Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

paulka :D :D :D buziaki dla Mani 👄 czarna, u mnie wieczorem m przy kompie :) albo ze mną :P ale to piwko bardzo kuszące.... :D mama na necie, a dziecko pada ze zmęczenia.... :D 👄 🌼 jakieś dziecko wrzeszczy mi pod oknem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czrna poszło 🌼 jakie bierzesz tabletki? ja teraz biore yasmin i jestem z nich zadowolona :D miesiączka co miesiąc, co do dnia i godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci dobrze:)MM wyjechał i do czwartku będe spac sama w wielgaśny łóżku:( a tego nie lubie;). Mała o dziwo jeszcze lata ,a jak będzie chciała to uśnie sama na bajce:)buszuje teraz po pokoju, aż boje się wejść zobaczyć co za rewolte zrobiła mi tam;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały też jak jetst poraspania, to najbardziej wtedy chce chodzic... a jak cisza w pokoju, to też wiem, że ma coś niedozwolonego :D jeszcze nie wstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz biore Microgynon 21 i raczej jestem zadowolona , okres raczej jest zawsze tego samego dnia, ale nie zawsze o tej samej godzinie.Pilnuje się strasznie z tymi tabletkami i mam nadzieje,że przez najbliższe pare lat mnie nie zawiodą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula mojej córci dawałam pół banana ze s tarym jabłkiem , razem wszytsko miksowałam i wcianała tak ze się uszy trzęsły:) Zupki - ugotowane warzywa, mięsko( w zalezności ile maleństwo ma miesięcy, ale po pewnym czasie można coś dokładać i patrzeć czy dziecku podejdzie)+ do tego np. troche rosołku i wszytsko miksowałam. Tym razem uciekam :) bede wieczorem jak mała mi padnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) No w końcu zawitałam z powrotem w naszym małym zaciszu :):) Oj ostatnio mam jakieś szalone tempo życia... nie wiem kiedy czas leci.MM miał więcej czasu dla nas i tak jeździliśmy to tu to tam.Nawet trochę przetwotórw na zimę porobiliśmy także duzo czasu spędziłam w kuchni walcząc z warzywami ;) Mam zamiar zrobić jeszcze sałatkę z papryki trójkolorowej i cebulki.Przepis dała mi teściowa rok temu ale wtedy nie chciało mi się robić. Nadrobiłam wszystko co napisałyście i muszę przyznać że stęskniłam się za naszymi ploteczkami :) Viki gratuluję sukcesów Emila :) Jak ten czas leci.Niedługo Emil będzie chodził jak stary ;):) Co do depresji poporodowej to ja nie miałam.Bałam się że mnie dotknie ale nie miałam na nią po prostu czasu.Nic samo by się nie zrobiło więc trzeba było zakasać rękawy i do roboty. Viki a tak za pamięci to muszę Ci jeszcze raz podziekować za te ubranka bo przydają mi się te body i jak go ubieram w coś od Ciebie to od razu myślę jaka uczynna z Ciebie dziewczyna 🌻 👄 Paulka ja też włąśnie zastnanawiałam się nad dawaniem małemu zupek przez butelkę ale w sumie mi ładnie je z łyżeczki tyle że tak byłoby szybciej.Zupki też robię sama a deserki kupuje bo nie wiedziałam jak robić. Ines dzięki za radę , zmiksuje banany z jabłkiem i sprobuje mu dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczorową porą:) Moja mała usneła o 18-ej i raczej już poszła spać na noc:) gorzej jak się obudzi przed 6-tą rano ;). Jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!!!! moj maly tez juz od godziny spi, a w niedziele spal od 20-tej do 9:30 szok normalnie jestem padnieta, maly mnie dzis wymeczyl :-P o maly wlos nie stracilam oka :-P, malemu zachcialo sie pokazywac gdzie jest oko i z takim rozmachem ze strach :-o a gdzie reszta sie ukrywa???? :) dziewczyny zabezpieczacie sie jakos przed nst ciaza? tabletki, zastrzyki.plastry, prezerwatywy? moj mowi ze chcialby sie starac po nowym roku o 2 dziecko, ale sama nie wiem.... czarna ile latek ma Twoja niunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi 2 lata i 2 miesiące:) i jak na razie nie myślimy o drugim:) , ale na pewno kiedyś zdecydujemy się powiększyć rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie :) Przyszłam się przywitać ale widzę że i tak nikogo nie ma :( Idę do fryzjera a poźniej na pogrzeb jedziemy z m.Jak się uda to wpadnę wieczorem. Evi mój chłop też już zagaduje o drugim dziecku a ja sama nie wiem.Raczej nie jestem za.Im lepiej mówić bo w ciąży nie muszą chodzić i nie znoszą tych wszystkich trudów ;) :P Ja ostatnio w ogóle apetytu nie mam, jak coś już zjem to mnie mdli, słabo się czuje ogólnie.W końcu coś mnie naszło bo sobie myślę że może to ciąża i poleciałam po test.Ale na szczęście negatywny ;) Buźki 👄 Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w południe:) Zapewnie wszystkie mamy( nie licząc relaksującej sie u fryzjera Ani;) ) są na spacerku z maluchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) czarna masz racje, ja juz mam spacerek zaliczony a rano posprzatalam i na parterze okna pomylam :) chyba nudzlo mi sie :-P no a teraz maly spi w ogrodzie wiec mam chilke dla siebie jutro ide kupic sobie jakas kiecke-bo we wrzesniu czeka nas slub :) w przyszlym roku tez slub w maju :-D Ania ja marze o drugim dziecku, kiedys mowilam ze chcialabym jak maly skonczy 2 latka - ale im blizej tym bardziej nie moge sie zdecydowac a moj Olek uwielbia dzieci :-D moja mama mowi ze za bardzo wybrzydzam :-/ dom wlasny mamy, prace mamy, rodzicow w tym samym miescie mamy a zawsze czegos nam brakuje... moze ma racje, ciagle czekam na bog wie co... zobaczymy czy M zmieni prace , moze wtedy... :) a co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi.. z tego co piszesz to jesteście już ustatkowani-macie swój własny dom i prace, więc decyzje o drugim dziecku będzie wam łatwiej podjąć.Ja na razie myślę o kupnie ziemi i pomalutku o stawianiu domku:), a potem moze być drugi bobas:) A co do wesela..to ja też mam wesele tylko, że w październiku:)..moje 4-te w tym roku:):D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ines to tez niezle sie wybawilas :) my w tym roku mamy 1 wesele, w listopadzie moje 22 urodziny, 4 dni pozniej 24 mojego meza, a 8 dni pozniej nasza 2 rocznica slubu :) wiec tez sie wybawie, marzy mi sie jakas romantyczna kolacja :) a Wy jestescie juz po slubie? sorki ze tak pytam :) co robi teraz Twoja niunia? pewnie bajke oglada? mojego poki co wogole nie interesuje jeszcze bajki, ale wiem ze inne dzieci w jego wieku juz ogladaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi..oj ,wybawiłam się:):D Mała ogląda bajeczke, ale dopiero od kilku miesięcy wciągneły ją bajki:) wcześniej wolała bajki do czytania, tak każdą z bajek po 5 razy przed spaniem:) Jestem po ślubie ponad 2,5 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) nadrabiam zaleglosci w czytaniu :) my juz po wczasach... bu ja chce tam jeszcze jeszcze :) bylo superowo :) zobaczcie na fotkach :) Mala wogole nie marudzila, byla grzeczniutka i sliicznie jadla zupki ze stolowki (!) :) Caly tydzien mielismy pogode ,wiec nad morzem siedzielismy od rana do poludnia, a potem na basenie :) Bylismy w gdansku - Mala strasznie sie cieszyla jak widziala statki- jest na zdjeciu z dziadziem - jak ogladaja-nie mozna bylo jej oderwac od barierki :) a jak plynelismy to sie strasznie cieszyla :) i w morzu jak byla - tzn jak nozki zamaczala :) a najbardziej lubiala siedziec na piasku - w pierwszy dzien go jadla, a w nastepne przesypywala z raczki- tzn brala doraczki i rozsypywala:)i jeszcze strasznie lubiala po nim raczkowac:) i siedziec w baseniku :) ale najwazniejsze! POWIEDZIALA mama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to tak swiadomie :) ale tylko jeden jedyny raz :) a potem powiedziala : dadu, a potem jak ja dziadziu niosl to patrzy na niego i mowi : dzia-dzia ..... myslalam ze moj tata sie poplacze-taki byl szczesliwy! Na drugi dzien rano, lezymy i slyszymy (Mala nie spala z nami tylko w kojcu)... - bbb bbb bbb baabaa! Potem jechalismy ciufa i siedziala tylem do nas jakas pani blond (podobna do mojej mamy), a Iza przez caly czas nawija do niej - baba baba ... i Mezus smutny chodzil bo tylko tata nie powiedziala...ale w przedostatni dzien-wkoncu - leza sobie na lozku razem i takim cichym piskliwym glosikiem Izka mowi - ta-ti, ti-ti, TA-TA :) ;) Mezus mowi do niej powiedz ma-ma ... ma-ma... a ona ta-ta :) i strasznie sie cieszy :) a poza tym nauczylismy ja juz robic pa-pa i tak smiesznie zalotnie kreci raczka i robi papa :) takze wyjazd bardzo sie udal :) i pod wzgledem wypoczynku i a moze przede wszystkim pod wzgkedem strasznie szybkiego rozwoju Corci :) eh :(mezus mi juz pojechal :( i jeszcze bidok- poszlysmy z Izka go odprowadzic i robimy mu pa-pa jak odjezdza, a Iza zaczela sie drzec -TA-TI TATI... myslalam ze sie rozplacze..... :( milego dnia Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka..czyli najbliższe wieczory spędzisz samotnie tak jak ja:( przekichane bez facetów.. Hmm..dla chętnych stawiam herbatke, piwo lub robione wino;)..moze kogoś skusze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines :) nie pamietam juz czy cie witalam na topiku ale na wszelki wypadek robie to jeszcze raz :) Ja poprosze herbatke ale tylko z cytrynka bo odkad zaszlam w ciaze (i do teraz) to pijam tylko taka :) i dwie i pol lyzeczki cukru:D A Twoj Ukochany gdzie ?? Awogole czy moglabys mi blizej cos napisac o sobie :) bardzo prosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedko, MM jest w trasie i wraca w czwartek wieczorem:), córcia padła i raczej będzie spać do rana, więc moge wszystkich częstować trunkami i napojami..bo mam wolne:):D A co chcesz o mnie wiedzieć?:) Bo nazbierało się tego przez 22 lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 lat, męża 26-letniego i córcie 2-letnią:)Mieszkam na podkarpaciu, nie pracuje,jestem w trakcie czekania na wyniki z rekrutacji na studia:). Możesz pytać jeśli coś cię innego interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie madluje :) ines to masz juz fajna dziewczynke w domu :) zeby tak moj juz sie bajka interesowal :) ja do ogrodu narazie nie wchodze, nie chce mi sie go sprzatac, a zamarzyly mi sie roze pod plotem... musze M wynajac :-P zdj super widze tez wakacje udane :) ja tez wstawilam pare fotek na stronke, no a wczesniej podawalam stronke z fotkami typowo wakacyjnymi :) ide obiad konczyc, acha i zachcialo mi sie lodowke rozmrazac :-/ no i teraz bede czyscila ja pol nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna a kiedy obchodzisz 22 urodzinki? my podawalysmy daty i nawet tabelka byla: dopisz sie :) ostatnia tabelka jaka znalazlam NICK DATA URODZIN DATA UR. DZIECKA IMIĘ DZIECKA moonisia..........03.09.1985...........04.08.2007(?).... .....Zuzanna Evi_21............11.11.1985............09.04.2006...... ......Olek OWIEDKA ........18.12.1985............13.01.2007.............IZABELA ania108...........08.02.1985............23.03.2007...... . ....Wojtuś teraz Ty jestes najstarsza stazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Ines juz sie doczytalam :) Fajnie masz ze Mezus juz wraca:) Moj moze za 3 tygodnie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Evi Evi;) nie czytasz dokłądnie ostatnich stron:) Już się dopisałam ale zrobie to jeszcze raz: NICK DATA URODZIN DATA UR. DZIECKA IMIĘ DZIECKA moonisia..........03.09.1985...........04.08.2007(?).... .....Zuzanna Evi_21............11.11.1985............09.04.2006...... ......Olek OWIEDKA ........18.12.1985............13.01.2007.............IZABELA ania108...........08.02.1985............23.03.2007...... . ....Wojtuś czarna_ines......04.12.1985............29.06.2005...........Patrycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×