Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

ale Majka ma dziś melodię do spania :) spała prawie do 7:30 i burza królewnę obudziła i trochę była nawet zniesmaczona tym faktem, a teraz je i śpi = już przy jedzeniu ma odlot raz ją chciałam zabawić, to popatrzyła na mnie, jakby chciała powiedzieć - daj mi spokój i tak nie wstanę będę tak dziś spać ;))) urlopowiczki, ale Wam fajnie - ja nie wiem czy gdzieś pojedziemy. mąż rzucił hasło Egipt, ale facetom brak chyba trochę czasem wyobraźni ... ;) może góry ... - tylko jak tu jechać z całym tym majdanem ... - a jak kąpać dziecko na wczasach, no bo chyba wanienki sie nie bierze pytam moze głupio, ale nie wiem jak to zorganizować , a jedzenie gdzie szykować ???za rok bedzie juz prościej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa my mieliśmy wyjeżdżać gdzieś za granicę ale dopiero jesienią jak będzie chłodniej. Moja znajoma jeździła z córcią od 6 miesięcy i wszystko było ok. A przez to mała jest naprawdę ciekawa świata i chce sie uczyć W a kraju musisz pomyśleć.Ja byłam tydzień nad morzem i wieczorem normalnie kapaliśmy Laurę, bo to był dla niej jedyny niezmienny punkt dnia.. no i zależy jakiej wielkości masz bagażnik czy możliwości przewozowe.. ewentualnie pytaj, bo na kwaterach czy w pensjonatach maja czasem wanienki dla dzieci jak dobrze wyszorujesz myślę ze możesz z takich skorzystać. Ewentualnie czasem są brodziki dosyć wysokie i tez można tak kąpać.. ale to musisz ustalić przed wyjazdem. no i kupiłam na wyjazd chustę i naprawdę sie przydała, bo nie zawsze można wjechać wózkiem a tak można wszędzie sie wcisnąć ;-) Nie wiem czy używałaś czy nie, ale ja dla testu kupiłam kółkową firmy Infant-paranę, była niedroga bo tylko niecałe 40 zł, a teraz widziałam i za 30 można na allegro kupić. Nie jest może idealna ale nie wiedziałam , czy moja Laura ja zaakceptuje a szkoda mi było wydawać bez sensu 200 zł. Kwestia organizacji.. Ja wzięłam 4 body z długim rękawkiem, 3 z krótkim, 2 pary spodenek, 2 sukienki , spodnie i spiochy 4 (2 ciepłe, 2 bawełniane i sweterek grubszy i nie skorzystałam ze wszystkiego... a i paczkę pampersów dużą, i dobrze bo tam nie miałabym gdzie kupić więc tez polecam się zaopatrzyć. jeśli chodzi o jedzonko to Ci nie pomogę bo karmie piersią więc nie mam dylematu, ale możesz wziąć to czym karmisz najlepiej zapas i zapytać czy będzie czajnik w pokoju... no i jak będzie łazienka w pokoju to sobie spokojnie dasz radę, jakieś większe naczynie do wyparzania i będzie ok A u nas spadla dziś ogromny deszcz i dobrze bo juz nie było czym oddychać.. Motak - ja tez karmię piersią, ale pokarmu mam bardzo dużo więc robię dietę i obserwuję na razie nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów, pije dużo wody. Ale mam nadzieję ze schudnę bo nie mogę na siebie patrzeć ciągle jeszcze mam z 8 kg nadwagi ..;-( przed ciąża ważyłam 62 kg.... i wcale to nie był szczyt moich marzeń... a teraz chociaż tyle chce.. Agosia ja też przed dietą wszystko \"degustowałam\" ;-) ale teraz walczę z sobą Agosia, Ania-śl mam nadzieje ze sie \"zainstalowałyście\" się już i jest fajnie i bezproblemowo ;-) Buziaki dla wszystkich mam i dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas - dzieki za info :) a ta chusta fajna ? masz tą w kratę, bo taką znalazłam na allegro - miła jest w dotyku ? bo chyba tez kupię .. ;) aha jest tam instrukcja jak to wiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi agoosia anna_śl smutno laski bedzie bez was :( zajrzyjcie czasem pomiędzy plażą i zbieraniem grzybów życzę extra wypoczynku..zmiana otoczenia dobrze zrobi przede wszystkim wam..te same cztery ściany i maluszek 3-miesięczny to gotowa droga do depresji :( witam też wypoczęte urlopowiczki liliankas👄,to ja cc👄,ola31👄--ale wam zazdroszczę... u mnie dieta cud zwana kolką spowodowała koniecznosć zakupu kilku letnich spódnic w rozmiarze S..38 już mi spadały..jem jednak dużo ,bo spadkobierczyni ma apetyt jak komandos..czasami jak zapomnę zjeść w domu to w spożywczym ,zaprzyjażnionym kupuję bułki i dodatki a sympatyczna pani robi mi kanapki :D i tak jeżdzę z zaopatrzeniem pod wózkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walizki spakowane klade sie zaraz spac i spadamy rano ale bede zagladac do Was . Liliankas -nie moczylam Oliwii nozek w basenie bo zimna woda jakos nie moze sie nagrzac. 1967-to cos Ty taka chudzina zawsze bylas taka czy dopiero teraz po ciazy tak schudlas mi brakuje juz nie wiele do swojej wagi ale wkurza mnie ten flak tylko co zrobic jak nie ma sily i checi do cwiczen. Ide ogladac Raport pelikana ponoc fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja tylko na moment bo padam po dzisiejszym dniu, tyle do załayweinia i porządki generalne zrobić bo jak wrócimy to już szkoła się zacznie i jeszcze spakować cały ten bajzel, uff padam dobrze że chociaż deszczowo jest to się będzie dobrze jechało za dnia...jak zajadę to postaram się dać znać którejś z WAS, potem w tygodniu zajrzę jak się dorwę do kawałka cywilizacji zwnaego komputerem z internetem... duża bużka dla wszystkich dziewczyn, panienek i młodzieńców ;) do usłyszenia niebawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś udało mi się przespać z2h w dzień :) czuję się nareszcie normalnie. To wszytsko dzięki moim kochanym chłopakom :) kimnełam po karmieniu a kochany odrzucił 3 połączenia przychodzące na mój telefon :). Idę wykorzystać to że jestem wypoczęta wieczorem ;) tylko jeszcze młodego nakarmię. A tak to walczę z przetworami i działką. Dziś 10l porzeczek poszło w słoiki :). Ania, Agoosia, Pigi - udanego wypoczynku. Ola fajnie ze wrociłaś. 1967 witaj wśród chudnących obżartuchów :) Pozdrawiam wszystkie mamy i maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane wrescie wróciłam do sił od poniedziałku dopadła mnie angina temperatura ponad 39 i ból gardła ale jestem. Teraz latem to dużo pracy jest kiszenie ogórków ikonfitury a w miedzy czasie spacery zKubusiem wieczorami padam ze zmeczenia ten tydzien przelezałam plackiem a jutro jedziemy do wesołego miasteczka wszystkim urlopowiczka miłego wypoczynku ja schudłam w sumie 12 kg tylko co z tym flaczkiem zrobic na brzuchu miłego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mam pytanie dotyczące urlopu. Pod koniec sierpnia razem z maleństwem chcemy jechac do Miszkolc na Wegrzech, jak ktos sie nie orientuje to baseny termalne w grotach i jaskiniach. Woda naturalna, wapienna itp......... Mały bedzie miał wtedy niecałe 5 msc. czy z takim dzieckiem mozna jechac w taką podróż i własnie na baseny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orchideaa mysle ze tak, ale najlepiej zapytaj lekarza. u nas dzisiaj jakos sennie i leniwie. w ogole Tosia ostatnio przesypia cale dnie i noce, budzi sie na karmienia, troche pooglada swiat i idzie spac i jest jakas niemrawa. to chyba ta pogoda. czekamy na deszcz, bo jakos tak parno i duszno, ze nie idzie oddychac jak sie uda, to przesle troche fotek na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu, buziaki :) mam nadzieje, ze juz zdrowa jestes :) pigi milego wypoczynku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! halo! gorace pozdrowienia z mazur.My dzis wyjechalismy o 5 ja nie spie od 4 wczoraj jak poszlam spac o 20 a Oliwia o 19 to obudzila sie na karmienie tylko o 2.Myslelismy ze jak wyjedziemy z samego rana to nie bedzie korkow a tu niespodzianka korek ze ho ho bo ludzie jechali na koncert do Gdyni gdyby smy mogli to i my bysmy pojechali.We Wrzesniu tez sie mamy wybrac w gory ale ciekawe czy wypali uwielbiam gory ale jednak wolalabym nad morze tylko ze moj M nie chce. Aniu-a ty gdzie jezdzisz na mazury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denim: mi dzisiaj Luka cały dzień spi..budzi się tylko jeść,pobawi sie troszeczke i juz trze oczy i ziewa..u nas duszno ,nie było burzy ani deszczu wiec może to wina pogody a może dlatego ,że sie przyjaralam w solarium i i coś tam sie w moim organiżmie porobiło i do mleka przeszło :D jakieś relaksujace promienie :D marysiu:dużo zdrówka👄 Asiulek--co tam u ciebie?? pik-pik--zamelduj sie też matko zabiegana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa to chusta kółkowa więc tylko przekładasz przez kółeczka i już, a czy miła w dotyku, ciężko powiedzieć to dosyć surowy materiał ale nie drapie. Instrukcji wiązania nie ma ale intuicyjnie można sobie poradzić.. I jest tylko w kratkę. Pigi miłego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim dzięki za odpowiedz. Dziewczyny ja tez urodziłam w kwietnu tego roku. Podczad ciazy nie angazowałam sie za bardzo w topik, jednak teraz chciałabym od czasu do czasu zasięgnąć paru rad. Byc moze pidałyuscie juz na ten temat, zle ja jestem ciekawa co z okresem?????Kiedy sie pojawi???Jak sie teraz zabezpieczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon sai przypadkowa
Przepraszam,ze tak sie wciskam ,ale jestem mamą 3 miesięcznego chłopczyka i chciałabym sie dowiedziec wiecej na temat fałdek na udach. Wydaje mi sie ze u małego sa niesymetryczne:(((((((((((((((((((Co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orhidea-idz do ginekologai przepisze CI tabletki zabezpieczajace a jak nie to zostaja prezerwatywy Jesli chodzi o faldki to najlepiej skonsultowac to z lekarzem neurologiem Laseczki moje kochane gzie wy sie podziewacie? ale u nas dzis duchota moja niunka wczoraj tak strasznie plakala przez 15min ze nie mozna bylo jej uspokoic nie wiem czy to zmiana otoczenia ,czy moze dlatego ze jej oczko zatarlam a moze ja brzusio bolal .Ale zasnela o 22 ja razem z nia i wstala dopiero o 4 do karmienia a pozniej o 6 i zasnela o 7 i stala dopiero o 9.30 takze i ja sie troszke przespalam .A teraz poszla na spacerek z tatusiem i tez spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na poczcie Denim a co Antosia juz siedzi? Motka Twoje malenstwo tez fajowe buziaki dla maluszkow przesyla ciocia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Wróciłam Very Happy Ale było fajnie, Stasiu spisał się bardzo, pierwszego dnia byliśmy w starym browarze na zakupach, mały dostał super kurtkę i skarpetki :) Spał w swoim nowym łóżeczku i chyba całkiem mu sie podobało, no i ciocia co go nosiła też fajna była :) W sobote był ten zjazd, upał straszny i ponad 60 osob...mały był bardzo grzeczny tylko nie mógł spać, bo co zasnął to po kwadransie sie budził... tam nie dość że głośno, to jeszcze nikt go nie bujał :P a moja bratanica \"pilnowała\" ciszy zaglądając co chwile do wózka...no ale jak na tak niewiele snu był cudny..wytrzymał do 20 kiedy zdecydowalismy ze skoro tak mało spał to jednak trzeba juz jechac..zasnął po drodze o dziwo nawet w foteliku i dziury go nie budziły :) ale w domu sie obudzil wiec i kapiel i karmienie bylo a potem 8-godzinny sen...a dziś bylismy u mojej kuzynki i też było bardzo miło..miał pierwsze bardzo bliskie spotkanie z psiakiem..mokre spotkanie :P a jak siedział u mojej mamy na kolanach to taka kupe walnął że i babcia i kanapa oberwały :P wracając tez bylo niexle, choc spal tylko kwadrans i ostatnie 10minut wył bo juz głodny był..teraz wlasnie mial krótką przebudke bo zasnął o 21..ale znów śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja też jestem ...tylko ostatnio jakoś mniej czasu. Mój R dziś pierwszy dzień nowej pracy (takiej już poważnej poważnej ;)) i chcieliśmy te pare ostatnich dni spędzić jeszcze po staremu. Oto dziś zostałam sama na placu boju o zadowolenie pijaweczki ;) o swoim nie wspomnę ;) Mam nadzieję że damy sobie radę wszyscy w tym nowym trybie życia ...trzymajcie kciuki! Dziękuję bardzo za wszystkie głosy odnośnie podobieństwa! U nas to nie taka oczywista sprawa jak np u Motki :) Melduję tez że : Ignaś przerwrócił się już razy 2 z brzucha na plecki i nauczył się wreszcie do czego służy smoczek w butelce :P Mam tylko problem bo jak tylko nie je to cały czas prawie wsadza bardzo głęęęboko paluchy do buzi (gardła :P) i pare razy już przerz to gapa zwymiotował :( wasze tez tak mają? :( pozdrawiam sennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj! co do fryzjera, to jako tako...bylam w nowym miejscu, ale jeszcze da sie patrzec w lustro :) Adas jeszcze do konca sie tego grzybka nie pozbyl, ale jest juz troche lepiej. Nalot juz zniknął, tylko takie szorstkie zostało na pupie. My po weekendzie u teściów. ale super było. Odpoczęłam. Babcia z dziadkiem wyrywali sobie Adasia z rąk, więc ja tylko robiłam za mleczarnie :) no i spacery! wreszcie swieze powietrze! pierwszego dnia troche zlał nas deszcz, bo wyszliśmy jak świeciło słońce, a przyszła nagła ulewa, ale nawet to nie zepsuło wrażenia. W nocy Adaś przesypiał 7-8 godzin, więc tez super. Furorę zrobił dziadek. Adaś z nim był bardziej aktywny niż z nami!? \"gadał\", śmiał się nawet na głos, radocha na maxa! bede zazdrosna hehe...... dzisiaj już we Wrocławiu, smierdząco, głośno....do tego sąsiad coś wierci na klatce i pełno duszącego pyłu wszędzie. ale jeszcze trochę i urlop. Denim, ale Tosia juz swietnie trzyma główkę! Adasia tak podnieść na rękach do góry to jeszcze bym nie mogła. Ale nie boisz się jej sadzać? czytałam ostatnio, że nawet jak dziecko się podciąga, to w tym wieku jeszcze się nie powinno do tego dopuszczać. Nie chce się wymądrzać, ale piszę na wszelki wypadek...może poczytaj o tym, żeby nie nadwyrężyła plecków. a w ogóle wszystkie nowe fotki są ekstra. Ale wszystkie nasze dzieciaczki juz urosły! aż miło popatrzeć na te śliczne twarzyczki. Wysyłajcie więcej :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam -koniecznie z głośnikami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka:bużka ode mnie dla Nikosia👄 :) no wiec mama: mało tego,że pcha całe garście do buzi i dlawi się to jeszcze udaje jej się przygryżc sobie paluszki..wrzeszczy wtedy jak opętana..poza tym ciągnie potwornie za wlosy i ubrania szczególnie gdy się ją kąpie lub próbuje odlożyć do łóżeczka..wisiorki i rozpuszczone wlosy ida w odstawkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luka głowę trzyma prosto i sztywno ale nie sadzam jej..tyłozgięcie macicy można dziewczynce zafundować ..Tośka pewnie tak przysiadła tylko do zdjęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Mój tez pcha łapki do buzi...obie naraz często i tez az ma odruch wymiotny..i zaczął bardziej ulewać...nie wiem czemu...co do trzymania główki to pięknie trzyma przy noszeniu, jak lezy na brzuchu to ostatnio jedna rączkę sobie podnosi a główka to ponad wózek wychodzi :P ale jak go za rączki z leżenia podnoszę to jakoś mu tak lata..tzn mam wrazenie ze wtedy akurat zawsze woli patrzec gdzies w bok a nie trzymac prosto:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niko jest po prostu kosmiczny...co za minki..i jakie rozsądne spojrzenie..no nie mogę :) :) :) Tośka słodko wygląda..i jak pięknie "siedzi" a samolot też uwielbia? Stas czasem tak się chichra przy tym :P Olu ale Wam fajnie było nad morzem...a Jasia gdzies nie macie?? Widzę ze Tobie też pasuje smoczek? :P a na jednej fotce to chyba sie bronil przed zdjeciem..tak się łapkami zasłonił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Agoosia ten Madalen i wlasnie tez mi tak glozno chodzi myslam ze moze jakis zepsuty ale widocznie te modele tal maja,wIECIE JA TEZ CHYBA ZACZYNAM TRACIC POKARM PO MAM WIECZNIE PUSTE PIERSI nawet i w nocy jak Oliwia nie ciagnie przez pare godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia: głosny jest ten laktator,to fakt pigi: weż się za jedzenie(może po prostu za mało energetyczne posiłki jesz ) i picie herbatki Hipp dla karmiacych(ja czasami nie pije tylko wrzucam sobie granulki do gardla na sucho :D ) i przystawiaj Oliwke cześciej niz co 3 godziny do piersi..w nocy też ..na śpiocha powinna w nocy tez zlapać .. powinno się poprawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×