Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Wkrótce mama jeśli chodzi o tabletki na podtrzymanie to chyba różnie bywa, bo ja słyszałam wręcz odwrotnie :P leżałam długo w szpitalu, to się nasłuchałam.... (plote jak stara babcia :)) ale tak serio, to często ciąże są przenoszone, po podtrzymaniu i często wywoływane porody. ja jestem tego takim mikro przykładem. Ok 10-12 tyg chyba 2 miesiące musiałam leżeć, a urodziłam w 43 tc. Rozumię ,że dla dziecka już wszystko gotowe... :) a imie już jest? Oj, humorek wraca :) Zaraz pewnie Emil wstanie i znowu uszy mi będą pękać :P Ania Wojtuś też tak piszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkrótce mama 🖐️ wpadaj do nas często, zawsze coś poradzimy i pogadamy :) Nie ma to jak wsparcie :D Już niedługo rozwiązanie, będziemy trzymać kciuki :) Skad jesteś wkrótce mamo? Viki nie byliśmy bo facet wysłał zdjecia i jakiś lichy ten samochod nam sie wydał.Nie ma co ryzykować.Ale może trafi sie okazja i kupimy od naszego znajomego.Mówił że bedzie sprzedawać forda mondeo 2003r ale że pod koniec roku.Ostatnio mąż mu powiedział żeby już sprzedawał to my go kupimy.Może sie dogadamy ;) Dobrze by bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisać, że muszę się wybrać do rodziców na WIEŚ, bo ciotka przyjechała i chce zobaczyć Emila, jeszcze go nie widziała... A nie mówiłam już zaczyna piszczeć... a przed chwilą go położyłam, to sobie pospał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki no Wojtal zaczął ostatnio tak piszczek że nie mogę hehe :D Piszczy i piszczy w sklepie w domu wszędzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki a może smoka mu wetknij do buzi ;) Ja idę przewinać Wojtka bo walną kupsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka u mnie dokłądnie tak samo i smok mnie ratuje :) Jaką huśtawke w końcu zamówiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże... Mój Emil myśli, że smoczek to zabawka- w takiej wersji czasami mu sie podoba :) ale do buzi nie weźmie, tylko obraca w łapkach. Przynajmniej macie czym zatkać te małe buźki... :P Jednym słowem nie używamy smoczka, na poczatku próbowalismy, ale nawet wtedy nie chciał. Dodam, że problemy ze spaniem zaczęły się oskąd wyprałam jego przyjaciela Dina (przytulankę do spania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów rzeszczenie się załączyło... koszmar jakiś... chyba ja zaraz ucieknę z domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio czesc:) na poczatku witam nowa mame :) potem-KLAPS DLA WAS ZE SIE NIE ODZYWALYSCIE!! u mnie jest tak: Mala musialam zostawic w wieku 2 miesiecy,bo wrocilam na studia;/przez pierwsze dwa tygodnie ryczalam jak bobr ;/ w busie, na uczelni.... caly czas myslalam co ona wlasnie robi.... z Niunka zostawal moj brat(!) i naprawde spisal sie na medal-co chwile dostawalam raport -ile zjadla,jaka kupka,ile siczkow,ze wlasnie spi,albo szaleja,ze sa na spacerze,albo ze troszku marudzi....po jakims czasie przywyklam i staralam sie robic wszystko zeby byc jak najszybciej w domku... pierwszy raz sama na zakupy wyskoczylam dzien przed pierwsza wizyta na uczelni... oczywiscie mialam sobie kupic spodnie i tak tez uczynilam plus jeszcze mase ciuchow dla Izki... a tak wogole to zostawiam czasem Groszka z moja mama,albo z tata... wtedy sie nie martwie bo wiem ze radza sobie swietnie... tak poza tym to dwa razy bylismy na imprezie (calonocnej) i raz na calodniowych zakupkach z Mezusiem. A takto wszedzie razem:) i jakos do tego przywyklam :) ostatnio polubilam chodzic tylko z Mala na zakupy, bo zawsze sie tak uwaznie przyglada jak cos mierze :) juz nie moge sie doczekac jak bedzie mowic i troszku podosnie, wtedy to bedzie "szalenstwo" jak mowi moj maz... ostatnio stwierdzil ze wtedy bedzie nam tylko potrzebny jako szofer i on bedzie sobie pil kawke a my bedziemy buszowac po sklepach :) a co do tych imprez--2--- ;) to na pierwszej wytrzmalam tylko 4 godzinki,bo sie tak przejmowalam mala-ktora zreszta spala-usnela zanim wyszlismy,a obudzila sie jak wrocilismy.... a na drugiej-to bylo pozegnanie mojej psiapsioly :) i tez Mala przespala nasza nieobecnosc ;) a potem jak wzorowa matka karmilam ja butla ;) chociaz moj Maz jak to zobaczyl to stwierdzil ze nie wie jak dalam rady,ale wyszlo mi to naprawde niezle ;)i pampera nawet dobrze zalozylam :) rano wstalam jak gdyby nigdy nic ;) u tesciowej to tylko raz zostawilismy na 2 godzinki jak pojechalismy ogladac auto,ale to Mala byla malutka ,teraz juz jej raczej bym nuie zostawila bo placze :) viki--> glowa do gory, kazda z nas tak ma ,ze juz ma wszystkiego dosc :) ale za ten usmiech sklonne jestesmy do wielu poswiecen ,prawda?? ja mam taka hustawke http://www.allegro.pl/item222324158_fisher_price_hustawka_lezaczek_deluxe_3w1_od_ss.html i wlasnie musialam ja przytargac zeby spokojnie skonczyc pisac postac ;) wlasnie mala zajela sie konikami :) Paulka :) juz dawnomialam Ci pisac ze bardzo ladne ma imie Towja coreczka :) ja tez mam tak na imie ;) a poza tym to myslalam ze juz tak nie daja na imie:) MOja Izka ma na drugie Maria :) zmykam nakarmic Groszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski! ja nie mam czasu narazie :( moj M na wyjazdach ciagle, dzis znowu o 5 go wyprawilam wiec sama jestem z malym, teraz spi a ja ide sobie cos zrobic do jedzenia, bo sniadania jeszcze nie zjadlam witam nowe kolezanki 👄 jak znajde czas wieczorem to napewno wejde i poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka ja jak jestem bez małego to też ciągle myślę co on robi, że tęskni itd. Pójdziemy chyba na jakiś spacerek. Może nie będzie padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie bawi się fotelem bujanym, a w buzi trzyma maskotkę :P o prosze i Evi się pojawiła daj trochę śniadanka, bo ja też jeszcze nie jadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie miałam kilka chwilkę neta, więc się nie odzywałam Piszecie tak dużo, że przeleciałam tylko \"po łebkach\". Witam nowe mamusie!:* Zapraszam na bloga, na urodzinowe fotki Mikołajka! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka, Evo, zieloneszkiełko 🖐️ W końcu jakis ruch panuje :) Owiedka to braciszek dobry materiał na męża skoro juz taka szkołę przeszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! no to zapraszam na sniadanko!!! :) wczoraj chcialam wejsc, ale przyjechala do nas moja kolezanka z innego forum (juz o tym kiedys pisalam ;) ) no i tak zlecialo mi pol dnia, a po 23 juz mi sie nie chcialo nic, wiec nic nie skrobnelam ;) zaraz fotki przejze, musze jeszcze tesciowa odwiedzic... no i komorke u mojej mamy zostawilam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo to chrzestny :)jakjeszcze bylam w ciazy to mowil ze mala na rece wezmie dopiero jak skonczy pol roku, bo sie boi taka kruuszyne brac.... a zakochany w niej ...hohohoh.....ostatnio nie bylo go 5 dni i stwierdzil ze ona sie napewno za nim stesknila bo sie tak przytulala potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zasnął w końcu, może troche spokoju będzie Co dziś dziewczyny robicie? Ja zupelnie nie mam pojęcia,pojadę do sklepu obczaić na żywo spacerówki i tyle z mocih planów.My dzisiaj też sami... chyba pojadę do rodziców, czas szybciej zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi no nie mam pojęcia, a co myślicie o quinny w ogóle? Czytałam ze Ty masz baby design i jestes zadowolona, może taka bo nawet mi sie spodobała albo jeszcze zooper waltz... coś muszę wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bebecar vector ;) a qiunny mialam buzza, ale sprzedalam, mialam go tylko chyba 3 dni nie podobal mi sie, no i nie rozkladal sie na plasko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to coś źle zrozumiałam ;) Muszę zobaczyć w takim razie jak ta wygląda.Tak mówisz.... to chyba dam sobie spokój z quinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chcesz wystawny wozek bez koszna na zakupy i torby to mozesz kupic quinny ja juz jeden mialam z malym koszem i bez torby-mutsy i tez go sprzedalam mam tylko fotki po nim ;) ja to musze miec porzadny kosz na zakupy i np koc plus duza torba na pieluchy, husteczk i takie tam pierdolki ;) nie wiem ile masz kasy, ale polecam bebecar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania wiesz ja to musze miec porzadny wozek wizualnie iunny jest bardzo fajnym wozkiem, robi wrazenie, ale nie rozklada sie na plasko , nie ma okrycia-bynajmniej moj nie mial mikroskopijna torba na zakupy, bez torby do zawieszenie, jakos nie moglam sie przemoc do niego... jeszcze x-lander xa mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi masz rację, mi też jest to wszystko potrzebne, trzeba myśleć praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×