Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Nie wiem jakos tam dotarlam ale nie wiem czy dobrze Ala jestes i Twoje zdjecia tez sa a ja jestem ? A powiedzcie czy na ta nowa poczte to tylko mozna wchodzic przez swoja poczte? Ale tego forum chyba nie zostawimy tak co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi, ja tak robię, loguję się i przechodzę do grup, a tam w dyzkusje, tam są wszystkie (prawie) wiadomości które były na wp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam w grupie jest tak napisane Obecnie nie ma żadnych grup w tej kategorii... Możesz utworzyć pierwszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak cos nakrece na tej poczcie to wybaczcie usiluje znalesc ta dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi ale tej dyskusji z forum to tam nie ma..chyba że nie o to Ci chodziło :P są tylko maile...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Agosia jak dobrze ze jestes a jak tam sie dostac?a widzisz mnie tam juz zarejtrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota, nie ma cie jeszcze na nowej poczcie, ale za to wyslalas do mnie zaproszenie do zupelnie innego portalu. ...( zreszta tez tam jestem.) zeby dostac sie do tego nowego to tak jak pisze ola31 :\" Dziewczyny, co do grupy dyskusyjnej, najprościej założyć konto na gmail-u i zalogować się, a potem z linku od Ani wejść na grupę. \" czyli wchodzisz na google i tam po prowej stronie na gorze trzeba sie zalogowac (zarejestrowac) jak juz to zrobisz, to bedziesz mogla wejsc do grupy dyskusyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie moge sie tam zalogowac to trzeba tam wpisac emeil swojej poczty i swoje haslo tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Pigi ja do Ciebie wysyłałam zaproszenie do grupy dyskusyjnej. Jak nie masz w poczcie to sprawdż w spamie. Do tego hi5 się nie będę rejestrować bo to pewnie druga NK do tego jeszcze nie pisze nic sensownie na ich głównej stronie a ja mam już dość takich cudactw. Przepraszam was dziewczyny Iwona i Dorota, że nie odpowiadam na te zaproszenia. Fajny filmik pokazujący różnice w perspektywie dziecka w chuście i w wózeczku http://magiccityslingers.wordpress.com/page/3/ a dla Denim trochę Norweskiego do posłuchania ;). Młody odsypia górną prawą dwójkę :). W nocy obudził się z płaczem o 2:30 i zmiana pieluchy tylko go rozzłościła, Bobodent też. Tak, że nawet noszenie nie pomagało za bardzo, więc dałam Panadol. Chyba z 20 minut płakał. Jak czytam, że wam dzieci płaczą np. 40 minut i wy to zwalacie na ich \"złe humory\" to mam przekonanie, że złote dziecko mam. Byłam dziś u alergologa \"ze mną\" jestem uczulona praktycznei na wszystko co wziewne ale ok jest bo najbardziej na kurz więc o psa (swojego) i koty (babci, teściowej i koleżanek) to już się nie muszę martwić. Będę się inhalować i tyle a za jakiś czas pomyślę o odczulaniu. Dziś dzień bez obiadu ale za to z pastą z kukurydzy (puszka odsączonej kukurydzy, 3 łyżki oleju z pestek winogron, 3 ząbki czosnku, pieprz, sól - zmiksować i na kanapki), pyszne choć czosnkiem daje. Pozdrawiam. CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi jakoś w grupę dyskusyjną kwiecien2008...ale ja myślę że łatwiej przez ten link od Ani jak go nie masz to ja Ci wyślę jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi, daj mi jeszcze raz swój mail. Bo może faktycznie gdzieś sie podziało nie tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja CC fajny filmik..tylko akurat jak mały jeździł w gondoli to w wózku głównie spał..a jak nie..to chciał być na rękach..a teraz w spacerówce to juz mają szeroki widok na świat :) mam nadzieję że jak nadejdzie wiosna to jeszcze dam radę małego w tej chuście nosić..na wakacje się nada mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentynka1979@o2.pl wiecie ja to swojej niunce sypie herbatke granulowana i ona sobie podjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicja TY mowisz ze ja jestem w tych innych znajomych tam jet tez Agoosia ,Iwona ,ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, do Ciebie zaproszenie też poszło! Sprawdz swoją pocztę na wp.pl, jak nie ma w skrzynce to powinno być w spamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pig,i to to mi pisze ze już wyslałam do Ciebie zaproszenie i że teraz Ty masz je zaakceptować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cc-bo ja mam cos na swojej poczcie i tam w znajomych est aga,ola ,alicja i Iwona ale alicja pisze ze to nie to ze trzeba sie zalogowac na google w prawym rogu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktoras moze to niech napisze mi na moja pozte jak sie zalogowala co gdzie wpisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi, to o czym piszesz to hi5. tam tez jestesmy, ale tylko teoretycznie. nie piszemy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie hi5 to napiszcie mi na poczte jak mam sie tam dostac bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi5 to NIE TA poczta o ktorej tu piszemy.a jak sie zalogowac w GOOGLE pisalam ci juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi, dostałaś na swoją pocztę zaproszenie od Ani CC? Musisz potwierdzić to zaproszenie i wtedy automatycznie Cię przeniesie do grupy. Grupa nazywa się tak jak stare konto: kwiecień2008. Jeśli nie jesteś zalogowana na gmailu, to na grupie logujesz się takm samym loginam i hasłem jak do poczty gmail. Będe jutro od 8 w pracy jakby co to Ci pomogę,. Wklejam jeszcze co napisałam na grupie: A tak w ogóle pojechaliśmy dziś po południu do rodzinki, tak posiedzieć, pogadać, pojeść, a Antoś normalnie jak nie on, marudził cały czas, pod koniec już się rozpłakał i nic go nie mogło uspokoić... Podejrzewam że to przez córeczkę kuzynki męża dwa ata starszą od naszych dzieci, też jakiś spsprany humor dziś miała i bez przerwy płakała.... W sumie w domu Antoś nagle zrobił się znów pogodny i nagle mu spanie odeszło;) I jeszcze jedno... smutno mi bardzo... przed chwilą miałam telefon od mamy. Narzeczony mojej młodszej siostry leżał kilka ostatnich dni w szpitalu na badaniach, zdiagnozowali u niego sm:( Normalie nogi mi się ugięły, bo moja bratowa też na to choruje... Kuźwa, moja mama załamana, ale mówię jej, że powinna się cieszyć że my zdrowi jesteśmy, i jej wnuki także.... Ale cholera to niesprawiedliwe:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja CC - Aniu mam krótkie i szybkie pytanie.. zamierzam w końcu kupić chustę i chyba jestem zdecydowana na girasol tylko się zastanawiam nad jedną rzeczą, pisałaś żeby lepiej kupić 4,2 do noszenia na plecach. Tylko teraz w związku ze zmianą sytuacji perspektywicznie i drugie maleństwo będę w niej nosiła i to pewnie od samego początku i czy kupić 4,2 czy lepiej 4,6 ??? Bo ja już sama nie wiem czy te 4,2 odnosiło się do noszenia na plecach czy wogóle biorąc pod uwagę to że jestem niezbyt wysoka itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ola, to okropne! Nie wiem co napisać... po prostu mi przykro i Wam współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×