Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość googa22
chyba ze jest pupilkiem rejonowej .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy u was kierowniczka tez często wychodzi wczesniej mówiąc, że ma nadgodziny do odebrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
jeśli przychodzi ponad grafik to możliwe,że ma te nadgodziny... albo tylko wkręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to serdeczne wyrazy współczucia dla nowego rejonu nr 26:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
a co z tym rejonem ? czy chodzi o rejonową ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
taka zła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pppepco!!! '' Mam pytnie do pracownikow,bo gdy odeszlam z pracy to mialam powiadomic kierowniczce,ze zastepca kupuje sobie rzeczy z upustem i robi zwroty na 100 % a nie na 75%!'' Odpowiedz jest taka że zwrot robi się na podstawie paragonu i w systemie odrazu jest widoczny upust więc nie wiem jakim cudem zastępca robi zwrot na 100% jest to nie możliwe aby na podstawie paragonu ze zniżką zrobić 100% wypłaty!!! Chyba coś ci się pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco dużo reklam widzę, ale jak już mam wybierać, to też na P, ale polomarket wolę. Promocje zawsze ok mają, jedzonko dobre, nigdy nie zdarzyło mi się narzekać na to, ze coś było nieświeże, a z tym to sklepy chyba największy problem mają. zresztą co do promocji, to chociażby teraz jest fajna, bo Caprio 2l za niecałe 3 zł - wsam raz na te upały;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googa22
ludzie pomuzcie co zrobic bo widze jak dziewczyna wynosi towar co zrobic tylko nie mowcie ze idz do kierowniczki albo dzwon do rejonowej bo to nie przejdzie jedna juz tak zrobila i juz nie robi amy mamy niedługo inwent. i pewnie znowu bedzie zła i czyja to wina jak ja to widze no....... i mnie cholera bierze ze niemoge z tym nic zrobic a potem ktos poleci a ze to kolezanka kierowniczki to z tym nic nie zrobi a kierowniczka lize d*pe rejonowej jak tylko moze i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googa22
sorki za błedy ale mam nerwy taki ze jkeszcze dzis mowi ze pewnie po inwenturze ktos wyleci to sie trzeba zabezpieczyc ludzie jak tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego jesteś Rejonu, byłam w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googa 22
kiedys 13 teraz 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do GOOGA 22 hej nie napisałaś w jaki sposób ta osoba wynosi towar czy w ciągu dnia czy tez po zakończeniu ewentualnie czy ktoś po ten towar przychodzi? Zawsze jest jakiś wyjście z takiej sytuacji skoro nie chcesz informować kiero ani aero to może powinnaś zadzwonić do centrali i tam uzyskać nr do kontrolera zapasów w twoim rejonie i z nim porozmawiać ewentualnie wysłać maila i opisac co się dzieje i w jakim sklepie oni mają obowiązek na przeprowadzenie srok może tak się uda pozbyć nie uczciwego pracownika pamiętaj że jak wy nie zaczniecie działać we własnej sprawie to ta która będzie najsłabsza w waszym sklepie zostanie zwolniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem tu nowa od pół roku pracuję w tej firmie i uważam że to co się wypisuje na tym forum jest trochę naciągane przez dwa lata pracowałam w biedronce i tam dopiero przeszłam szkołę życia zakaz gadania bo kierowniczka ciągle upominała a nie daj boże ja przyjechał ktoś z centrali to już wszyscy mieli narobione w majty bo wszystko było nie tak i oczywiście wszyscy mieli przechlapane to dopiero była jazda każdy miał zszargane nerwy od grudnia przyszłam do pracy do pepco chyba trafiłam na najgorszy okres bo wieczne zmiany kupa roboty i do tego kiero wiecznie wkurzony ale od stycznia nastąpił przełom większy luz w porównaniu z grudniem kiero się uspokoił i praca stała się miła i spokojna wiadomo ze jak są wyprzedaże to kiero szaleje ale i tak jest lepiej niż w poprzedniej pracy moje motto to CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI Pozdrawiam wszystkich co pracują w PEPCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chciała, zeby mi się polomarket w mieście otworzył. Bo fajne promocje mają, no i czytałam o otwarciu w Kołobrzegu - fajna akcja i impreza, a u mnie to się nic nie dzieje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam pozdrawiam gościa który pracował w biedronce, ja pracuje od roku z kierownikiem który kiedyś pracował w biedronce i naprawdę dziwię się ludziom z centrali którzy widząc co się dzieje pod kierownictwem tej kobiety pozwalają na taki wizerunek firmy fałsz i napuszczanie pracownika na pracownika ,gdzie wasza złota dziesiątka szacunek,zaufanie .współpraca .......... mam dobre zdanie o firmie pepco bo naprawdę socjal jest ok tylko kierownictwo na zbyt wiele sobie pozwala ale dziewczyny nie dajcie się pamiętajcie ze jest kodeks pracy a firma rygorystycznie go przestrzega i niech nikt komu dzieje się krzywda nie waha się skorzystać z procedury trudna sprawa lub powiadomić kierownika regionu lub rejonu to są ludzie dla nas a nie tylko nad nami pozdrawiam cieplutko wszystkich pepkowiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! a jak tam zmiana rejonów że taka cisza -chyba ok bo w tamtym roku była burza i dyskusje że łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pepco to gowno i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wydawania grosikow w tym sklepie to teraz karza wydawac 5 gr jak nie ma w kasie 1gr czy 2gr a na koniec dnia przy licZeniu kasy kasjer musi dokladac do kasetki ze swojej kasetki. malo tego grosiki i 2gr sa schowane w sejfie i nawet zglaszajac kierownikowi ze jest brak drobnych nie wiele to da. uslyszy sie tylko : MUSISZ WYCIAGAC OD KLIENTOW DROBNE. poprostu zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam chcialam napisac "ze swojej kasy" a napisalam swojej kasetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam chcialam napisac "ze swojej kasy" a napisalam swojej kasetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o pepco mozna pisac w nieskonczonosc. nie prawda jest ze ludzi zwalniaja, ludzie sami odchodza bo warunki pracy i atmosfera panujace jak w obozie pracy a wyplaty malutkie przy tak duzych obrotach? i na kazdym zebraniu slyszy sie PREMI NIE BEDZIE.Prawda jest to, ze klientow nie mile sie tam traktuje. Uwazam ze kazdy klient wymaga szacunku dzieki klientom nie upadlo jeszcze zadne pepco. Wspolczuje dziewczynom, ktore nadal tam pracuja. pelen szacunek dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googa22
jestesmy po inwenturze jest bardzo zle ciekawe kto wyleci napewno nie kierowniczka ani jej przyd**asy jak zyc w tym kraju gdzie jeden pracuje jak woł i musi sie bac o swoje miejsce a drugie przychodzą na laiciku na kawe z kierowniczka i tyle jak wylece to wszystko napisze do centrali bo tak dłuzej byc nie moze ,a co do wynoszenia tego towaru to zawsze parkuje za sklepem my tam mamy drugie wyjscie do kontenera ze smieciami nakryłam ja jak cos wkładała do bagaznika swojego auta jak by było cos jej toby przeciez pokazała a niewynosiła pokryjomu prawda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej prosze o pomoc jak można rozwiązać umowe o prace szybko i skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktoś wreszcie ze stołka wyżej niż rejonowa czy regionalny zrobi porządną kontrolę sklepów w woj. śląskim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze nie polecam tego sklepu. Kupiłam tam parasol, w którym połamały się druty przy pierwszym podmuchu wiatru. Bardzo kiepskie produkty nie warte grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Goga 22. Coś z tobą chyba jest nie tak w poscie z 11.06.13 piszesz że już tam nie pracujesz a 20.06.13 Piszesz że już jesteście po inwentarze więc chyba się sama gubisz w tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Goga 22. Coś z tobą chyba jest nie tak w poscie z 11.06.13 piszesz że już tam nie pracujesz a 20.06.13 Piszesz że już jesteście po inwentarze więc chyba się sama gubisz w tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Goga 22. Pomyliła daty twój wpis drugi jest z 02.07.13 to jest prawie miesiąc od wpisu jak już niby nie pracujesz to więc przemysl sobie dobrze sprawę i się zastanów czy ty wogóle w tej firmie pracowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×