Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Evi 🌼 moje fotki kiedyś były w stopce, ale po tych głupich pomaranczowych komentarzach usunęłam :/ na maila moge podesłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi--> jak tesciowei?? co u Was Dziewczyny?? U mnie kolejny fascynujacy dzien z moim malym odkrywca i wampirka :) upodobala sobie gryzienie mojego ramienia :) Dzis wchodze do pokoju a moja Niunia siedzi pieknie i macha mi...a za chwile wola: ta-ta.... no i sie poplakalam... z jednej strony ze szczescia a z drugiej... ta-ta... no wlaasnie... jak wytlumaczyc jej ze tatus pracuje? Wiem,ze mowi to pewnie jeszcze nie dosc swiadomie.... ale jak wytlumaczyc to,ze dzis rano sie obudzila patrzy na nasze lozko i krzyczy ta-ti,ta-ti po czym jak sie podnosze i patrze na nia to ona zdziwiona i cos tam pogadala do siebie... a moze to moja jakas paranoja....?? a wogole Mezus mialwczoraj slaby dzien....ja mam dzis.... juz nie chce zeby wyjezdzal :( Chcialabym zeby pracowal tu... ale wiadomo ze tu nie zarobi tyle co tam,albo przynajmiej tyle zebysmy mogli jakos zyc i zebym mogla studiowac... na dodatek jest taki ambitny,ze nie bedzie bral kasy od rodzicow-bo jak tomowi : \"on ma juz rodzine i jego zadaniem jest ja utrzymac\"..... Jutro bede dzwonic po ogloszeniach i pytac... przeciez musza gdzies rozsadnie placic! ;( Jutro tez zabieram sie za angielski :) ale to dopiero wieczor jak Niunka usnie,bo w dzien to nic nie zrobie przy niej :) eh:) zmykam :) milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ledwo żyje:(Drugi dzień migreny:O..masakra.. Moze jeszcze wieczorkiem zaglądne lub gdy lepiej będe się czuć, bo ledwo widze na oczy:( Owiedka 🌼..trzeba być pozotywnej myśli, wiem ,że takie bycie razem na odległośc jest cholernie trudne, zwłaszcza jak się założyło rodzine i gdy tylko jeden rodziców moze widzieć jak dziecko się rozwija. W Polsce można znaleś prace..moze nie tak dobrze płatną jak za granicą,ale na pewno coś jest.Trzeba poprostu szukac.. papa😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pocieszenie :) Mam za soba nie przespana noc,bo znowu Niuske pogryzly komary ;/ Dzis idziemy do lekarza bo katar i kaszel juz 7 dzien.Na szczescie nie ma goraczki:) Musimy sie tez zwazyc,zeby sprawdzic czy nie lecimy w dol,przez te glodowki :( Dzis Izka zjadla dopiero 0 11.30 i to musialam ja przekupic soczkiem :( Biedactwo pewnie przez te zeby i katar (mase go odciagam :( ) Rano dzwonilam Mezusiowi o prace... pomijam fakt,ze prawie nikt(!) nie chcial podac mi faktycznych zarobkow....Wogole odnioslam wrazenie ze bylam raczej zlewana... i tak sobie mysle, czy wynikalo to z faktu iz dzwoni kobieta (w sprawie Meza) czy z faktu wynioslosci tych ludzi.... dla mnie to bylo troszku dziwne... bo przeciez moze dzwonic zona za meza (tym bardziej ze mezus mnie dobrze poinstruowal i mialam karteczke ze wszystkim) i tylko po to zeby zapytac sie gdzie, jak i za ile praca ;/ eh;/ zniechecilamsie ;/ zadzwonilam do M i powiedzialam ze teraz jak przyjedzie to bedzie sam dzownil,bo moze z nim beda normalnie gadac( w koncu baba na budowlance sie nie zna ;) ) i dobra wiadomosc tego dnia: jesli nie zdam egzaminu z ang nie bede musiala chodzic jeszcze rok na lektorat (bo moj wydzial uznaje zalki z 2 semestr na poziomie C i egz-ktory trzeba zdac do konca 4 roku(bez brania warunku)) i ciesze sie bardzo bo to oznacza,ze nawet gdyby..to bede miec wtorki i piatki wolne (bo wtedy mam lektorat), a jesli nawet nie to sie jakos poprzenosze w grupach zeby miec:) ( Mam zgode dziekana na dowolny wybor grupy :)) ;0 eh:) zmykam i zabieram sie za obiadek :) milego dnia Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna lacze sie w bolu z Toba, matko mi zaraz glowa peknie a wczoraj to myslalam ze padne jak dluga :-/ :-o my na ostatnim platnym szczepieniu bylismy, maly wazy rowne 11 kg :) teraz tylko bilans 2-latka i wsio :) ide sie troche polozyc, poki maly spi.... odezwe sie pozniej buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny mam takie pytanie czy wszystkie macie slub koscielny? ja chce narazie wziac tylko cwyilny bo z kasą krucha, ale mama mie meczy ze tak nie wypada ze religia itd. a ja chce wziac slub dla siebie, a nie takjakby pod przymusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuska my mamy koscielny w listopadzie bedzie 2 lata :) moja mama mowila ze nie wyobraza sobie tylko cywilnego , mowila ze jak bedzie cywilny i razem zamieszkamy to juz wogole nie bedziemy starac sie o koscielny i chyba mialaby racje bo nie wyobrazam sobie teraz robic koscielny... nie musicie robic wielkiego przyjecia, zrobcie skromny i dobrze sie bawcie :) ale decyzja nalezy do Was u nas jeszcze przemawial fakt ze w naszym miescie ciezko zrobic chrzest majac tylko cywilny, wogole traktuja cie wtedy jak druga kategorie :-o - niestety wiem co mowie bo moja przyjacilka jest tylko po cywilnym, chrzest musiala robic w obcym kosciele i to nie na mszy ale wieczorem... tak po kryjomu :-o ale niedlugo idziemy na jej koscielny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja cche bardzo kościelny no ale narazie finasowo tego nie widze . dla mnie nie problemu, zeby koscielny byl pozniej. ale tez chcialabym zeby to byl tylko moj wyjatkowy dzien. chce stac przed oltarzem w bialej sukience ale z mysla ze robie to dla siebie dla tej drugiej osoby a nie jak moaja mowi ze skoro dziecko to tak wypada itd. co do chrztu to nie ma problemow. jest ich tu sporo i moje znajome bez problemu chrzcily nie majac zadnego slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny !! 🌻 Wszystko nadrobiłam i cieszę się że w końcu taki ruch u nas na topicu :D My dzisiaj cały dzień poza domem.Robiliśmy zakupy bo w niedziele są chrzciny małego. No nic, zmęczona jestem, kładę się spać bo padam.Jutro wpadnę to napisze wiecej i poogladam fotki. Czarna ines ja też poprosze o zdjęcia na maila jak można. ania_108@o2.pl Dobrej nocki, całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) Owidka 🌼 jak Iza? dużo zdrówka od cioci Viki i Emilka :D 👄 Czarna 🌼 wyglądasz zajebiście :D i Patrycja też przecudna :D zaraz wyśle moją fotke Ania 🌼 to szykuje Ci się imprezka w niedziele :D dużo będzie gości? Anuśka 🌼 ja nie mam w ogóle ślubu, ale wolałabym, zeby ten dzień był wyjątkowy, a nie brać ślub kościelny, bo wypada... :D decyzja należy do ciebie... :D Co u Was mamuśki? u nas pogoda do bani... ponuro i pochmurno... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie pisałam Wam, że my juz pierwszą wizytę u stomatologa z Emilkiem mamy za sobą :D Mały był bardzo grzeczny :D pokazał ładnie ząbki :D i nie płakał, ale to pewnie dlatego, ze pani dentystka była przesympatyczna :D dowiedzieliśmy się jak mamy dbać o ząbki, żeby nie było na nich tych wstrętnych plamek... mam nadzieje, że te co są niebawem znikną :D teraz szczotkujemy ząbki szczoteczką z włosiem i pastą specjalną :D wcześniejk używaliśmy gumowych szczoteczek Nuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylysmy u lekarza i Niuska ma poczatki choroby uszka ;/ Na razie pani doktor dala kropelki do uszkow i syropki, panadol i vit c i banki... wlasnie godzinke temu stawialysmy.... masakra... krzyk straszny i placz... Jak sie nie poprawi (we wtorek kontrola) to zaszvzyki i antybiotyk :( Acha i Izka wazy 8100 :) i to jak na jej niejedznie jest super :) eh , zmykam posiedziec przy niej bo bidulka jak obroci sie na plecki to placze i musze ja przekrecac:( milego dzionka Mamusie :) Viki--> dziekujemy-sprzyda sie :) czarna--> mi prosze tu wyslac -- majeczkak@poczta.fm anuska--> my mamy koscielny:) Dobrze ze wzielismy go zanim Mala sie urodzila,bo teraz nie wiem jak bysmy go zoorganizowali (pewnie bysmy go odwlekali i ciagle by bylo cos \"wazniejszego\":)I naprawde zastanow sie nad slubem,bo tak jak pisala Viki nie mozna go brac bo wypada... musisz byc naprawde pewna-w koncu to na cale zycie :) ania,Evi--> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka 🌼 Izunia biedulka cierpi :( mam nadzieje, że szybko wyzdrowieje... 👄 mój Emil naszczęście jeszcze nie chorował.... my idziemy na spacer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam w srode oblama egzamin na parwko,teoria zero bledow alwe jazda porazka,nastepny egzamin mam 8 pazdziernika full czasu,a jak tobie poszlo VIKI MIKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia 🌼 ja też oblałam, ale egzaminatorka nie miała racji. a Ty na czym oblałaś? jeździłaś po mieście, czy na placyku? Ze spaceru na razie nici, bo się rozpadało, a ja muszę komórke oddać do serwisu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcześniej pisałam o moim egzaminie, tak wyglądało: skopiowane z innej stronki: wczorajszy egzamin oblałam mialam z taką rudą pipą, ona jest taka stara... i bardzo nie lubi kobiet, jak jakaś dziewczyna idzie do niej na egzamin juz na wstępie ma przerąbane faceci zdają u niej normalnie... jest słynna w całej Zielonaj Górze właśnie z tego, że oblewa kobiety rozmawialam z kolezankami, kazda, ktora ja miala na egzaminie oblala. ja oblalam na miescie. Jezdzilam juz jakies 40 min i oblalam, bo jakas L mi wyjechala, ale ona nie miala racji. bo mialam prawo tak pojechac. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na główną skręcić miałam w lewo, chciałam zjechać na lewy pas, który był pusty, po prawym jechala ta L daleko a ta pipa mi powiedziala, że wymusilam pierwszenstwo. Dodam, że L nawet nie musiala zwolnic, gdyż bylam na innym pasie... trudno. Mialam parkowanie rownolegle, prostopadle i zawracanie. Wszystko poszlo świetnie, autko nie zgaslo.... mój instruktor [powiedzial, że moglam jechać lewym pasem, ale cóż z egzaminatorem sie nie wygra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia dla mnie najgorsze jest to czekanie na następny egzamin.... :/ czekać miesiąc... dla mnie to długo :) ja strasznie niecierpliwa jestem :) skąd jesteś? Dziewczyny a Wy za którym razem zdałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Uff..w końcu mam minutke dla siebie:)od rana miałam pranie, w większości ręcznie i już mam dość widoku brudnych ciuszków na pare najbliższych dni :O Anuśka..ja mam ślub kościelny, jednak decyzja jaką podejmiesz nie powinna być kierowana \"tym co ludzie powiedzą\". Moja koleżanka np. była w ciąży , urodziła córeczke, a ślub połączyli z chrzcinami i zrobili 2 w 1 za jednym zamachem:) Aniu, Owiedka- zaraz wyśle zdjęcia:) Owiedka🌼 przesyłam dużo słoneczka z południa dla Twojej małej kruszynki:)oby jak najszybciej wyzdowiała🌼🌼 Pogoda na podkarpaciu superowa:) troszke wieje wiaterek ,ale słoneczko nawet grzeje..:) szkoda tylko,że wieczory są juz takie chłodne:O ..chyba mój wymarzony wyjazd pod namioty już nie wypali w tym roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szczepień i wizyt u lekarza , właśnie zorientowałam się że nie dzwonili mi z przychodni, bym przyszła z Pycią na bilans dwulatka:O ..trzeba zadzwonić i opieprzyć. Podziwiam Was dziewczyny z tym prawkiem..osobiście od kilku miesięcy wybieram się zapisac na kurs prawa jazdy, ale tchórzliwa jestem;), tak więc w każdym miesiącu mam zaplanowane ,ze w końcu to zrobie..a jednak nie robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ze spacerku dopiero wróciliśmy, Emil zjedł obiad i poszedł zmęczony spać :) spotkaliśmy się z koleżanką i jej bubolkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! owiedka 👄 dla dzidzi i duzo zdrowka! czarna to Wy jeszcze na bilansie nie byliscie? nam kazali dzwonic na poczatku kwietnia, wtedy ma;y skonczy 2 lata i oczywiscie juz namawiali nas na pneumokoki musze wziasc recepte a wykupi je moj tata , pracuje w Czechach i tam sa o wiele tansze moj M bawi sie z malym w chowanego i nie moge nic obejrzec bo maly tak piszczy ze uszy puchna :-D nam Olek pierszxy raz zachorowal jak skonczyl roczek- zapalenie oskrzeli- dostal wtedy pierwszy raz antybiotyk,a zaczelo sie niewinnie i pierszy lekarz mowil ze to nic takiego, lekkie przeziebienie i przesadzam :-o, 3 dni pozniej na prywatniej wizycie (juz nie wrocilam do tego pierwszego lekarza) okazalo sie ze maly ma ostre zapalnie oskrzeli i naprawde bylo ciezko, bo ciagle wymiotowal-katar mu splywal i wogole meksyk w domu... pozniej przeszedl jeszcze przez grype zoladkowa jak cala nasza rodzina, odwodnil sie do tego stopnia ze dostal skierowanie do szpitala... poki co mamy spokoj zamowilam pizze, mam smaka :-P ale od 1 09 odchudzanko 3-tygodniowe, bo tyle czasu mam do slubu kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze: wlasnie wyczytalam gdzies ze Paulka juz zniknela i nie bedzie sie odzywac,wiadomo Wam cos o tym? po drugie... jestem padnieta ;/ mialam sie uczyc,ale masakrycznie chce mi sie spac;/ caly dzien mialam dzis Niuske na rekach i kiedy probowalam ja wlozyc do kojca bylo tylko:\"maaa.... \" i raczki do gory... wkoncu przenioslam lozeczko do pokoju z tv i wsadzilam ja do srodkato troszku sobie odpoczelam,ale bawila sie moimi rekami.... jak uciela sobie drzemke w poludnie to spalam razem z nia.... masakra!juz nie pamietam kiedy bylam tak okropnie zmeczona :( szkoda ze michala nie ma, to przynajmniej byla by nas dwojka to co innego :( nie chce obciazac rodzicow,bo wiem ze sa zmeczeni po pracy,a zreszta...... to przeciez moja Mala wiec nie bede jej nikomu podrzucac :) nawet gdybym miala taki swietny plan to Niuska nie da sie przekupic,bo jak ja tylko ba-ba wezmie na rece a ja znikne z pola widzenia to juz jest placz i \"maaaaa....\" po trzecie: dzwonilam dzis do znajomej, bo ona ma znajomego(konkretnie to bylego chlopaka) i on pracuje w firmie i prosilam zeby sie wypytal czy bylaby praca.. na razie nic nie mowie wiecej zeby nie zapeszac:) po czwarte: czy widzialyscie moje kolorowe jarmarki? bo tak sie zastanawiam czy sie nie przefarbowac spowrotemna czarno... bo normalnie nie wiem ale mi jakos tak dziwnie.... wrzuce na fotosik moje stare zdjecia i prosze doradzcie mi :) bo tu w domu nikt nie chce ;/ tu \"stara\" ja: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46668d78b14a15b9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b62e3dbc80af1a9.html po piate: ines- ładna babeczka z Ciebie :) po szoste: wlasnie zawolala mnie mama zebym zobaczyla ta z ich troje swiatczak czy wisniewska jak kto woli... wymiekam, spoko ze sie odfarbowala,ale teraz to dla mnie wyglada jak ta pierwsza zona czerwonego-amgda fem(czy jakos tak), zreszta ...moze to zabrzmi brutalnie ale baba po poronieniu to raczej nie powinna sie tak zachowywac, tym bardziej ze jest znowu w ciazy... zreszta dla mnie caly ten wisniewski to sprzedawczyk i tyle :) (przepraszam jesli urazilam jakas jego fanke ;)) po siodme: nie wiecie czy ten konkurs z pampersami jeszcze jest? i czy to prawda czy fikcja?? po osme: wlasnie szukam zdjec swoich starych i ogladam moja NIuske mala i booooze jak ten czas leci po dziewiate: ktos mnie obgaduje,bo mam ucho czerwone ;/ po dziesiate: Milej nocki Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli to Ty w tych czarnych to nie polecam, wyglasz w nich na o wiele strasza... normalnie nie do poznania jak dla mnie ale jak Ty sie czulas lepiej, to nie pytaj nas o zdanie, bo moze na zywo wygladasz duzo lepiej w czarnych wlasnie ;) a moj na odwrot, nie patrzy za mna, pojdzie z kazdym nie ogladajac sie za mama wogole :-o dzis siedzialam z nim i kolezanka na coli, akurat przyszla szwagierka na zakupy, wziela malego ze raczke ze niby zabiera go a on sobie poszedl z nia, nie patrzac wogole na mnie, wsiadl do samochodu i normalnie pojechalby z nimi... no ale zaraz go przyprowadzili :) a dzis takie zabawy u mnie w domu byly ze glowa mala, na koniec bawilismy sie w namiot :-P to dopiero bylo, myslalam ze padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Owiedka 🌼co dowłosów uważam tak jak Evi, ale fakt na żywo moze to wyglądać całkiem inaczej. Evi 🌼 mój też pójdzie z każdym i nawet nie zapłacze... :D Ania 🌼 dzisiaj chrzciny? :D koniecznie napisz jak się udała impreza i czy Wojtuś grzeczny :D Jest ktoś o tak wczesnej niedzielnej porze? My się wybieramy dzisiaj do moich rodziców, bo moja siostra z mężem wróciła na 2 tyg :D ale najpierw Emil musi się wyspac.... :/ nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo już od 2 godz marudzi i chce spać, a jak go kłade odrazu mu się odechciewa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil poszedł spać, czekamy aż wstanie i śmigamy :D chociaż pogoda kiepska... zapowiada się na deszcz... Ale ze mnie ciamajda.... przypaliłam obiadek dla małego... :( wstawiłam warzywka i siedzieliśmy z małym w pokoju, nagle zaczęło smierdzieć :D patrze a tam woda się wygotowała :D i warzywa się przypaliły :D totalnie zapomniałam o tym, że warzywa się gotuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Jak po wekendzie? A ja znowu zostałam sama ..:( tylko w piątek będe widzieć sie z M, a w sobote już myka na szkolenie i przyjedzie wieczorkiem w niedziele:O : /..i pomyślec ,że czeka mnie taki cały wrzesień..tylko się pochlastać:( W sobote imprezowałam z klientami MM i łowiłam pstrąga:):D Impreza była suerowa chociaż nikogo tam nie znałam:) Evi..ja też sobie postanowiłam od 1 września ograniczyć jedzenie i zadbać o ciałko męcząc je ćwiczeniami;)..mam wesele w październiku, więc jakaś motywacja jest:)..jeszcze:P Owiedka..co do Twojego punktu piątego..to bez przesady, zwykła i pospolita jestem :P ;) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka czy małej jest już lepiej?🌼 Ania ..jak po niedzielnej im prezie?? Uciekam gotować zupke:) potem zaglądne. 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilysmy od lekarza i jestesmy zdrowe :) wprawdzie gardelko cale zaflegmione,ale chorubska juz nie ma :) To gardelko ma po mnie bo jak bylam mala to tez tak mialam,chociaz moja tesciowa pewnie by powiedziala,ze to po...ktoryms z jej dzieci.... yyhhhh juz nie mam sily... nie wiem czy wspominalam ale Izka to jest wogole cala podobna do tamtej rodziny.... nic a nic nie ma odemnie.... to oczywiscie zdanie mojej tesciowej.... MOJE ZALE NA TESCIOWA :( jak Groszek byl maly to cala byla podobna do Kuby (siostrzenca) normalnie calutka! to nic ze inni ojcowie i w zab nie widac bylo podobienstwa.... z innych madrosci mojej tesciowej: zwracala mi uwage ze przeciez moze Izka chodzic tylko w rajtkach bo kubus tak chodzil i nie musze jej dresow wykupowac bo A (siostra mojego M) nie kupowala.... a wogole to po co ja kupilam tyle butelek? przeciez A nie kupowala! ah no tak A karmila piersia a Ty nie chcesz(!) .... po co tyle bodow kupilas? to A Ci nie dala?nie rozumie po co tak marnujesz pieniadze.... a te zabawki? czy naprawde sa jej potrzebne? przeciez tyle dostala od kubusia! wy to macie dobrze nic nie musicie kupowac bo wszystko macie po kubusiu! Jak to kupujecie spacerowke? a ta co A miala sie nie nadaje? ( to nic ze to jest taka przerabiana z glebokiego i nawet A jej nie uzywala) po co pieniadze tracicie! Jak to kupiliscie krzeselko? przeciez stoi tu od A zebyscie sobie wzieli! naprawde cie nie rozumie (krzeselko takie z ikei - biale, i jak na moja Niunke ma za malo pasow,a zreszta mi sie nie podoba) \"A\" przynies buty takie co kubus w nich chodzil, bo iza napewno bedzie zaraz chodzic! przeciez michas (maz moj) chodzil na 9 miesiecy to ona tez bedzie! no przynies! Mamo(tomowi A) dzieciom nie powinno sie dawac butow zuzytych! no co ty opowiadasz! wcale nie sa zuzyte! na zime beda jak znalazl nie beda musieli kupowac.... w woli wyjasnienia! ja wybredna nie jestem,ale czasem mnieirytuje fakt przekazywania rzeczy po dziecku,chodzi mi glownie o to ze Kubus jest chlopczykiem a Iza dziewczynka! :) nie znaczy to ze nie chce ciuchow uzywanych - wrecz przeciwnie zawsze biore ale jak pasuja na dziewczynke :) ( zazwyczaj dostaje cos po corce kuzynki) :) po prostu masakra z ta moja tesciowa- brak mi slow i sily! a jak to wyglada u WAs? Juz nie moge sie doczekac az Izka bedzie wieksza i bedzie sama z tatusiem jezdzic do babci :) Zmykam obiad robic:) AHA:d i znowu sie przefarbowalam :D tym razem jestem braz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×