Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość Madziara_Radzyń Podlaski
czyli jestem ladna ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara_Radzyń Podlaski
:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz? nie znam się wklej jak dla chłopa , bo ja nie wiem gdzie jesteś Madziara_Radzyń Podlaski moze i ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o wzroscie :) wpadlam wlasnie na fajeczke, ale widze ze masz juz towarzystwo :) no nic, i tak sobie zapale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co .. celnelam z tym papierosem :D o wzroscie no naprawde.. ze nie poczekales ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara_Radzyń Podlaski
dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie spalam i idę spać Whispers a Ty o której wstajesz? bo poranny papieros przy kawie jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze o wzroscie :) wczoraj nie bylo widac Twoich postow :O a na porannego papierosa przy kawie - tego najlepszego ze wszystkich :D mozemy sie umowic jutro okolo 6 rano :) pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaa
to se siedz w kacie i reszta z tego topiku też bo same pasztety z was:P a mi kabel usb>>>ślicznotki buahahahah a widziałes któreś z nich fote?nie?to nie bądz taki pewny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahaa>>> hmm a co jesli widzialem ! mandarynko..... zapchalo ? :D (co to jest \"se\"?) Ty zas swojej nie pokazuj ;) nie chcemy przez Ciebie zamykac Topiku a propo\'s co to za nick ?! masz tylko trzy kalwisze ? czesc qwertz :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz ;) robimy jak zwykle z mandarynkami tego typu ..... przynajmniej dla mnie limit postow dla w/w sie juz wyczerpal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaa
widziales?czyją?pewnie malolata z pryszczami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zaplanowanych przedsiewziec 90% zrobione :) gdzies sie 10 % zapodzialo .....😡 nie jestem przyzwyczajony do niepowodzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel no cóż nie można mieć wszystkiego a 90% to i tak sporo;) Co u was słychać?:) ja dziś miałam niespodziewanego gościa o 10:00 rano (koleżanka z gimnazjum z którą nie widziałam się ze 2 albo 3 lata) ale i tak było miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje czukerku 🖐️ ;) 90 to sporo.... ale dla mnie z tego nawet 1% nie przypada :).. mam nadzieje ze o tej porze, papiloty mialas sciagniete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej porze to ja spałam sobie w najlepsze;) Ech tak to jest jak się ma mamitę która nie potrafi OBCYM kłamać (nam wciska kity jak najęta) i wpuszcza skoro świt obcych ludzi do domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia wie ze klamac nie przystoi :).....ale zeby tak budzic corcie w srodku nocy ? toz to grzech .......sprawdze w niebiosach czy odpustu doczeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×