi, ja daje duzo To wszystko wymieszać, dodać jajko i bułkę tartą, żeby nie było żadkie. Sól pieprz. Nadziać tym farszem główki pieczrak, wytarzać w jajku i bułce tartej. Smażyć na patelni. można zrobić z serem feta, ale bez fety też są pyszne, jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha :) dobre z tym psiakiem :) kurcze mój wózek głęboko-spacerowy był tak ciężki, że jak M nie było w domu, to nie wychodziłam na spacery, bo niedałabym rady wnieść tegfo kolosa po schodach. Spacerówka dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki 🖐️ Dobrze ze znalazłaś troche czasu :) Przepis super smakować musi jeszcze lepiej, pieczrki pychota jeszcze z takim nadzieniem, mniam mniam :) Wypróbuje w najbliższym czasie :) Zaraz wracam idę zupkę nastawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, jaki to problem z wózkami, ale już możesz wozić Wojtusia w spacerówce. Tamten wózek używaliśmy do 5-6 miesiąca jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no piesek dobry, za każdym razem tak samo śmiać mi się chce :D No ja tak samo mam wózek troche ciężki.Co prawda daje sobie z nim radę ale nie jest zbytnio wygodny.Dlatego myślę o kupieniu lżejszej spacerówki no i nie wiem, bije się z myślimi. Dobra idę, zaraz będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paulka Mój mały już się wierci, zaraz się obudzi... i na nowo... :P Wózki są fajne, ale jak my chodziliśmy po sklepach były całkiem inne niz na necie, a większości z nich w ogóle nie było w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to są te spacerówki, które wygrzebałam z zakładek. Nad nimi się zastanawialiśmy. Mamy chyba za duże wymagania, bo w każdej spacerówce było coś nie tak. To miała plastikowe koła, to rączka nieprzekładana... i tak cały czas. Jednak nie ma idealnej- przynajmniej dla nas :p wybredne istoty jesteśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka też mi się podobają te huśtawki, ale są strasznie drogie, a dziecko z niej szybko wyrasta... Ale zdecydowałaś sie na nią czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka 🖐️ no juz zupka sie gotuje :) Viki no w koncu wybralam sie na wieksze zakupy bo przeciez sezon przecen teraz i kupilam sobie 2 bluzki i dwie spodnice ;) Troche schudlam w miedzy czasie to moglam kupic w koncu cos \"normalnego\" ;) Musze się w końcu zdecydować na którąś spacerówke bo tyle ich jest i czuje sie zagubiona jak dziecko we mgle :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka huśtaswka super ale rzeczywiście dziecko szybko wyrośnie a cena z wyższej półki.Ale podoba mi sie taka huśtawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to fajnie, że zakupki udane :) Emil wstał więc mykam dalej tłumaczyć mu, że tego niewolno.... bo on wszystko chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie ten wózek Jane nomad ale cena już mniej zachęcająca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ten wózek też mi sie podoba, widziałam w sklepie i jest rewelacyjny, no właśnie cena jest okrutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×