Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość Madathim
Dzięki. Rozumiem, że nastąpiło jakieś nie do końca jasne, wielowątkowe i wielopłaszczyznowe, ogólne i szczególne, dziwne rozczarowanie, na przekór któremu wątek żyje ;) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jedni nawet slub brali
idioci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jedni nawet slub brali
to top dla niedorozwojow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka1.1
Miło Cie poznac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooola
też chcę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓCIŁAM! lekturę maili i topiku nadrobiłam ale nigdzie nie znalazłam linka dla mnie:( Też mi sie pare fotek natrzaskało... też bym się pochwaliła... ale na razie idę spać bo od jakichś eeeee 20(?) godzin jestem na nogach. Nigdy więcej nie będę się męczyć przez 700 kilosów w autokarze Miłego dnia łobuzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co no i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu fanka to nieciekawie :( 🌻 na pocieszenie dodam że własnie na moim stole kusi i nęci karpatka z Twojego przepisu:) mniam Miłego dnia wszystkim zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka:)🖐️ Czukerek.....znalazłaś jakieś bursztynki?:) bo ja niestety nie. Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja jadłam karpatkę?trzeba bedzie upiec przy najbliższej okazji muszę sie pochwalić zrzuciłam 4 kg w dwa miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wysiłek fizyczny,jedzenie nie potafie sobie odmówić ok godzinna jazdy na rowerze i praca fizyczna a teraz zajadam sie czekoladą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka frankaa
dodam ze zajadam sie czekolada z kakaowego oczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka frankaa
z rozkoszy zapomnialam hasla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik ma juz ponad rok i n ie został skasowany wiec mam nadzieję że nie upadnie,a wy i tak podobno macie do siebie maile wiec sie odnajdziecie.jak skasuja temat założe inny pt szukam karkanów i moze sie znajdziemy pogoda tragiczna,zimno cały czas pada nawet sie z domu nie chce ruszać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie które zadałam na podanym wyżej topiku: 15:53 Kulaj czukerek A co jeśli autor topiku-tasiemca się zmył i nie ma już z nim nic wspólnego? 16:50 Pani Cenzor Jeśli autor tasiemca się zmył, ale reszta dobrze się czuje , to wybieramy najstarszego stażem aktywnego użytkownika i tyle No to klops bo najstarsze tutaj jesteśmy My: Qwertz, Ty fanka i ja. I która była by moderatorem topiku? A co do maili, zawsze możesz komuś z nas podać maila:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decyzją wiekszości moderatorm zostaje qwertz jeśłi chcecie moge zostać modem,mam juz spore doświadczenie ale tu chyba chodzi jedynie o kasowanie obrażliwych pomarańczy autorze-pojawiłeś sie jak zza grobu,chyba cały czas śledzisz ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcemy ;).....moje gratulacje 🌻 ki dla was i buziaczek 😘... Co upadnie ku....hm tego teges nic nie upadnie poki my zyjeeeemy :)....to ja jarzabek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ...co z wami do jasnej .... z drugiej strony patrzycie na to forum ? jak zaczne zaraz przeklinac to przyjdziecie migem mnie skasowac ;)....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×