Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

ania a uzywany? moze maja cos na allegro? w sumie najlepiej taki zakup robic w realu a nie na allegro wozek trzeba sprawdzic, rozlozyc, posadzic dziecko, pojezdzic po sklepie mam nadzieje ze trafisz na fajny wozek, napisz pozniej co kupiliscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, jak się zdecyduje to dam znać :) Idę się chyba położe na troche bo dzis wczesnie wstaliśmy Do późńiej ciaoo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania nie tylko duzo kosztuja, ale zauwaz ze np w moim wozku bebecar masz tylko siedzisko i stelaz na sprzedac a torba ktora kosztuje prawie 200 zl i folia za przeszlo 70 zl trzea kupic oddzielnie :-o nie dosc ze tyle kasy na wozek wydajemy to jeszcze wszystko trzeba dokupic... nie tylko bebecar tak ma zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wszystkie spadaja to ja tez ide cos poogladac ;) milego spacerku i wypoczynku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ramatti , ale srednio jestem zadowolona -minus ma tylko jeden male kola. Ostatnio byla u mnie kolezanka i ona ma xlandera i stwierdzilam ze moja spacerowa to taka tansza wersja-bo ma wszystko oprocz pompowanych wiekszych kol i wkladki w srodku-to samo:) ja wlasnie wrocilam z spacerku. Bylam sobie ogladnac domki-bo u nas na ulicy dwa sie buduja (jeden obrobili w srode).Fajnie by bylo sie budowac i miec taki domeczek :) eh, tylko skad wziasc kase ;/ juz sie niemoge doczekac, az bedziemy robic\"remonty\" u siebie u gory :) w sumie to nic jeszcze nie nadaje sie do remontu,ale chcialabym juz miec cos \"wymyslonego przez siebie\" :) nie wiem czy pisalam,ale nie bedziemy zmieniac narazie lazenki-w sumie ma dopiero 6 lat i ani sladu zniszczen ;) kupimy tylko taka plastikowa zaslonke na wanne,zeby byl prysznic i dorobimy prog podswietlany ;) jeszcze czeka nas balkon-tzn tralki,albo barierki ,bo nie mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKROTCE MAMA
HEJ DZIEWCZYNKI JESTEM PELNA PODZIWU DLW WASZEJ INTERNETOWEJ AKTYWNOSCI. JA W CIAZY MOGE UCHODZIC ZA WZOR LENISTWA , KOMPLETNIE NIC MI SIE NIE CHCE!!! DOBRZE ZE MAZ WYROZUMIALY I NIE GANAIA DO NICZEGO HEHE!! A CO DO WOZKOW TO DLA MNIE KOSZMAR!! JAK ZACHODZE DO SKLEPU PO ZAKUPY DLA MALUSZKA TO CALKIEM BARANIEJE I ALBO KUPILABYM WSZYSTKO JAK LECI ALBO NIC!! BO CHOC SLYSZE MNOSTWO RAD TO TAK NAPRAWDE NIE WIEM CO JEST WARTE KUPIENIA A BEZ CZEGO MOZNA SIE OBEJSC!! WCZORAJ POJECHALISMY ZAOPATRZYC SIE JAK NALEZY NA PRZYJSCIE MALEJ ALE KUPILISMY TYLKO ..PIELUCHY!!! MOZE JAK KTORA Z WAS MA CHEC TO CHETNIE SKORZYSTAM Z JEJ RAD I DOSWIADCZEN CO DO KOSMETYKOW, UBRANEK , WSZYSTKIEGO DOSLOWNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKROTCE MAMA
WIELKIE DZIEKI BO JUZ ZACZYNALAM SIE W TYM WSZYSTKIM GUBIC. TYLE ROZNYCH FIRM I KOSMETYKOW ZE ZBZIKOWAC MOZNA. A NARAZIE SPADAM DO LEKARZA MALUTKA POPODGLAGAC TROCHE! JESZCZE RAZ DZIEKUJE!!!!!!!!!I MILEGO POPOLUDNIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki polecam Nivea. Sudocrem na odparzenia nam nie pomagał, ale pomagał krem na odparzenia nivea. jak wiadomo każde dziecko jest inne... Stelaż do wanienki polecam (my nie mamy gdzie postawić i jest bardzo przydatny) Ciuszki w rozm 56 nie polecam, chyba ze wiesz, ze dzidzia będzie malutka, mój mały był wielki i miałam chyba tylko 3-4 ciuszki w tym rozmiarze, po miesiącu były już za małe. Lepiej kupic odrazu 62 bo szkoda tracić tyle pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że mały tak płakał, że chcieliśmy jechać z nim do lekarza. Nie wiem co jest grane, że nie chce spać w dzień tzn spać chce, ale nie może zasnać. Może to faktycznie przez to, ze Dinusia wyprałam, bo wcześniej on tak charakterystycznie \"pachniał\" teraz pewnie mały czuje zapach proszku i pewnie myśli, że zabawkę mu podmienilismy... tak mi go szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, napisałam, ze każde dziecko jest inne. Rozm 56 można dokupić, gorzej jak się kupi większość w rozm 56 a dzidzia sie urodzi większa. Ale to też zależy od tego czy ktoś ma dużo kasy czy też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robisz teraz z Manią? Emil narazie śpi, boje się, ze jak wstanie znów będzie płakał... taki biedaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo nie kupuj tylko kosmetyków jonsona bo prawie każde dziecko uczulają.Ja nie wierzyłam i kupiłam oliwkę, wyskoczyły mu zaraz krostki na całym ciele.Polecam za to kosmetyki nivea.Doskonałe, i oliwka i płyn do kąpieli.A do odparzeń używa maść alantan plus, rewelacja, nigdy nie miał zaczerwieninej pupci :) Pieluszki to pampers, huggies a z tańszych to z lidla w małych paczkach też super są.Ja też miałam sporo ubranek na 56 i wszystkie się przydały.Ale viki ma rację.Jak dziecko większe to nie ponosi takich. Oj cholera mały marudzi bo go chyba dziąsła bolą... My z męzem myśleliśmy o zmianie mieszkania na większe ale ceny są porażające.Mieszkanie kosztuje tyle co budowa domu i podjęliśmy decyzje że w przyszłym roku startujemy z budową :D:D Już nawet projekt wybraliśmyhttp://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=337 Wracamy na wieś... hurra :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKROTCE MAMA
no widze ze mozna na was liczyc! super !!wlasnie wrocilam od lekarza a kupa smiechu byla!! jak we wt zapisywalam sie do lekarza to chyba babka w rejestracji cos pokrecila i zoonk!! wchodze do gabinetu a tu nie moj lekarz!! maz na mnie ja na niego lekarz na nas - o co chodzi??? tym bardziej ze moj za sciana przyjmuje!!!! ale ten nowy okazal sie barzdo fajny i smiesznie bylo!!! potwierdzil tylko ze to babka zmierzyl zwarzyl ja i mnie i do domku czekac na porod hehe!! zaopatrzylam sie we wstretne podklady i majtuchy jednorazowe !! fuj!! a i wozek udalo nam sie kupic w bardzo okazyjnej cenie- praktycznie nowy za 280 zl. tyle dobrego na dzisiaj!! spokojnych nocek zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkrótce mama to śmieszna sytuacja ;) Najważniejsze że dobry i fajny lekarz :) Wkrótce mamo gdzie mieszkasz? Dziewczyny co porabiacie?? Gdzie jesteście, wracać tu na kafe ;):) O której kąpiecie i kładziecie spać swoje maleństwa? Bo ja zawsze kąpałam gdzies najwcześniej o 21 i zanim wszystko się zrobiło to kładłam o 22.Głownie dlatego że im później kładłam to dłużej spał nad ranem.Nie wiem jak teraz bo wolałabym wczęsniej go kłaść żeby mieć więcej czasu dla siebie wieczorem.Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ja napisze co uzywalam ico uzywam :) na poczatku Mala podmywalam tylko wacikami i woda przegotowana, kapalam w zwyklej wodzie i stosowalam oliwke bambino, nie wiem czy wspominalam ale \"oddali\" mi Mala odparzona (okropny widok,myslalam ze sie rozplacze jak to pierwszy raz zobaczylam i mialam ochote je wytargac za wlosy). Tak wiec jak wrocilismy do domku to mielismy kuracje- krem z oddzialu noworodkow na odparzenia (mama zalatwila ) i suszarka ;) po okolo miesiacu zaczelam uzywac chusteczek nivea i tak jest do dzis , na przemian kupuje tez te pampersa. Probowalam huggies ale mala miala pupke zaczerwieniona.Podobnie zreszta w przypadku bambino i johnsons... na odparzenia nie stosuje nic-tzn doraznie sudocrem,albo to z noworodkow...dlaczego? bo zauwazylam ze im czesciej to dawalam to pupka byla czerwiensza... a takto zmieniam pieluchy dosc czesto wiec nie ma problemu.... )chyba to nie bedzie mialo wplywu na przyszlosc-jak sadzicie??) od 4 miesiaca uzywam plynu do kapieli johnsons -fioletowego , a od miesiaca myje Niusce wlosy szamponem nivea lagodny mydla nie uzywam - tylko w ciagu dnia do umycia raczek badz nozek albo buzki :) pieluchy oczywiscie pampers,chociaz juz probowalam huggies tylko te drozsze i mysle ze nastepna paka to beda one bo jestem zadowolona oliwkuje teraz tez nivea oliwka :) tylko nie wlosy- bo mala ma zaraz ciemieniuche, (o tym za moment;)) przynajmiej raz dziennie czesze ja :) ciemieniucha- wstyd sie przyznac,ale miala ja przez prawie pol roku-ciagle wracala i nic nie pomagalo ;/ oczywiscie blad byl jeden-ciagle smarowalam jej oliwka wloski ;/ w koncu wyslalam babccie do apteki i tam inna babcia polecila jej \"OLEJUSZKE\" - EFEKT rewelacyjny, 3 zastosowania i po ciemieniusze ani sladu :) wiec teraz tylko myje wloski szampnem i je wyczesuje :) jak wychodze na polko to kremik nivea- albo na slonko albo na wiatr ;) co do ciuszkow- ja mialam nakupione kilka 56 i reszte 62 :) w 56 pochodzila chwilke bo jak sie urodzila to miala 58 cm:) zreszta juz zauwazylam ze co firma to inny rozmiar :)ostatnio kupilam jej sukienke i bluzeczke na 12m, a juz jest troszku przyciasnawa... polecam ciuszki hm i ca , chociaz nie sa tanie ale jakosciowo naprawde bardzo dobre:)i nie niszcza sie jak niektorenasze polskie ;) zalamalam sie kiedys bo kupilam malej spiochy i miala je na sobie tylko raz, bo po praniu sie po rozciagaly i porozchodzily ;/ zdarza mi sie kupowac jej ciuszki w ciucholandzie, ale musza byc naprawde dobrej jakosci i niezniszczone :) dwa razy piore zanim zaloze i jest ok :) zreszta takie jest niezal wyrzucic jak mala poplami :) poza tym zakochalam sie w dzieciecych butach i kupuje jej przy kazdej nadazajacej okazji :) ostatnia moja zdobycz-czarne lakierki ( z hm) :) wanienki =dostalismy dwie po dzieciach- ale polecam kupic wieksza i bez \"bajerow\" w srodku, nie polecam rowniez gabki bo to siedlisko bakteri jesli sie o nia dobrze nie zadba :) z aventu mam- butelki,smoczki,sterylizator i laktator (bardzo polecam) z nuka- smoczki :) a mleko mam bebilon :) a reszta jedzonka to juz rozne \"firmy\" pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki jak maly ?? ania --> domek sliczny :)eh , moi sasiedzi maja podobny tylko garazna zewnatrz :) a nie mysleliscie nad tym ze garazw domu to nie jest za dobre rozwiazanie? chodzi mi glownie o zapach,moze lepiej bylo by poza domkiem a polaczyc jakims przejsciem ?? nio nie wiem ja sie nie znam :D ale i tak juz bardzo bardzo bardzo ci zazdroszcze:D Córcie klade spac ok 7,30-8 jak byla Mala to kladlam ja bardzo pozno kolo 22-23 ale potem stopniowo-codziennie o 10 minut wczesniej przesuwalam pore i tak zrobila sie 7 :) tylko ze jak miala klopoty z zabkami, to znowu jej wrocilo i zasypiala dopiero o 11 ;/ ale od poczatku tego tygodnia staram sie ja klasc ok 7.30-800 i lulam jak niechce spac :) juz drugi dzien zasypia bez lulania. Zreszta ja od poczatku ja nie uczylam tak zasypiac.Po prostu po kapieli karmilam i wkladalam ja do lozeczka,dawalam ogromnego buziaka przytulalam i odganiam zle duszki, zapalaalam lampke...i chowalam sie i czekalam az zasnie... teraz robie to wszystko bez chowania sie ;) tylko poprostu wychodze z pokoju,drzwi sa otwarte i w razie placzu wracam i reaguje :) polecam to przesuwanie godziny, cierpliwosc poplaca i napewno sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka wlasnie wymieklam czytajac Twoje wypowiedzi o trujacych marchewkach i \"zmarnowanym\" dziecinstwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka fajnie że jesteś :D Z tym garażem to mąż tak samo mówi że powinien być obok domu.Wcześniej wybraliśmy taki projekt ale trochę mniejszy domek no i jednak wiekszość domków jest z garażami.A ten tak sie nam spodobał że chyba zdecydujemy się mimo ze ten garaż tak blisko. Ja dziś położyłam wcześniej Wojtunia.Nakarmiłąm kaszką, wykąpałam koło 21 i położyłam spać.Wyleciał mu raz smok i zaczął płakać ale szybko mu włożyłam , włączyłam karuzele i cisza na razie.Zobaczymy jak będzie spał.A w jakiej pozycji kładziesz Izę spać? Na pleckach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na pleckach,ale ona sie przekreca na bok i przykrywa poducha i tak zasypia :D czasem nawet bez smoka :) ja mam teraz nieprzespane noce(12,2,4,6 pobudki), zmykam pod prysznic bo padam z nog :) ania pamietaj w wytrwalosci sila :) trzymam kciuczki (i zazdroszcze nadal) slodkich snow Mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania domku to tylko mogę pozazdrościć :D jest jak marzenie :) a jednak postawiłaś na swoim :) Ja mojego kąpie przed 20, dzisiaj nam sie opóźniło na przed 21, ale koleżanka z USA wczoraj wróciła i pzyszła nas odwiedzić, jescze przyszła kuzynka z córką, przyniosła zaproszenie na ślub... i dopiero poszły... emil się wyspał, wstał przed 18 i już lepiej. On uwielbia, jak ktoś do nas przychodzi, wtesdy nawet przez chwile nie marudzi :D takie towarzyskie dziecko mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam powiedziec najwazneijszego wydarzenia dzisiejszego dnia: moj Groszek pokonala dzis pierwszy metr samodzielnie :) przypominalo to cos w rodzaju raczkowania i czolgania sie jednoczesnie :)babcia nazwala to "zakindżalaniem";) bardzo jestem z niej dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki🖐️ Morał z tego taki że trzeba jakąś imprezkę w realu organizować :) To idziecie na weselicho czy tylko na ślub prosili?? Tak, ten domek jak zbawienie dla nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania co do spania, to mój Emil teraz śpi na boczku, ale do 6 m-ca spał na brzuszku, później na pleckach, a jak się nauczył przewracać na boki, to śpi na boczku :P Mały ma uczulenie na pieluszki Huggiss, właśnie po nich pierwszy raz miał odparzoną dupcie, dlatego teraz jedziemy tylko na pampersach :) Na odparzenia pomogła nam maść, która kuzynka przyniosła mi ze szpitala, pracuje na dermatologii i w 1 dzień po odparzeniach, ale niestety nie mozna kupić tego w aptece, bo to taka robiona w szpitalu... dla nas też nie zawsze jest dostępna, ale naprawde rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×