Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Polecam, kupuje tam często mężowi podkoszulki robocze i różne plastikowe drobiazgi. Jakość adekwatna do ceny więc na cuda nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość trojmiasto
Ja byłam.na umowie 2 lata kiedy zaszlam w ciążę. Pogadalam z kierownikiem rejonu, sam mnie wyganial na zwolnienie bo bal sie ze cos się stanie. Umowę przedluzyl mi o kolejne 2 lata a potem na stale. I takim sposobem moje dziecko ma już ponad 2 lata a ja nadal pracuje w Pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie że zginęły w wypadku samochodowym dwie pracownice pepco ? W drodze do innego sklepu do pomocy przy zatowarowaniu nowego sklepu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie to ze niektore z.Was pisza ze jak ktos zajdzie w ciaze to umowy nie przedluza. Pepco to.firma w ktorej wiekszosc stanowia kobiety, wiec licza sie z tym ze kobiety beda zachodzily w ciaze. To czy umowe nam przedluza to zalezy od naszego podejscia do pracy, kierownika sklepu i rejonu. Wystarczy z.nimi porozmawiac ze chce sie wrocic po urlopie macierzynskim i tyle. I tak na nasze miejsce kogos beda musialy zatrudnic na Zastepstwo. Ja bylam w takiej sytuacji dwa razy i dalej pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w każdym sklepie jest to takie proste...Później będą zwolnienia lek. na dziecko itp. co zmusza do zmiany grafiku z dnia na dzień . Pozostałe osoby też mają swoje plany na dzień wolny więc jest konflikt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądźmy ludźmi, kobieta z dzieckiem też ma prawo pracować, a poza tym osoba mająca dziecko prędzej przyjdzie do pracy jak potrzeba bo ktoś inny zawalił, niż ktoś kto jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy słyszałyście coś może na temat podwyżek dla starszych kasjerów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak będą mieć podwyższony poziom obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje serce
Więcej (pracy) za mniej (pieniedzy)... codziennie :) prawdziwe motto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak , zgadzam się . Wykorzystują sytuację że od lat jest kiepsko na rynku pracy i nie ma gdzie za bardzo pójść więc wiele kobiet tkwi w tych sklepach już długo , pracując za marne wynagrodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej! Mam pytanie: ile zarabia STARSZY KASJER?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 80 zł więcej od kasjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ile? Czy to jakaś tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w pepco dostaje się pieniądze za wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie dają kasy na wczasy.....Socjal w Pepco to porażka w porównaniu do innych sieciowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokość wynagrodzeń na różnych stanowiskach w firmie , nie tylko w Pepeco, jest tajemnicą służbową . Jak zostaniesz starszym kasjerem to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie: zrobiłam zakupy w Pepco i chciałam zrobić zwrot, niestety pani nie chciała mi zrobić zwrotu bo powiedziała że minęło 30 dni, wiedziałam o tym,zakupy robiłam rano a zwrot chciałam zrobić równo 30 dni później ale w godzinach popołudniowych, jak to jest, to wciąż był trzydziestu dzień, jak to u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu...nie ma sie 30 dni a do 30. Jest to wystarczajaca ilosc czasu. I oczywiscie nie dziwie sie pania sprzedawczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak dobrze że można zwrócić towar bo nie pasuje . W innych sklepach to trzeba coś innego sobie wybrać w tej cenie albo na jakieś karty z punktami przelewają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do Was. Czy jest jakiś przepis, że po urlopie macierzyńskim wrócę do pracy i jestem przez jakiś czas chroniona, tzn.nie mogą mnie zwolnic np.do czasu wygaśnięcia umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą Cię zwolnić, nie masz już żadnej "kodeksowej ochrony", ale jeśli jest to umowa na czas nieokreślony to oczywiście jest to dużżżo trudniejsze, poza tym nasza firma bardzo boi się zwalniać osoby na takiej umowie. Musi to być ewidentne naruszenie jakiś obowiązków, albo miliony notatek i upomnień, a to może potrwać i z rok. Natomiast jeśli masz umowę na czas określony to 2 tygodnie bez podawanie przyczyny, ale wtedy możesz śmiało pójść do Sądu pracy, a firma będzie musiała udowodnić, że Twoje zwolnienie nie miało nic wspólnego z Twoim macierzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah pieniądze na wczasy...i może jeszcze na drinki z palemką????? Pepco to totalna katastrofa jeśli chodzi o socjal.... Tak duża firma, obracająca tak dużymi pieniędzmi nie robi nic w tym kierunku żeby tak jak w Biedronkach, Lidlach i innych większych sieciówkach przyciągnąć ludzi do pracy socjalem, jeśli nie płacą jakiś "normalnych" pensji. Socjal jest , ale to tylko dla tych co maja jakieś wypadki losowe itd. Jak nic Ci nie jest, to nic Ci się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Socjal pewnie mają osoby w centrali bo wstępie to nic niema. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pracowników i tak firma ma . Nie dla tzw "socjalu" ludzie decydują się tu na pracę tylko aby do 1-go dociągnąć . Jak się nie ma znikąd pomocy , żadnych rodziców czy teściów to dobra i taka płaca, jak w sklepach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączcie do Zakładowej organizacji związkowej . Siła jest w nas, sami myślimy zawalczyć o wszystko. Między innymi o socjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślimy tylko musimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
centrala też nie ma "socjalu "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszędzie jest łatwo o pracowników. Za najniższą krajową mogą pracować wszędzie, więc przydałoby się coś co, co by pozwoliło na zmniejszenie rotacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×