Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość dzieki ci autorze za ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się przywitam, a co!:) Dobry wieczór wszystkim:) Co tam słychać? Jak myślicie: będzie snieg na święta? U mnie dziś pieruńsko zimno ale śnieżku ani śladu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czasem, jak się pyta ludzi, co pamiętają z dzieciństwa, to mówią, że święta, takie magiczne i wspaniałe." Mnie aż sie w to wierzyć nie chce Mam kumpele. Z jej opowieści wynika że ma idealną rodzinkę: mama, tata, starsza siostra. Rodzice nigdy się nie kłócą, darzą się ogromną miłością i szacunkiem. Wg. Niej nigdy się nie kłócili:O Każde święta spędzają u rodziny na wsi. Ludzi od cholery i każdy słodko-pierdzący. Przeraża mnie jej świat. Prędzej czy później sama zrobiła bym jakąs rozpierdziuchę. Natomiast ona gdy słyszy czyjąś opowieść jakie to małe piekiełko ma w domu robi oczy jak pięć złotych i nie może się nadziwić jak można tak się traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonia zapomniałam hasla
🖐️ a ja lubie swieta:) nie narzekajcie i nie dopatrujcie sie klamstwa i udawania jak ktos mowi ze je lubi.Niektórzy serio je przezywają w super atmosferze....to miłe:) No i jeszcze jedno.....nie zapominajmy o co chodzi w tych swiętach:) O narodziny Jezusa,narodziny dobra,zbawienia:) WESOLYCH SWIĄT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te gwiazdy to na pewno wciskaja kity żeby szara masa mogła sie po podniecać jak to fajnie tamci maja podczas świąt. Chociaż z dwojga złego wolę takie zwierzenia VIPów niż te o małym piekiełku. Nigdy nie zapomnę jak Iwan od Delfina opowiadał kiedys w rozmowach w toku jak to jego ojciec psychopata przywiązał kiedyś jego matkę do budy jak psa i kazał jej szczekać:O Nie wiedziałam czy mam zacząć sie śmiac czy płakać. Zabawisz się w "Greench, świąt nie będzie"? :) Mimo wszystko warto się troche postarać. Choć by ta choinka: małe cholerstwo a cieszy (o ile ma małe lampeczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonia:D Kope lat 🖐️ :) Wieki Cie tu nie było. Chyba można śmiało stwierdzić że przed świętami BN ludziom sie pamięć poprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Qwertz no i luz. Ja nie mam miejsca na choinkę, chyba wystawię ją na balkon(którego nie mam);) Skaleczyliście się kiedyś w nogę lepiąc pierogi? Bo jeśli nie to chyba powinnam dostać jakiś order dla największej siermingi:classic_cool: A to wszystko za sprawa jednej stłuczonej filiżanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja mam podobny problem z choinką:D NIe, nie lepiłam pierogów nogą:D łapałam nią spadającą filiżankę, moja najulubieńszą ze świnką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to leci tak tunczyk kapusta pekińska kukurydza czarna (?) fasolka z puszki papryka czerwona ze słoiczka majonez to jest wersja \"ekskluziw\", wersja bidna jest bez kapuchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! ja bym to na Twoim miejscu wymiachała. Może byc ciekawe:D Dosyp jakiegos pieprzy cayene albo innych fajnych przypraw i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpatkę z przepisu od Fanki TZn miałam zamiar je zrobić ale stwierdziłam że juz za późno. Pomysle o tym jutro niczym Scarlet O'Hara;) A na razie chyba zakręcę się koło łóżka... Gdybym jutro tu nie zajrzała (co jest mało prawdopodobne) to już dziś życzę Ci i tym karakanom które tu zajrzą wesołych świąt:) 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz.... wstyd i hańba... bo wiesz co? ... bo ja dawno nie zaglądałam na mojego maila i... cholibka dopiero teraz odkryłam Twojego maila... i tak sobie myślę czy coś się zmieniło czy odpisać Ci coś odnośnie tamtego? Głupio wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim wszystkiego najlepszego:) Dużo miłości, radości, zdrowia i wszelakiej obfitości:) Co będziecie dziś robić? Ja czmycham do Krakowa na małą dżampreskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko spoko:) Ja nie zdążyłam odpisać jeszcze na pierwszą część więc poczekam sobie na drugą i rozpiszę się hurtem:) Gdzie idziesz na balety? Jakiś jelegancki bal się szykuje?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory czuje tego sylwestra:O Przed zakupem alkoholu sprzedawca powinien robić klientowi jakieś testy psychologiczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralka z kuchenką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×