Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

czesc wam :) witam wszystkie nowe mamusie :):) ojeju jak mi dzis dobry dzien ... z mamą juz wszystko w porządku... dzis normalnei gadalysmy, znaczy najpierw we dwie sie popłakałysmyi wogle pozniej pogadalysmy o dziecku o mnei i marcinei jak to dalej ma byc mama powiedziala ze szkoła to jest cos czego nei odpusci mama się uczyć i ona mi pomoże we wszystkim tylko abym skonczyła liceum a pozniej mam isc na studia ... pozniej rozmawialysmy jzu o wszystkim tak jak kiedys :) ojej kamien spadł mi z serca :) poźniej jak wychodziłam do sklepu kupic jej rajstopy do pracy to się mnie pytała czy na nic nei mam ochoty heh :P no i wspólnie ustalilysmy ze strasznie chce nam się mandarynek :p ... i jak wychodziłam to jeszcze powiedziala ze moze napój kupie a za chwile dodała, że moze nei bo teraz nei powinnam dzwigac :P hehe to takie naprawde miłe, że możemy normalnie juz pogadac :) ... jeszcze w czasie rozmowy powiedziala ze jestem jej dzieckiem i strasznie ją boli ze tak zaczynam dorosłe zycie ale ze mi pomoze jak bedzie mogła ... jest kochana i naprawdę bardzo ją kocham:) sorki ze was tak zanudzam ale musialam to komus opowiedziec:) a cop tam u was:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek mowilam ci ze mamie przejdzie tylko musi miec troche czasu,zadna mama ktora kocha swoje dziecko nawet w takiej sutuacji sie nie zaprze odmawiajac pomocy,moja ubolewa ze podczas ciazy widziala mnie tylko raz tzn przez jakies 3 tyg ,a pozniej to juz z mała jak polecimy do Polski.chcialabym miec moja mamusie przy sobie teraz no ale coż.ciesz sie ze twoja bedzie z toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mlode mamusie jak sobie radzicie z kolkami u niemowlatbo zadne kropelki i herbatki koperkowe nie pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia - a ty co nic nei piszesz jak tam egzamin?? A dzieciątko? A Gabrys to sliczne imię:) sama chcialam ale sprzeciw ze strony ojca dziecka no i bum będzie pewnei Kacper albo Mikołaj jeszcze nad Wiktorem się zastanawiamy... belong - pisz cos wiecej bo dzis ani na gg sie nie odzywałaś ani tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek jak maleństwo się urodzi to Twoja mama będzie mówiła że najbardziej jest podobne do niej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa- wiesz my wszytskie dopiero oczekujemy na malenstwa ... etap kolek dopiero przed nami ale mam nadzieje ze wszystkie nas to ominie, bo podobno samamialam kolki jak bylam mala i mama mi mówiła ze to było straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty dziękuje za miłe słowa :) ja tez sie ciesze ze bedzie i wiem ze bedzie mnie wspierac :) szkoda ze twoja nei moze ale napewno jak zobaczy malutką to bedzie najszczesliwszą babcią na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jeszcze tyle czasu,mi sie ta ciaza tak ciagnieeeee... tak czy siak juz sama nie wiem czy chce juz rodzic czy cieszyc sie ze to jeszcze tak daleko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja mam termin na 17 stycznia :) i z jednej strony nie moge sie doczekac, dzis jak poszłam do sklepui tak ustała przy półce z rzecami dla nie mowląt (jedzonka, kaszki, pieluszki, mydelka, oliwki) to az mi się łezka w oku zakręciła jak pomyslalam ze nie długo będe juz ją albo jego przytulac i zyc dla tego malenstwa ale zdrugiej stroiny tak sie boje porodu ze chcialabym zeby to nigdy nie nadzeszło ... straszna panikara jestem i boje sie bólu nacinanai krocza i wogle tego wszystkiego brrr wole o tym neimyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek to tak jak ja.porod to dla mnie nawet nie wiem jak to nazwc,boje sie to jest malo powiedziane,tyle sie naczytalam o tym wszystkim ze czasami az mnie ciarki przechodzą...mam tylko nadzieje ze przezyje ten dzien a pozniej to chyba juz jakos pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślcie że nasze maleństwa też to przeżywają. ja też się boje,ale najbardziej tego jak mnie w szpitalu potraktują. rozcięcie krocza brrrr....już chce żeby był po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz lepiej by było chodzic po polu i w kapustach szukac :P ojejuu juz pozno ja to lece sie poloze bo dzis cały dzien na nogach... jeszcze teraz troche stresu przez mojego M ... ehhh te chłopy ... dobra mykam :) pa 🖐️ dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpicie jeszcze leniuszki? oj ale mnie plecki bolą.Zaczyna się chyba trzeci trymestr i będe jak inwalida:-) tylko bez żadnej grupy;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zdnerwowałam!!!! teściowa wczoraj odkupiła od znajomego łóżeczko( takie co potem można tapczanik z niego zrobić)jest prawie nie używane. Wcześniej z tego łużeczka kożystała córka brata mojego faceta i ten kretyn zamiast nam powiedzieć o tym łóżeczku to znalazł sobie na nie kupca bo by zarobił.........jakiego ja będe miała durnego szwagra. od kiedy jestem w ciąży ani razu nie zapytał się o maleństwo,jego żona zresztą też. wydaje mi się że są zazdrośni że ich dzieci zejdą na drógi plan jak się Wojtuś urodzi. to jest chore a ja tylko sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza23 przepraszam ze dopiero teraz odpisuje :) wiec nie wiem co bedzie bo moje malenstwo odwraca sie pupa na usg heheh a brzuszek nie jest za duzy ale widoczna juz taka kuleczka:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to albo niespodzianka,albo po 30 tyg.jeszcze się pokaże. ale jak się wstydzi to może maleńka panienka będzie;-) pewnie to bez znaczenia co będziesz miała byle by zdrowe...ale tak troche to jak myślisz co bedzie/////////???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) heh ja dzis wstałam juz o pare minut po 7 ... niewiem co mi sie stalo bo zwykle leniuchuje do 9 :P byłam w miescie w laboratorium zrobic badania a tu jak na złość pisze ze przepraszamy ale dnia 8.09.2007 laboratorium nie czynne ehhh i takli kawałek drogi szłam ale jeszcze pochodziłam po miescie bratu klapki na basen kupiłam, sobie torebke na poprawienie humoru :P i pochodziłam po sklepach z ubrankami dla małych dzieci ... narazie jeszcze nic nie kupowałam ... mamy isc z moim M razem na zakupy dla dzieciątka :) ale dopiero w nastepnym miesiącu zaczniemy zaczynac kompletowac wyprawkę ... :) juz sie nie mogę doczekać :D a teraz lece troszke ze szmatką polatac i kurze poscierac :P a pozniej sobie odpocznę :) to papap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh sama nie wiem co bedzie juz caly czas myslalam ze chlopczyk a teraz juz nie wiem ..:) chcialabym synka choc najwazniejsze zeby zdrowe bylo dzieciatko 17 ide na usg wiec moze sie dowiem jaka plec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tak tylko czytalam inne tematy.moj mąż sie wzial za gotowanie wiec moge sie lenic dzisiaj.nawet pozmywal jak wyszlam do sklepu.grzeczny dzisiaj jest.hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA23 ja wszędzie bo wszędzie sie moge zaliczyc,do tych mlodziutkich,siedze tez na lutówkach 2008 bo termin na luty,no i jeszcze pocieszam taka jedna marudną ciezarna ktora stwierdzila ze nikt nie chce do niej pisac pare dni temu a teraz jej topik ma juz 4 strony hihi.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)jak tam dzisiejszy dzionek minal mi tak sobie nasprzatalam sie jak glupia ale to ostatni raz na 2 tygodnie wec moglam jutro lece do Polski i bede odwiedzac lekarzy i robic usg chcialabym zeby plec mi powiedzieli ale pewnie jeszcze za wczesnie bedzie chcialabym chlopca ale dziewczynka tez super noi nie wiem co mam pisac :Ppozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmm takie pustki ostatnio ... belong, gonia, bebolek, hedera gdzie jestescie :( bo nie ma z kim pogadac... chyba sie położe spac bo nie ma co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) wczoraj miałam cały dzień zjeb$%^ bo ciotka zaprosiła nas na 50- lecie:/ Nic pozytecznego wczoraj nie zrobiłam... a dzisija.... nic mi sie nie chce od samego rana. Brzydka pogoda i wogole:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez brzydka pogoda :( wczoraj jeszcze było jako tako ale dzis deszcz pada i wogle nie przyjemnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moge powiedzieć że się dziś wyspałam jak należy;-) a co do pogody to faktycznie paskudna....nic tylko pada i pada;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×