Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Ola - to rzeczywiście jakaś paranoja, aż trudno uwierzyć, ale niestety generalnie już tak chyba jest, że ojcu o wiele ciężej walczyć o dziecko niż matce, nie wiadomo czemu matki są tu górą, choć to chore.... 1967 - co za torbę kupiłaś fajną ???, też się zastanawiam czy dla Maluszka nie kupić nowej ... a propos zakupów - kupiłam dziś Majeczce dwie pary dżinsów ale od 6- mcy - no nie mogłam się powstrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia: ospa podobno szaleje..może małą wysypie za kilka dni?? z temperaturą faktycznie trzeba uważać i zbijać natychmiast,sama w tamtym roku moczyłam dziecko w wannie i kładłam zamrożony szpinak na głowę :) ola31: jak dla mnie ,to też to jest nie do przełknięcia..za darmo babie tych praw rodzicielskich nie odebrali,mało tego-każdy wie jak w Polsce trudno to zrobić więc musiała ostro nawywijać..szkoda,że sie musisz tym denerwować.. Isa22 --torba Adidasa ale za normalne pieniądze..dałam 109 zł http://www.allegro.pl/item319603666_torba_sportowa_adidas_promocja_licytuj_od_1_zl.html wszystkie w domu miałam jakies takie \"wypodróżowane\":D chyba się w nia zmieszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ale dzis piekna pogoda:)Ja dzis rano bylam na zakupach i jakos tak zle sie poczulam duszno mi wogole slabo sie zrobilo a w nocy mialam takie bole jak na okres wlasnie prawie cala noc mnie bolalo bez przerwy ale niunia sie rusza Boziu niech jeszcze posiedzi pomimo tego ze mamusi ciezko. Olu -podpisuje sie pod dziewczynami paranoja . A mnie dzis babka wku.... z praniem ze posciel piore na lewej stronie nie wiem jak ja z nia wytrzymam jakies ona ma metody z przed wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobity  Ola31 – co za absurdy!? Czytam o tej Twojej sprawie i sama mnie nerwica bierze, kto to wymysla takie procedury!?!? Debile jacys totalni……. Oby się w koncu to szybko zakończyło, żebyś się nie musiała dodatkowo stresowac… Dzisiaj bardzo dobrze się czulam, ale wieczorem pewnie będzie masakra, bo zrobiłam cos durnego. Stwierdziłam, ze musze isc do fryzjera, bo potem to nie będę mogla pewnie wygospodarowac ze 3 godzin, jak będzie maleństwo na swiecie, a już mnie kłaki denerwowały strasznie. Dojazd do fryzjera mam spod domu super, wiec strwierdzilam, ze spokojnie mogę się wybrac. A tu się okazalo, ze tramwaj mnie wywiozl w zupełnie inna strone (jakas awaryjna jazda) i spooooory kawal musiałam przejść na piechote, bo się taxy nie opłacało brac, bo nawet nie dalo się tak przejechac. Normalnie blisko bylam, ale nie w przypadku, jak w ogole nie powinnam się ruszac. Nogi na wieczor mi pewnie odpadna. Dobrze, ze nie urodziłam gdzies w bramie po drodze  ale taaak dobrze było się tak przejść po tym gniciu w domu przez wlasicwie dwa miesiące……. Ide się położyć, bo cos zaczynam czuc bardziej plecy…….. A tak w ogole, to jak czytam, ze kazda z Was biora co chwile jakies dziwne bóle, to az mnie ciary przechodza...az sie boje co bedzie jak przestane brac ten fenoterol...tez mi czasem cos doskwiera, ale nie az tak chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane !!! WIdze ze wszystkie zaczynamy sie super czuc ;) ... ja tez ledwo łaze wszyscy mówia malutki brzuszek a ja sie wleke jak słoń ogólnie strasznie ciężki sie zrobił, czytałam ze u was tez jakby czkwaki miały dzieciaczki u mnie to samo mały teraz mniej sie rusza raczej przeciaga ale tez pogoda taka a zauważylam ze na zmiany pogody reaguje Ogólnie moja waga szaleje nie wiem chyba woda mi sie zatrzymuje bo niemolziwe zeby w tydzien przybrac ponad 2 kilo co ja mówie tydzien pare dni brzuch mi sie nic nie obniza i tak mnie wszyscy strasza ze nie widza porodu za miesiac bo to niby powinien juz sie obnizyc ale nie słucham bo czasami jest tak ze wogóle nie ma obnizenia ... kochane piszecie jak u was u mnie tez brzuszek twrdy jak chodze wlasciwie miekki tylko jak leze na boku ale dosc czesto sie spina no doczekajmy 38 tygodnia i niech sie dzieje co chce ;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- dziewczyny juz skomentowaly, ja nie skomentuje, brak mi slow, zycze Wam duzo sily, zwlaszcza Tobie. 1967-torba super, na pewno sie przyda! brzuchata rozrabiaro- odpoczywaj, nogi do gory! fryzura udana przynajmniej? powiem Ci, ze po dostawieniu tego fenoterolu nie twardnieje mi brzuch i skurcze na razie bardzo delikatne! teraz Wam cos powiem. piszecie o bolach na dole. wiec ja mialam bole łona, zwlaszcza jak pochodzilam. pisalam Wam, ze wczoraj bylam na spacerze i ze mnie bolalo to spojenie. weszlam na google i wyczytalam, ze mam objawy rozszczepienia spojenia łonowego. Zadzwonilam do lekarza, kazal przyjechac na usg ( nieprzyjemne, bo naciskal na łechtaczkę i okolice) i potwierdzil moje przypuszczenia. Tak wiec bede miala cesarke... A ze on przyjmuje w innym szpitalu niz ja chce rodzic, to musze miec zgode na cesarke u mnie w szpitalu. paranoja. jutro zajmie sie tym moja polozna. ale czujecie to, jakbym nie przeczytala na necie o objawach to myslalabym, ze dzidzia mnie uciska i dlatego boli. a porod silami natury przy tym problemie moze skonczyc sie w gipsie na ortpedii przez 2 miesiace, zwlaszcza, ze lekarz powiedzial, ze moje duze dziecko rozwaliloby mnie calkowicie! on zapronowal zebny czekac na skurcze i wtedy zrobic cesarke, ale podobno u nas w szpitalu nie czekaja w takich przypadkach tylko tna jak najszybciej zeby bardziej sie nie rozeszlo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie na szczescie zero takich boli w okolicach spojenia lonowego, brzuch twardnieje i boli ale przechodzi, wiec nie narzekam. oprocz tego, ze dzis wstalam o 5.00, i jak juz dowloklam sie do poznania to mialam 4,5 godziny zajec a 6 godzin okienek. wsciec sie mozna jednym slowem, jestem wykonczona i marudna. zastanawiam sie jak moj chlop ze mna wytrzymuje jak mu tak ciagle jecze... pozdraiwam was serdecznie. dzisiaj juz nie zajrze, bo jutro mam kolokwium i musze sie jeszcze troszke pouczyc... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex81 - jeny, myslalam, ze przy wizytach lekarze takie rzeczy sprawdzaja dokladnie... rzeczywiscie dobrze, ze doczytalas. Chociaz co tu sie dziwic. Jak pytalam lekarki np jaka dawke magnezu powinna przyjmowac kobita w ciazy to mi odpowiedziala "prosze poczytac ulotke", fenoterol mi kazała odstawic pare tygodni temu. jak zapytalam czy to nie jest niebezpiczne, bo czytalam, ze powinno sie brac mniej wiecej do konca, to ona na to" no tak, to moze odstawisz w 38 tyg." - rece opadaja czasami.... ale tak troche odeszlam od tematu. Alex przynajmniej wiesz na czym stoisz, czego sie spodziewac itd. Bedzie dobrze. Trzymam kciuki. a to kiedy w koncu ta cesarka? ale sie czuje juz dzisiaj calkiem niekumata.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex81 ja własnie ze wzgledu na bóle spojenia idę jutro do ortopedy...Tylko ze mnie to spojenie boli od 20 tygodnia...bardzo jestem ciekawa co mi powie jutro ten lekarz....troche mnie wystraszyłas tym usg:( ale cóż jak trzeba to trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex81 bardzo sie zestresowałam tym co napisałas, mnie tez boli w okolicach spojenia łonowego! Bol w kroku zwlaszcza przy wstawaniu z pozycji lezącej, teraz to nawet i w trakcie chodzenia... Powiedz jakie sa te objawy rozejscia spojenia...?? gdzie co wyczytalas...??Przerazilam sie tym gipsem...zwlaszcza ze moj gin zlekcewazyl jak mu o tym powiedzialam-powiedzial ze to normalne bo kosci sie rochodzą przystosowując do porodu...i nie bylo mowy o robieniu usg pod tym kątem!! Tak bardzo sie teraz przestraszylam...bo co- bede rodzic naturalnie i jak cos sie stanie.......?? Napiszcie cos wiecej dziewczyny o tych objawach.....plisss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamisia też właśnie złapałam schizę..mam takie same objawy jak Ty...Alex podeślij może tę stronę z opisem bo ja nic nie znalazłam?? Moja lekarka jak wtedy mówiłam o pobolewaniu to stwierdziła ze to szyjka się skraca....a to przy zwykłym badaniu nie wychodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni wszyscy mówią, że to nic takiego, bo się wszystko rozciąga kur..... tylko potem jest już za późno, no ale wówczas to też nie ich wina żeby pacjenta sama musiała to tego dochodzić - kto to kur... jest lekarzem - sorry za te wulgaryzmy, ale się wkurzyłam - skąd człowiek ma o tym wiedzieć - w końcu ufamy lekarzom a tu gówno Napiszcie o objawach koniecznie - mnie nic jeszcze nie boli, ale wolę być świadoma i napiszcie od którego tc zaczęły się te bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie teraz wystraszyłyście..;-( Mnie strasznie bolało tak z miesiąc temu teraz troszkę mniej, bo zaczęłam ćwiczyć tak jak na szkole rodzenia kazali ale sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co sie denerwowac:) rzeczywiscie jest tak że ma prawo bolec:( bo sie rozciąga...a rozejscie spojenia zdarza sie b.rzadko...jeśli niepokoją Was te bóle poproscie swojego lekarza o skierowanie do ortopedy,bo tylko on potrafi stwierdzic czy rozejscie jest na tyle duze że może grozic pęknięciem....Ja ide jutro zobaczymy czego sie dowiem....Położna która prowadzi szkołe rodzenia do której chodziłam,tylko dwa razy w swojej \"karierze\" spotkała sie z rozejściem spojenia...a przepracowała w zawodzie ponad 35 lat... http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,111,B%C3%B3l%20spojenia%20%C5%82onowego. wklejam linka moze to nam troche rozjasni:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poddaje sie:) wpiszcie po prostu w googlach "badanie spojenia łonowego" pierwszy temat jaki sie wyswietli to bedzie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Brzuchatki! ja wpadłam na chwilkę by listę obecności podpisać, jadę do lekarza...w poniedziałek robiłam wyniki i nie są za ciekawe...nawet krew w moczu się znalazła dlatego tak mnie pali...ale nie chciałam iść do innego lekarza niż moja gin. a dziś wizyta... wczoraj dostał speeda i sprzatałam jak dzika, posciel zmineiałam, nawet okna mnie korciły ale się powstrzymałam...i dobrze bo dziś leje jak z cebra... dziubaski życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mnie dziś nad ranem obudziła awantura u sąsiadów ale doleżałam jakoś do 8 żeby się po śpiącym domu nie pałętać. Jak leżałam to bolał mnie brzuch na dole, skurczy to nie przypominało raczej mały coś znów kombinował. Jak tak dalej pójdzie to do porodu będę spać na siedząco :P. Czuję się jakby Rufin był usztywniaczem w moim brzuchu, ułożył się dobrze i od razu czuję się jak hipopotam (choć tak jeszcze nie wyglądam). Aniu, mam nadzieję, że wszystko ok mimo niepokojących wyników. Olu, ręce opadają jak się czyta o tych rozwiązaniach prawnych ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Nie przemęczaj się. Agoosia, jak bratanica? Mój brat jak był mały to miewał takie wysokie gorączki które nawracały i się okazało, że to jersinia (2 tygodnie na antybiotyku i był już zdrowy). A chcieli go brać do szpitala bo podejrzewali straszne rzeczy. Jak wchodzę na pocztę to mi się listy nie wyświetlają więc ustawiłam, żeby mój program pocztowy pobierał kopie z serwera wp.pl ale nie wiem czy mój mail z linkiem do galerii doszedł. Idę się turlać po mieszkaniu, jakoś jeszcze nie mam siły na spacer z psem (zresztą ona śpi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cc: na wp dzisiaj nigdzie nie wyświetla listów więc mam nadzieję,że naprawią,bo to jakiś ich błąd..moja skrzynka też nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! a ja mam znwu troche inny bol a moze ktoras z Was tez tak ma raz na jakis czas tak mnie boli w kroku jakby mialo cos za chwile wyplynac ale przytym jest bol nie wiem co to ja na wizyte ide dopiero za dwa tyg.bo bede miala wyniki. I po pogodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewuszki:) Ja tylko na chwilkę, potem może więcej napiszę. Alicja urodziła wczoraj przed 23 córcię:) Wszystko jest w porządku!!!! Nie wiem, czy dostałyście od niej wiadomość... To nasza pierwsza kwietnióweczka juz rozpakowana:) Acha, wróciłam właśnie od lekarza, mały waży 3kg, szyjka nieznacznie się skróciła, a łożysko zaczyna dojrzewać... Poza tym wszystko super:) Uciekam na zakupy, miłego dnia Mamucie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wielkie brawa dla ALicji!!!! Ja mam od wczoraj stres z tym spojeniem, dzisiaj mam wizyte to może czegoś się dowiem...ehh zawsze coś... Do jednej bratanicy dołączyła druga..teraz obie są chore:/ ja jutro zostaje z tą starszą...nie wiem kurcze, lekarze każą czekać ale jak czekać jak dziecku nagle zaczyna rosnąć temp i wtedy czopki po 1-1.5h zaczynają działać a jej do 40 stopni dochodzi....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie wiem gdzie czytałam o tych objawach, nie umiem znalezc tej stronki. ale u mnie to bylo tak, ze najgorzej bylo wejsc i zejsc z lozka, najchetniej przewracalabym sie z boku na bok z nogami zlaczonymi, bo nie umialam z bolu rozszerzyc. moj ginekolog tez zawsze tlumaczyl, ze to dziecko uciska, miednica sie rozszerza itp, ale po tamtej nocy to bylo przegiecie i sama do niego zadzwonilam z tym co przeczytalam. nie musialam isc do ortopedy bo on bardzo dobrze czyta usg i sam mi to wykryl. rozszczepienie to nie jest, ale rozstapienie czy jakos tak na 10-12mm i porod mojego dziecka moglby mnie rozszarpac na dobre, dlatego mam wskazanie do cc. dzis albo jutro sie dowiem kiedy mi ja zrobia. a jesli chodzi o Ali-cje to dostalam od niej smsa, ze poszla wczoraj do szpitala, zbadali ja i odeslali do domu, ze ma wrocic w piatek. i ledwo wyszla ze szpitala, zaczela krwawic i miala skurcze co 2min wiec od razu cesarka i urodzila Alicje 3200g o 21.40:):):) gratulujemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa no to gratulacje dla Alicji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pierwsza Kwietniowa Mamuska :) a ja wczoraj jak wzielam wieczorem fenoterol, to tak mi zaczelo walic serce, ze myslalam ze zaraz wyleci. Tylko raz tak mialam, wiec przestalam nawet brac leki na zbicie cisnienia, ktore sie zazwyczaj z tym bierze. az sie przestrasylam, ze rzeczywiscie przegielam z tym spacerem i cos sie zacznie dziac. Jednak po leku na cisnienie zasnelam i spalam jak kamien do....11:30!!!!!!! jeny prawie 12 godzin!!!!! niedawno zjadlam sniadanie, ale absurd :) powroce potem, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja, to sie pośpieszyłaś jednak ;-) Gratulacje!!!! Ciekawe jak dalej sie będzie układać i kiedy reszta sie rozpakuje . A ja dziś byłam u dentysty ;-( i niestety, bo mi sie troszkę zęby posypały mam 3 do zrobienia tylko przydałoby się prześwietlenie więc pani doktor stomatolog powiedziała żeby poczekać i po porodzie dopiero.. A dziś zrobiła mi tylko jeden ubytek. Tylko lipa będzie jak mnie zaczną boleć to trzeba je będzie koniecznie robić.. A tak na marginesie jak widzę jak Wy ładnie wyglądacie to aż doła łapię, że jestem taaakim wielorybem az zdjęcia wstyd wysyłać na pocztę.. Mam nadzieję, że po porodzie będę znowu wyglądać jak człowiek. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja -Gatulacje!!!!ZAZDROZCZE Ci ze juz msz to za sobasuper ciesze sie razem z Toba:) A ja sie zmachalam jak bak bylam na poczcie i ledwo co doszlam Kupilism nowe lozeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALICJA - GRATULACJE !!!!! Lucky you :) Alicja miała cc czy sn, bo już nie pamiętam, ciekawe jak tam było, pewnie jak wróci to nam opowie ;) Kurcze oglądałam dziś program o tym paciorkowcu z grupy B i dziad bardzo niebezpieczny jest grozi nawet śmiercią dziecka - a może się zarazić przy porodzie sn jak matka jest noscicielką. Mi lekarz tego badania nie zlecił a Wam ?? Podobno można dopiero je robić po 35 tc W prywatnym laboratorium u mnie tego nie robią, do szpitala mam dzwonić i już mnie ciarki przechodzą na samą myśl o rozmowie z tymi obrażonymi na wszystko pielęgniarkami Kupiłam dziś torbę extra dla Dzidziusia w kolorze wózka - wiem, że to w sumie bez znaczenia, ale ładnie wygląda - będzie miała Majeczka swoją torbę na podróże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA ALICJI !!!!!!!Super, ze juz tuli swoją córeczkę!!! Az mnie cos scisnelo, tak bardzo chcialabym tez juz byc po... Tymczasem prasuję posciel dla dzidziusia. Dziewczyny czy wy pierzecie kazda czastke nowej poscieli, lacznie z ochraniaczem..? Bo jakos mi sie wydaje ze nie ma sensu prac ochraniacza, przeciez noworodek sie z nim bezposrednio nie styka....? I do tego przyznam sie ze boje sie ze sie zepsuje bo wypelnienie jest gąbczaste a jak upralam malutka poduszeczke (taka do ozdoby,byla w komplecie-tez wypelniona tym co ochraniczacz to kompletnie sie zniszczyla, cale to wypelnienie sie zrolowało, jest praktycznie do wyrzucenia :( Ja to mam problemy co ;) Mimo wszystko licze na wsze cenne sugestie pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilinkas-Ty się nie przejmuj, każdej z nas się wydaje że kiepsko wygląda:P co do prania to ja prałam wszystko, w 40stopniach łącznie z ochraniaczem choć narazie nie będę go używać, może np zmniejsz odwirowywanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×