Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

hej laski! co tam u Was slychac? Paulka nie oplaca sie takiej bujawki, ja mialam zwykla a maly i tak nie skakal z radosci :-P dopiero teraz lubi siedziec w takich bujawkach ja jeszcze sama w domu, zaraz kapiel malego i moze spanie? heh nie , nie ma tak dobrze, maly nie wyglada na spiacego nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dzieki ze to znalazlas :) wlasnie szukalam kiedys:) milo sobie powspominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a nie wiedzialam ze tak interesuje cie moja historia :) a co do tego wszystkiego co jest w tym temacie to opisywalam na stronie 3 albo 4 wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka nawet nie zartuj!!!!!!!!!! ja sie nie zgadzam na znikniecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba chodzilo o znikniecie z tamtych tematow :) Paulka nie ma za co 🌻 kiedys tak po mnie jechano krytykowano mlody wiek i wyglad-w sumie przeszla przez to tez acha i lucklady - napewno pamietasz\\ do nas mozesz zagladac, ja przez to ze kiedys byla tu taka atmosfera i nagonka przenioslam sie na prywatne forum a jezeli Mania lubi sie bujac to kup jej jakas hustaweczke :) moj maly mial firmy tako, nie zadna na baterie zrobilam do niej sznurek i tak maly siedzial w hustawce a ja na fotelu czytajac, albo ogladajac cos w tv, a jedna reka co jakis czas pociagalam za ten sznurek :-P ciekawe co tam u naszej swiezej ciezarowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiezej ciezarowki? :-o nie wiem skad mi sie to wzielo, chodzilo o nasza mamuske ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, laski co tu się dzieje. Forum schodzi na psy... że też na świecie tacy ludzie istnieją, ręce opadają :( Owiedka przejrzałam wątek, super pamiątke masz :) Naprawde zazroszcze Ci ze mozesz tak sobie fajnie wrócic do tamtyh chwil :):) Evi :) 🌻 super sie zachowałas :) Trzymamy się razem :):) Monisia pewnie powoli dochodzi do siebie, pewnie niedługo sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tylko na chwilke bo u nas mini imprezka ;) Dziadziu w koncu kupil wymarzone autko :) milej nocki :) a wogole wspominalam juz ze Groszek to raczej bedzie juz Groch ;) bo wazy 7750g :) jutro Mezus mi znowu wyjezdza wiec bede dopiero po poludniu :( i Dziewczyny nie dajmy sie rozwalic przez jakies niedowartosciowane pomarancze ;) W koncu rocznik 1985 ma charakter... czyz nie tak ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka to faktycznie juz niezly groch :) ania tak juz kiedys bylo z tym forum, niestety nie da pisac sie swobodnie, napewno nasz topic czyta 100 innych osob i tylko czekaja na jakiegos newsa do obgadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki 👄 dopiero teraz przeczytalam ze fotek Tobie nie wyslalam :( ale juz to nadrobilam :) break widze ze salatka smakowala :) ja tez zamierzam ja zrobic ponownie, moze w weekend ;) i tez chyba zamienie kukurydze, albo dodam poprostu czerowna fasolke bo tez ja uwielbiam :) a dzis robilam czosnkowa :-D ale ostra mi wyszla, pychaaaaaaaa oczywiscie pozniej paczka gum do zucia zeby ludzi oddechem nie zabic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki okropne to jest że nie można spokojnie pogadać, mi nie przeszkadza że ktoś czyta ale po co od razu sę tak wtrącać.Trudno jest mi to zrozumieć. Owiedka mała rośnie jak na drożdzach, ani się obejrzymy a zaczną nam dzieciaczki chodzić.Będziemy latać za nimi jak teraz Viki ;):) Idę się wykąpać.Buziaki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania milej kapieli :) oj ja pamietam jak moj zaczynal chodzic :) wszedzie go pelno bylo , a najgorsze bylo to podnoszenie go zanim nauczyl sie sam wstawac ale slodko powspominac te czasy, mam nawet filmiki nagrane, tylko nie wiem gdzie je upchnelam na kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi dzięki :) Jak znajdziesz jakiś filmik to pokaż nam coś z nauki chodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok tu jest malutki olus: http://s121.photobucket.com/albums/o203/evi21/?action=view¤t=IM000656.flv nie pamietam nawet kto to nagrywal... tutaj raczkujacy olus (poczatek 9 mies) wszystko slabej jakosci bo nagrywane aparatem :-/ http://s63.photobucket.com/albums/h143/EVI_1985/?action=view¤t=IM000054.flv tutaj pierwsze kroczki (poczatek 11 mies) http://s63.photobucket.com/albums/h143/EVI_1985/?action=view¤t=IM000165.flv tu olus u mojej kolezanki: http://s63.photobucket.com/albums/h143/EVI_1985/?action=view¤t=IM000188.flv glos okropnie zmieniony :-o ale co tam najwazniejsze wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem, pierwszy filmik nagrywala moja szwagierka , jak wejdziecie w filmik obok sa okienka i tam wlasnie jest moja szwagierka z corka- tez mozna obejrzec jeden filmik ide zaraz spac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke przywitac się, później sprawdze co naskrobałyście :) Ania, Evi, Owiedka 👄 👄 👄 o 10:00 przychodzi teściowa wiec mykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka, Viki 🖐️ 👄 Owiedka bądź silna, ani się obejrzysz mąż znowu przyjedzie, wszystko przed Wami choć zdaje sobia sprawę jak takie rozstania muszą boleć.Ale miłość zwycięży wszystko :):) Viki jak tam wizyta? Teściowa wyrozumiała czy lubi się do wszystkiego wtrącać? ;) Evo obejrzałam filmiki:) Ale fajne, chciałabym żeby Wojtuś zaczął tak raczkować.Juz nie mogę się doczekać :):D Jakie macie plany na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam u lekarza z malym, okazalo sie ze to lekka skaza bialkowa (moj maz jest wczesniakiem i tez mial pozniej skaze) i jogurty mamy podawac 2x w tygodniu najlepiej z koziego mleka mamy syropek na biegunke w sumie dzis juz jej nie ma , ale kazala podawac 4 dni a tak wogole to dzis mam smetny dzien, ale nie bede teo tu pisala bo wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi :) wielki usmiech i glowa do gory :) mi wlasnie Maz odjechal :( ale bedzie za 2 tygodnie,bo nad morze jedziemy:):):):):):):) PAulka-->A jak teraz sie dzieciatko czuje ??Mam nadzieje ze wszystko jest ok :) Dla poprawy humoru: Sprzatam w kuchni,a Mala siedzi w krzeselku blisko stolu. Pokrajalam ogorki kiszonki (tegoroczne,zeszlo tygodniowe) i postawilam je na stole....zajelam siekotletami, patrze a tu moje dziecko wcina ogora ;) jak jej wzielam to krzyk byl niesamowity ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi trzymaj się, każdy ma jakieś tam gorsze chwile.Na szczęscie jutro też jest dzień i pewnie będzie lepiej :) Owiedka ale Wam fajnie że jedziecie nad morze.Mi się cześniej jakoś nigdzie nie chciało jechać bo dobrze mi w domu z dzieckiem było.I tak zawsze jest co robić.Ale ostatnio też dojrzałam do decyzji żeby gdzieś pojechać.Mam wielką ochote ruszyć się w góry bo można chodzić na fajne spacery :):) Paulka to nieźle Cie Mania urządziła ;):) Oj ale aż ja się boje bo Wojtuś od wczoraj ani razu kupy nie robił i pewnie to samo mnie czeka.Mam nadzieje bo niedługo brzuch go bedzie bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jestem po ambitnym pieczeniu ambitnych oponek :) bede sie szkolic jak Mezusia nie bedzie , a potem go zaskocze... ;p bo ja to sie raczej w plackach i innych wypiekach nie specjalizuje, wole mieeeeesko ;) a wogole moja Corcia dzis 3 razy mleczko jadla (po ok 240ml). I chyba kryzys pokarmowy mamy zazegnany :) A wogole to dziewczyny co z Wami?? co tak slabiutko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej owiedka 🖐️ Nie wiem co sie dzieje ale od jakiegos czasu nie ma w ogóle ruchu na naszym topicu :( Wojtusiowi wychodzi pierwszy ząbek :D :classic_cool: cieszymy się bardzo :):) Szykujemy się zaraz na spacerek bo pogoda ładna :) Owiedka pozazdrosciłam Wam wakacji i tez wyjezdzamy tylko my w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania :) to super :) a pierwszy zabek kto znalazl ?? Ja wlasnie barszcz gotuje :) Ukochany mi pojechal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 22
Część dziewczyny ja także rocznik 85:) Mam 3 letniego synka - najukochańszy na świecie! Zaszłam w ciąże w ostatniej klasie liceum i to była ciąża planowana. Moi obecni teściowie, dawniej rodzice mojego chłopaka a raczej jego mama nie pozwalała nam się razem spotykać ponieważ teściowa podejrzewała, że nie będę miałą mieć dzieci. W wieku 15 lat przeszłam operację, usunięto mi prawy jajnik. Wiele lat się leczyłam, także przed operacją. Dowiedziałam się wtedy, że mogę nie mieć dzieci. To było straszne bo dowiedziałam się o tym w straszny sposób. Z P... byliśmy już razem od prawie 4 lat, znaliśmy się od dziecka. Zdecydowaliśmy się na dziecko, ponieważ pragneliśmy dziecka obydwoje. Zaczeliśmy się starać od maja, zrobiłam 6 testów i rzaden nie chciał pokazać dwóch kresek - straciłam nadzieję, aż w święta Bożego Narodzenia dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami, płakaiśmy ze szczęścia obydwoje. 8.8.04 urodziłam synka, w październiku poszliśmy na studia. 2.07.07 obroniliśmy się:) Od października zaczynam magisterkę - już bez męża:) a w grudniu urodzi nam się druga dzidzia:). Jesteśmy szczęsliwi! Obydwoje pracujemy, skończyliśmy studia i mamy dzieci dla których zrobilibyśmy wszystko!!! P.S. Dedykuję to dla osób takich jak Lauren, która nie ma pojęcia o życiu, rodzinie i dzieciach. Jesteśmy młodzi a nie brakło nam odwagi i siły!! Nie utrzymywali nas rodzine i nie utrzymują!!! Choć ciężko w to uwierzyć, ale można planować dziecko w młodym wieku. Precież każdy z nas dojrzewa do niektórych spraw w innym momencie. "Dziecko to najpiękniejszy dar dla rodziców, przynoi wiele szczęścia" jak pisze autor Turkiewicz. Nie lubie być złośliwa, ale myślę sobie, że mój synek który ma 3 latka jest bardziej inteligętny niż Lauren!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta 22 witamy :) 🖐️ Historia piękna ale myślę że złośliwych nie przekona.Szkoda sobie strzępić język bo to i tak nic nie da.Ja po prostu się tym nie przejmuje.Mam swoje zdanie na temat czepliwych pomarańczek i już. Owiedka taki był ruch na początku a teraz tylko cisza i cisza, szkoda :( Kiedyś był topic o 20-paroletnich mamusiach i upadł.Nikt sie nie odzywał oprócz mnie i Viki :( Mam nadzieje że z tym nie będzie tak samo.Może przechodzimy jakiś mały kryzys... Wczoraj podczas kąpieli Wojtuś się strasznie uśmiechał, ja patrzę a tu mała biała kreseczka w dolnym dziąsle :D:D Wołam m i oboje się cieszyliśmy cały wieczor :):) Mały nic nie marudzi, śpi grzecznie w nocy, fajnie :) Owiedka musicie wytrzymać bo to na pewno tymczasowo, dacie radę choć wiem że cieżko tak na odległość.Mój luby też dziś pojechał a ja sama z Wojtuniem w domciu.Ale damy sobie radę :) Zaraz chyba znowu na spacere się wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta--> witamy i zapraszamy :) eh:) ja wlasnie mam -dniowa przerwe w tabletkach i czekam na okres:D mam nadzieje ze nadejdzie:) a dzis--musze sie pochwalic---sama ugotowalam caly obiad (tzn barszczyk z buraczkow i lazanki z kapucha) i to w godzine:) akurat tyle moja Mala spala:) aha i zapomnialam ze jeszcze kompocik:) szkodaze nie dla mezusia:( aniu :) straszniie szybko wyszly Wojtusiowi zabki :) a jak to znosil?? a jak wogole u Was ze spaniem w nocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio:D Mala juz wykapana i spi :) zjadla 240 mleczka zodrobinka kleiku ryzowego bezsmaku ;) nie wiem czy pamietacie,ale pisalam ze moja malamiala \"kryzys jedzenia i spania\" ,jak narazie (odpukac) wraca do formy i zjada mi 3xmleczko i 1x zupke:) no i dzis pierwszy raz od dluzszego czasu chwycila sie \"zageszczonego\" na noc :) ciekawe jaka bedzie noc...dzis miaalam pobudke o 12,2,4,6 ;) z tym ze tylko ta o 6 byla na mleczko a reszta na herbatke i przytulannie:) ania a gdzie Luby pojechal??a kiedy w gory jedziecie i gdzie i na ile ;) a gdzie reszta dziewczyn?? Paulka? Viki? Evi? zielone szkielko? break? a mloda Mamusia ?? mam nadzieje ze wkrotce do nas zagladnie i napisze co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×