Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Gość Jadziaaa
Hej dziołszki :D no to jestem wkoncu ;d tak codziennie tu bywam czytam co piszecie hehe;d ale nie zawsze mam czas cos napisac;d no wiec;d wkoncu cos napisze;d u mnie weekend nuudno troche;d foczky w sobote zafundowala mi hamburgera hehe niedobraaa:D a byl pyszny ale to byl moj jedyny posilek ;d a w niedziele zjadlam duzą pizze sama ale to tez tylklo tooo ;d a dzis zjadlam cezara - salatke :D i jak narazie to wszystko jeszcze potem przed 18 cos zjem i styka;d a tak to nauka nauka ;/ ehhhh ;//// pozdrowionka:D:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa sa sa :D hamburgera z dinera ;D najlepsze w piszu :D a ja teraz zażeram płątki z otrąb przennych z mlekiem 0% ,,wygląda jak woda hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze, że Foczky wzięła sie ostro za diete:) kurde i ja sie musze przyłóżyć bo w zyciu efektów nei zauważę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to teraz sobie chyba walnę jajeczniczke :D ale bez chleba ofcourse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czołem :):) ja soobie wczoraj zjadłam jajecznice, ale z kawałkiem chleba:p a dziś 3x tektura z wędlinką :D teraz siedze o suchym pysku...przydało by sie pouczyć na kolokwium ale jakoś nei moge sie zebrać:o kurde....musze kupić sobie spodnie bo jedne zaczynają mi sie rozwalac na doopie :o :p tzn powycierały sie:o mówi kurde bo zakup spodni to dla mnie nic przyjemnego:( przymierze z 5 par(albo i nie bo nic na mnie nie wejdzie😭 ), każde będą strasznie rurkowate:o no i za długieee of course:o ehh....już mi sie odechciewa tego na samą myśl... Marta-gdzie Ty??? popadliście już w wir zakupów dla córeczki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem no już prawie wszystko mamy a tu jeszcze 11 tygodni.Już nie moge się doczekać a mala sie tak rozpycha i chyba wszystkie wnecznosci mi w sirodku poprzekręcała... kondycja mi siada obojetnie co zrobie mecze się jak stara babcia nawet szybko mowic nie moge bo zadyszke mam no ale to juz uroki tego stanu... Pogoda u nas super i wlasnie wrociłam ze spacerku i wszamalam miske slodziutkich truskaweczek pychaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu cos na dobry humor : Mąż dojrzał w domowym barku pyszny koniaczek - oczka mu się zaświeciły ze > szczęścia - pyta żonę: > Kochanie, może się napijemy po kieliszeczku? > a żona na to: > Zostaw. Niech stoi, może ktoś przyjdzie... > Mąż wściekły zamyka barek i wychodzi z pokoju. > > Wieczorem w łóżku żona przymila się do męża, uwodzi go, a kiedy już ma iść > na całość, mąż mówi: > Zostaw. Niech stoi, może ktoś przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D u mnie dziś też słoneczko...a ja katar mam i próbuje sie jakoś wyleczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo matko i córko!:o ale mnie mięśnie bolą!:o zaczęłam robić 8 minut ABS na brzuch:o wymiękłam w połowie. zaczęły mnei boleć- nie wiem czemu- nawet jakieś mięśnie pod szczęką(no tak nad szyją mnie strasznie ciągnęło:o ) ale w sumie to te ćwiczenia są fajne bo czuć jak mięsnie pracują...lepsze to niż brzuszki. chciałabym robić je codziennie,ale nie wiem czy wygram z lenistwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziaaaa
a co to za ćwiczenia te ABS ;> :D w ogole polecacie jakies fajne;> ;D no dziewczynki ja to sie trzymam nie jjem po osiemnastej ;D tylko teraz jem jabluszko kwasne ale to jabluszko mozna ;D pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Ja robiłam ABS przez długi czas, i nie zauważyłam niczego. Uważam ze dobrze robiłam i fajne były te ćwiczenia. tylko nie widziałam efektu,a z czasem coraz wiecej tych cwiczen i strasznie to męczące.... Elewina szyja Cie boli bo ciągnęłaś szyją ,,,a powinnaś się unośić mięsniamy brzucha..Szyja nieruszona,,głowa w sufit...Nie używaj rąk, bo to one mimowolnie jak nie masz siły pchają Cie do góry :D wiec najlepiej wycofaj siłe z rąk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć masz racje Foczky...dziś spróbuje ciągnąć brzuchem:D kupiłam sobie dziś czerwoną herbate- gdzies ktoś napisał ze jest niesmaczna- wcale że nie. po tych różnych zielonych herbatach któe piłam czerwona nei robi mi żadnej różnicy a propos tego kawału Marty. napisze wam historie mojego brata, któy chodzi teraz na prawko( ja też tam chodziłam, instruktor jest niesamowicie zaje***tym kolesie) no wiec...jadą ta Elką po mieście i instruktor mówi do Artura--->>patrz, tu robią najlepsze lody... >>Artur---ahaa...to musze tu w wakacje przyjechać >>instruktor---150zł!!! kur**!!! tu burdel jest :):):):):):):):):):) jak to usłyszałam omal z krzesła nie spadłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaadziaaaa
Hejo dziewczynki ;> co tam ;d czytam czytam codziennie ;d hehehe i wiem o co kaman i co piszecie;d sluchajcie dzisiaj to przegielam obzarlam sie masakralnie ;(( ale to jakis dol mnie zlapal i wiecie ;(((( ehhh i stresy w szkole i wogole ;(( przydalaby mi sie jakas herbatka na przeczyszczenie hehe;d albo bym zwrocila ale nie potrafie tak i nienawidze tegooo ehhh .... no coz jutro trzeba zrobic sobie glodówke i oczyszczenie organizmu samą wodą hehe:D buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaadziaaa masz już jakieś ubytki na wadze???:) ja rano zamiast normalnego śniadania zerzarłam sernik:o ale już za kare nic innego nie jem...aż do obiadu. jejkuuu jak mnie bolą mięśnie brzucha po tym Abs-ie :o i ta szyja też:o wczoraj nie dałam rady nawet polowy zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ten żart :D hahahaha a propo sernika,,to ja wczoraj na noc zezarłam placki,,bo ochota naszła a nic innego w lodówie nie było :D wiec poszły placki ,i włąsnie teraz koncze jeszcze :D hahaa kurwa,,co za dieta,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma:( a ja robie codziennie ABS i musze powiedzieć, że to dużo lepsze niz brzuszki. aaa no i kupilam sobie siemie lniane. mam zamiar codziennie rano na czczo zjadać łyżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co te siemie ?? a u mnie dobrze sie składa,bo jestem tak spłukana,że narazie same marchewki,a potem wcale głodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaadziaaa
no dziewczynki ;d jestem jestem :d duzo nauki ostatnio ale juz pooo takze jestem :d nooo ja to tez taka mini glodoweczka bo tez kaski nie ma na ekscesy i dobrze;d nie bedzie zlych i niedobrych posiłków ktore kuszą i tuczą ;d no a wiecie ja nie mam wagi wiec tak nie sprawdzam ;d wiec nie wiem ;d powiem wam za dwa miechy jak pojde na wage;d hehe buziaczki :* ide zjesc rosołek ;d i marchewke a co ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :D Jestem dziś z siebie dumna. bo na sniadanie zjadłam sałatke bez sałaty :D tzn,, warzywka,jajeczko, i takie tam. oo,serka troche. a na obiad małe pulpeciki w sosie pieczarkowym. bez ryzu. i potem pare winogronek :D Jestem głodna ale szczesliwa:D SUKCES :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to sie przegłodziłaś wczoraj;) ja dziś rano zaserwowałam sobie omlet...2 jajka, 2 łyżki mąki, 2 łyżeczki cukru. nie najadłam sie tym:o a kalorii pewnie miało kuuupe:o siemie kupiłam bo czytałam tu gdzieś że jest dobre na zaparcia...ponoć... chociaż może i troche pomaga ja juz po kolacji- serek wiejski light;):p i 2 wasy kurna postanowiłam że nie będe sie ważyć, efekty JEŚLI sie pojawią to bedzie widać gołym okiem, a mojej kosmocznej wagi używać nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej glodomorki zapraszam na racuchy upieklam mase więc rozdaje na prawo i lewo:):):) Ale jestem hamska co nie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah :D i ja też.,,bo potem juz sie nie bede musiala odchudzać,bo juz po zakladzie :D A ja dzis zjadłam: pozostałe trzy male pulpeciki z wczoraj i troszku ryzu tam bylo,,ale to chyba ze dwie łyzeczki. potem zjadłam hm... sałatke z kuskusem. potem zapiekanke makaron z serem - to niechcący,bo kolezanka zrobiła u mnie w domu na obiad :D ona jest chuda :D i miala ser do zuzycia :D wiec wiecie :D ii potem dwie ryzowe kromki,,ale z dzikiego ryzu :D polane jogurtem. i wsio :D gorzej niz wczoraj,,,,ale nie najgorzej :D No i co tam jeszcze.zielona herbatka,kawka,woda i wino :D haha :D to papap laseczkii :) :* jutro ciezki dzien Marta a Ty jak sie czujesz?? Elewina,,,ja tez sie juz nie waze,,bo mi nic nie leci z wagi i sie tylko wkutwiam :D paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo lasencje :D Zrobiłam sobie paznokcie i mi troche ciężko pisać :D hehehe... Teraz wpierdzielam śniadanko ,,czyli pokrojone dwa jajca,, kawałki ogórka,pomidora,kiełbaski i wymieszane to,,aha,i troche sera... Fajne to jest :D podoba mnie sie :D I bez węglowodanów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie cos czuje że moja Julia na świat wyszykuje sie wczesniej ostatnio mam strasznie mocne skurcze dość nieregularne ale są.nocki ma nie przespane od trzech dni tylko po 2 h spie jak tak dalej pójdzie to nerwowo sie wykończe.Ale jeszcze troche i bedzie powszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×