Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

motka, trzymam kciuki za ciebie. wiem, co przeżywasz. zawsze trzeba mieć nadzieję, pamiętaj. ja jestem świadoma tego,że nic nie jest tak pewne w życiu. ale nieśmiało próbuję się cieszyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona a widzisz, mowiłam,ze tak bedzie jak zobaczysz dzidziusia:-);-)!!! Bardzo sie ciesze, ze wszystko ok i pozdrawiam nowe kwietniówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiec
Witam Kwietnióweczki!!! Gratuluje i mocno trzymam kciuki za Mamusie i fasolki:) Mam wielką nadzieję, że do Was dołącze. Dziś miałam dostać @, ale nie przyszła (może wie, że jest nieproszonym gociem:) ). Czekam do jutra i robie test. Bardzo się boję. Nie mam żadnych objawów, trochę tylko pobolewa mnie brzuch jak na @ i ogólnie jestem przemęczona, ale myślę,że to przez podłą pogodę. Trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bziabziułka
Ja zrobiłam test w pn 6.08. Wyszły dwie kreski!!!Też bede miała Maluszka w kwietnuiu 2008 roku. Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiec
Mam coraz mocniejsze typowe bóle @. Bardziej zaczyna boleć mnie brzuch i krzyż co 5 min biegam do łazienki zobaczyć czy przyszła!!!!!!!!!Szok!!! Nie przypuszczałam, że aż tak bardzo pragnę dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i ja sie dopisuję, szukałam Was i nie znalazłam ale dzięki Paulce dotarłam tutaj:) Termin mam na 8kwietnia :) i jestem bardzo szczęsliwa:) Jedyny moj objaw ciazy to spać :) spać:) spać:) i mam taki \"pełny brzuch\" Mam 35 lat i jest to ciaza z ICSI:) pierwsze podejscie i udane:) to będzie moja pierwsza dzidzia:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj!! Mało nas mało kwietnióweczki hihi:) Myślę że to przez to że jeszcze nie wszystkie kwietniówki wiedzą o swoich dzidziusiach.Mam nadzieję że w najbliższym czasie czeka nas wysyp mamusiek i dzidziulków . U \"ńas\" nic nowego dalej na l-4 w domu nuda nuda nuda:) ale dla dzidzi wszystko. Pozdrawiam i piszcie piszcie piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah to jeszcze ja:) Coś o sobie: mam 28 lat to moja druga ciąża niestety pierwsza zakończyła się poronieniem w 11 tygodniu.Teraz jestem dobrej myśli bo MUSI być dobrze! Co do objawów to pełny brzuch i nic pozatym aha jeszcze cały czas jestem głodna hihi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny w piątek byłam u lekarza, z usg to 7 tydzień, a maluszek ma całe 9 mm! Termin porodu to 29 marzec, także powinnam dołączyc do marcówek 2008! Jak narazie wszystko jest ok, wyniki mam dobre, oby tak dalej! Pozdrawiam i duzo zdrówka zycze! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Zaczął się drugi miesiąc, a z nim przyszły kolejne objawy... niestety mało przyjemne... Od soboty mam mdłości, źle śpię, mam męczące sny, czuję się ociężała... No i te cholerne humorki... Nie wiem jak długo mój mąż to wytrzyma:( Na szczęście w środe jdziemy nad morze, to trochę odpocznę:) Pozdrawiam Kwietnióweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELUŚKA *
Cześc!Mam pytanie,staramy się o dziecko i nie wiem jak jest z tą temperaturą,czy jak w dniu spodziewanej miesiaczki ma sie ponad 37 to oznacza to ciąże,kiedy przed okresem spada ta temperatura.Nie mam dzieci więc nie wiem i nie znam sie na tej temperaturze tak dokładnie,moze mi pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i niesmialo pytam czy moge sie przylaczyc??? test pozytywny drugi tez wiec dzidzia bedzie... i to juz druga... mam synka 4,5 roku juz... do lekarza musze sie jeszcze przejsc gwoli potwierdzenia ale to raczej pewne bo juz mdlosci mam i zachcianki... takze jak pozwolicie to bede zagladac...i jeszcze chcialam zapytac czy jest ktoras z warszawy moze tzn wiem ze iwona jest a moze jeszcze ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja jestem z warszawy ale nie jestem kwietnióweczka tylko lutówka jeżeli chcesz zawsze mozemy pogadac numer gg 2971584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli25
Byłam dzisiaj u lekarza, pęcherzyk ma 0,5 cm, mam przyjsc za 2 tyg, bo za wczesnie na wszelkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiec
Robiłam dziś test. Druga kreska była bardzo blada, ledwo zauważalna,a u Was dziewczynki były dwie takie same grube krechy? @ nie mam w dalszym ciągu, już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Jutro zrobie drugi test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) jak to jest z tymi fasolkami? moja w ostatnim dniu 6 tyg. miała 3,5 mm, a magdzia, twoja aż 9mm. czy moja jest nie za mała?! weszłam na inne topiki i coś mi się zdaje, że ten mój maluch to rzeczywiście MALUCH.... napiszcie, jak to jest u was, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja robiłam test to ta druga krecha też była słabiutka:) pojechałam do apteki po drugi test i... druga krecha też słabiutka:) Na testach pisze że intensywność koloru tej drugiej kreski nie jest ważna jesli się pokazuje to znaczy że jesteś w ciąży:)Ja dla pewności na drugi dzień zrobiłam badanie bhcg i to dało mi 100% pewność. ali-cja jeśli chodzi o wielkość fasolki to b.mi przykro ale nie mogę Ci pomóc bo nic nie wiem na ten temat a do lekarza idę dopiero za tydzień. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słodziaki!!!w ten wtorkowy ponury za oknem a jakże radosny w mym secu poranek....wczoraj przed pracą tyle się naprodukowałam i jak chciałam wysłać to wszystko znikneło zatem pisze dziś mój elaborat, wiem że troszkę przynudzę ale jestem taka szcześliwa....tak SZCZĘŚLIWA!!! pomimio że to jest wpadka, nie lubię tego określenia i pomimo wszystkiemu i mężowi! koniec i basta....co do objawów, mam mdłości i stanik zaczął sie robić pełniejszy z czego akurat bardzo jestem zadowolona bo piersi po dwójce wykarmionych dzieci stały się nie takie jakie bym chciała mieć....no ale... ale jak na taką rewolucję i wizję pojawienia się na świecie tego maleństwa to tylko niedogodność łagodzona radością o tym życiu które noszę....reszta jest nieważna....nie móiłam o ciąży nikomu prócz męża i przyjaciółki bo chcę mieć pewność 100%, że mała Alicja lub Jakub na stałe zadomowiła się pod moim sercem....chciałabym wszystkim krzyczeć że jestem w ciąży ale jak na razie boję się... a pare słoów o mnie? pisałam na początku topiku...mam 29lat i jest to moja trzecia dzidzia, najpiękniejszy prezent od losu jaki mogłam dostać na swoje 30urodziny które mam 22kwietnia....mam w domu juz dwoje szatanów w anieslkim wydaniu, córkę Aleksandrę 10lat i syna Dominika 9 lat...dzieci to mój największy skarb i siła napędowa do życia..... koniec nudzenia! życzę wszystkim słodziakom jak najmniej nudności i dużo radości na dzisiejszy dzień! duża bużka moje GG 6090575 zawsze chętni porozmawiam.... asia-k widzę że byłyśmy na tym samym etapie w życiu (kilogramy) a życie spłatało nam takiego boskiego figla...hahah ali-cja trzymaj się cieplutko! ja idę na USG 23sierpnia już nie mogę się doczekać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
Cześć dziewczyny !!!! To dołącze do was dwie krechy na teście a poród pewnie koniec kwietnia :) do ginekologa dopiero za dwa tygodnie bo ma urlop a dopiero co byłam powiedzieć lekarzowi że zaczynam sie starać a tu znów musze iść tylko z inną nowiną :) Jak narazie sikanie w pełni i na początku w dniu miesiączki spodziewanej ból brzucha nieprzeciętny a teraz spokój brzuch juz opadł bo był jak piłka Powodzenia kwietnióweczki Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
gregja mozesz zrobić prywatnie chyba 25 zł kosztuje i będziesz mieć z głowy co do pójścia do lekarza nie trzeba sie spieszyć bo narazie i tak nic nie widać tylko brać kwas foliowy jest taki w aptece za 15 zł 250 tabletek 0,04mg plecam bo mnie moja kazała brac a tak do 6 tygodnia spokojnie czekać Ja musze jeszcze zrobić na różyczke i toxoplazmoze bo nie zdążyłam zrobić nie wiedziałam że mój plan zajścia w ciąże tak przyspieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów i znów
witajcie, więc ja też się przyłączę:) najprawdopodobniej kwiecień 2008, tydzień temu wyszedł mi pozytywny test, do lekarza idę na początku września, lekarz nie kazał wcześniej, mam tylko brać folik:) Z objawów: ogromne bolące piersi, aż takie gorące, no i to zmęczenie...nie mam na nic siły, ale dzielnie ze sobą walczę:))) Jak tak mówicie już o swoim usg to doczekać sięnie mogę mojego...no ale na wszystko przyjdzie czas, mam nadzieję, że wszystko będzie ok...mdłości na razie nie odczuwam, kawę piję właśnie bo inaczej bym usnęła teraz, nawet mnie nie rzuca, tylko od wędliny uciekam dzisiaj:)))) Pozdrawiam, Jestem z Warszawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina.majka
Dziewczyny,ja chyba odpadam,od niedzieli krwawie i plamie na przemian,bylismy w niedz w szpitalu i niestety tu w UK nic nie robia zeby ciaze podtrzymac,dopiero w pt rano mam usg zeby sprawdzic czy trzeba czyscic czy stal sie cud...Jest nam strasznie smutno i zle,leze plackiem od niedzieli,majac jeszcze jakies male nadzieje,ze jednak maludzek tam siedzi a krwawienie przejdzie buuuuuuu Pocieszcie troche :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dolaczam do was,12 kwiecien 2008 mam termin,tylko sie martwie bo mam malego krwiaka w macicy i sie martwie czy bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina majka, jak to NIC NIE ROBIĄ!!?? na całym świecie stosuje się hormony do podtrzymania ciąży. a ty tam masz ubezpieczenie? bo to pewnie też od tego dużo zależy. jak ja podkrwawiałam kiedyś, to lekarz dał mi duphaston, kaprogest w zastrzykach i jakieś leki wstrzymujące krwawienie. zapytał , czy chcę być w domu, czy w szpitalu. ja wolałam oczywiście w domu, bo wiesz, byłam między swoimi, a czy tam czy tu, musiałam po prostu leżeć plackiem i zażywać leki. jeśli ciąża ma się poronić to nic na to nie poradzimy. zawsze jednak trzeba mieć nadzieję. pozdrawiam cię serdecznie i trzymam kciuki, żeby ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w którym jesteś tygodniu? ja w 7. a termin mam na 5 kwietnia. a.. już widzę, ty masz termin tydzień później ode mnie. więc twoja fasolka ma prawo być mniejsza. pewnie wszystko jest w porządku, tylko panikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czisc teraz do lekarza czy nie za wczesnie troche boje sie ze na usg nie bedzie nic widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny - ja co prawda jestem na innym topiku, ale jeśli pozwolicie będę czasem do Was zaglądać - jestem w 9 tc i mam termin na marzec:) na moim topiku dziewczynki nadal się starają, a mnie się udało zajśc w ciąże w 2 cyklu starań, więc na razie tylko ja mam różne dolegliwości i nie wiem za bardzo czy inne dziewczyny w ciąży mają podobnie, ale myslę, że to szybko się zmieni zajrzałam na topik ciąża pozamaciczna i tam przeczytałam wypowiedzi Alicji i Bziabziułki - Alicjo ja też mam problem z torbielą, moja jest duża, okazało się, że ją mam na 1 usg i przez 3 tygodnie jeszcze sobie urosła, martwię się tym, ale musi byc dobrze:) podobne historie ponoć w ciąży się często zdarzają jak się okazuje bardzo wiele dziewczyn w ciąży mam torbiel albo krwiaka, albo i to i to, a wszystko dobrze się kończy - więc dziewczyny, my tez się nie damy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×