Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szylusia

Ametyst,Coralbay,MoniaAnia,Miffy,Ja-neczka, itd.ZACZNIJMY OD NOWA!!!

Polecane posty

Moja mała właśnie wypycha sobie strój kapielowy skarpetkami :-) (mają imitowac piersi) śmieję się ,bo pamiętam jak też tak z siostrą robiłysmy ale my używałyśmy do tego kłębków wełny :-) Już mam dosyć siedzenia w domu :-(.Korci mnie zeby wyjsć do kolezanki,pójsć na spacer,na basen,wypalić do miasta na \"drobne \"zakupy.Chciałabym tez wybrać się do fryzjera.A powiedzcie mi czy zrobienie pasemek moze być szkodliwe???? Czy lepiej nie robić??? Ogólnie chciałabym coś zmienić. Jerta zazdroszczę Ci tego spacerku ale jak dobrze pójdzie to moze w sobote tez się gdzieś wybiorę ,oby tylko była taka ładna pogoda jak dziś. JANECZKA !!!!!!!!!!!!!!!!!! Odezwij sie kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam stronę :-) W tym cyklu co zaszłam w ciażę też którąś ze stron rozpoczęłam i jakos wydaje mi się ,ze to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich wyliczeń wynika,ze maleństwo ma \"już\" :-) ok. 6mm,a serduszko zacznie mu bić za jakiś tydzień i wtedy bede miała w sobie dwa serduszka :-) Do ginekologa wybiorę się w pierwszym tyg.października i wtedy to już będe pewna na 100%.Powiem szczerze,ze już nie mogę sie doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ No chociaz troszku poprawiło sie i cos sie ruszyło!!!!:P:P:P:P Oby tak dalej dziewczynki,oby tak dalej Ja tylko na chwilke,bo cay dzien smigałam po sklepech aby znalezc płócienne spodnie,z takiego grubszego płótna,do marynarki na ślub,masakra wszystko juz wyprzedane i mam dosc i koncepcja mi sie skończyła.Fakt przymierzalam fajna spodniczke z bluzeczka cudooo,ale kurde 250 zł.+buty a to jest przyjecie weselne ,które bedzie trwało 4,5 godziny,wiec nie sadze abym upadła tak na glowe i kupowała sobie cos co jest sliczne,ale raczej na swieta i takie imprezy niz do noszenia na codzien:(:(:(: Jutro znowu smiganie tym razem smigam na Gdańsk Główny,ale marne szanse na te spodnie wiec musze zmienic koncepcje,a mam juz dosc.Nie lubie ganiac po sklepach jak niewiem gdzie mozna jeszcze dostac takie spodnie,eehhhhhh dzis sie totalnie wykończyłam A zaraz smigam sobie na fitness sie dobic.... Plus taki,ze nie mam czasu myslec o tym co bedzie za 4 dni,,,,,fakt bylam dzis u kuzynki,ktor ma dzidzie 6 miesieczna,cudny chlopaczek,wybawilam go ,wynosilam.....ehhh fajnie,choc meczaco,bo to juz spory chlopak....na oniec ulał prawie caly deser z dyni na moja biala koszule hehhehe cwaniak ominal pieluche ktora mialam na ramieniu:P:P:P:P Smigam dziewczyny odezwe sie jak wroce z fitnessu,odzywac sie prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór.... popracował dzis za dwoje, ciekawe czy wypłaty dostane za dwoje :P:P:P moja @ ma przyjsc za 8 dni, a dzis nawet moj m zauwazył ze mam twarde i nabrzmiałe piersi i widac na nich zyłki.... i na dodatek bola od kilku dni okropnie... a nigdy tak nie mam przed @ gora 2-3 dni przed mnie pobolewaja.... ale nie łudze sie za bardzo bo pewnie to jakas anomalia :P no i mam przykra sprawe... moja kolezanka miała wczoraj w 10 tyg zabieg usuniecia fasolki poniewaz ciaza obumarła... tak mi zle i przykro ze sie jej to przydazyło bo wkoncu po długich starniach sie udało a tu taka tragedia :(:(:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eseb współczuję twojej koleżance ,bo wiem co przeżywa ja miałam tak sam na wiosnę.A teraz przy tej ciąży cały czas drżę żeby sytuacja się nie powtórzyła. Jeżeli chodzi o twoje piersi to ja miałam podobnie zaczeły już boleć kilka dni po zapłodnieniu,ale wyrazne żyłki zauważyłam dopiero w okolicach zbliżającej się @ miejmy nadzieję że to pozytywny objaw,ja trzymam już kciuki.❤️ Szylusia ale ty będziesz laska po tym fitnesie az ci zazdroszczę ,mam nadzieję że jutro udadzą sie zakupy i kupisz coś fajnego za nieduże pieniądze. Janeczka a co u ciebie,mam nadzieję że nie stresujesz się niepotrzebnie❤️czekam jutro na wyniki twojej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, ja dziś obudziłam się wyjątkowo wcześnie chociaż zasnełam chyba około 3 w nocy bo znów męczyło mnie rzyganie.Teraz czuję się dobrze,ale noc była okropna. Miłego dnia w pracy wam życzę a tym co nie pracują miłego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Czekam na wyniki bety, maja być po 16 :O strasznie sie stresuję.. prosze trzymajcie za mnie kciuki. Reniu, dziewczyny gorąco Cię zpraszają zebyś wpadała w odwiedziny, a może nawet na stałe :D Ja ponawiam zaproszenie dlA Wszystkich, mnie czasami czasu brak zeby pisac tu i tam, więc często wklejam :P Kochane, miłego dzionka:) Ale sie boję :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!!!!! Janeczko napisałam do Ciebie na topiku ....cuda..... Dziękuję za zaproszenie!!!! A TY się nie migaj tylko się melduj,bo wiesz jak to jest ,jak sie rzadko odzywa któras z Was to mam już najczarniejsze myśli :-( dziś mam wizytę kontrolną u lekarza (internisty).Moja Karola też posmarkuje.Pusciłam ją dziś do zerówki,ale po południu idziemy do pediatry. Czuję się zdecydowanie lepiej,choć to jeszcze nie zupełnie to co być powinno.Smarkam nadal,ale nochal się juz rzadziej blokuje i głowa mnie tak często nie boli. Z objawów ciazowych to tylko delikatnie powiększone piersi i żyłki na nich.Poza tym nic i też się zastanawiam czy to aby na pewno ciaża.Ale chyba tak skoro w dalszym ciagu @ nie ma. Wczoraj tez dowiedziałam się,ze koleżanki przyszła szwagierka miała ciazę obumarłą,chyba jakoś w 10 tyg i była czyszczona :-( Niedobre takie wiadomosci.Człowiek zaraz myśli,zeby go to nie spotkało. Szylusia zyczę Ci udanych zakupów,no i udanego przyjęcia. Zamelduj koniecznie co kupiłaś i za ile :-) Coral Nie chcę Cię \"pocieszać\",ale mojej koleżance nudnosci i wymioty przeszły dopiero po połowie ciazy :-(.Oczywiscie kazdy organizm jet inny i nie powiedziane,ze u Ciebie też tak bedzie.Ja nie miałam wogólne tego typu \"problemu\".Ale lekarze mówią,ze jeśli się już wymiotuje to dobrze zeby się te wymioty nie skończyły nagle.Bo takie coś moze swiadczyć o tym,że coś nie tak dzieje się z ciazą. Więc w sumie dobrze,ze masz te nudnosci,mozesz mieć świadomosć ,ze ciaza rozwija sie prawidłowo. :-) Buziaki dziewczynki i miłego dnia 👄 Skrobne coś jak wrócę od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Ojjjjjjjjjjjj pospałam sobie dzisiaj wyjątkowo:P:P:P:P Jem sniadanko i zaraz czeka mnie wyprawa do Gdańska Głównego w poszukiwaniu kreacji...ehhhhhhhhhh na sama mysl ile mam sklepow do ablecenia,odechciewa mi sie :(:(:(:(:( Co do objawów moich to praktycznie ich nie ma........... Niewiem co o tym myslec......piersi moze troszke wieksze,ale nie bola nie sa twardsze ,sutki nie sa wrazliwe,brzusio na dole troszku czasami zaboli,a raczej da uczucie ciepla...........poza tym niccccccccccc No moze jestem bardziej zmeczona,ale to chyab dlatego,ze taki intensywny tryb zycia ostatnio prowadze ehhhhhhhhhhhhhhhh Sama niewiem co jest grane,ale sklaniam sie niestety ku temu,ze nic z tego:(:(:(:(:znowu odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka czekamy na wyniki ,chociaż ja wiem że napewno będą dobre....więc nic się nie stresuj❤️ Renka wiem że rzyganko to dobry objaw ,ale wczoraj to już było do przesady....dobrze że nie muszę chodzić do pracy ,bo wtedy byłoby gorzej w domu jakoś to znoszę. Szylusia czasem brak objawów może też być pozytwnym znakiem ,dopuki nie dostaniesz @ to cały czas istnieje nadzieja że jesteś więc głowa do góry.A my czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki witajcie :) Nareszcze Was znalazlam po dlugim czasie .... Odrazu na sam poczatek gratuluje zaciazonym 🌼 🌼 🌼 Coral tak sie ciesze i trzymam kciuki by dalej wszystko poszlo jak z platka 🌼🌼🌼 A co z Ametyst ???? Postaram nadrobic zaleglosci ... czytam i czytam kazda stronke po kolei. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Wróciłam od lekarza mam L4 na kolejny tydzień.Oskrzela czyste,ale jeszcze na górze mi siedzi :-( Hocusek Cześć! Przepraszam ale nie pamiętam Cię:-( A Ametyst siedzi na styczniówkach,ma już ponad połowę ciazy za sobą. A Ty???? Starasz się nadal????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOO Odzywać się proszę. Siedzę i się nudzę.Zrobiłam właśnie sobie kawkę(miałam taka ochotę) no i piję nawet ze smakiem,a na poczatku ciąży mi nie podchodziła. Nie idę z małą bo okazało się,ze lekarz pediatra na urlopie.Mam nadzieję,ze nie będzie gorączkować przez weeckend. JAk na razie posmarkuje na zielono,a teraz poszła na dworek. Piękna pogoda aż chce się żyć. Piszcie dziewczyny!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka pogoda piękna ja dziś prawie cały dzień siedziałam na tarasie ,i nawet teraz nie chciało mi się wrócić do domu.Renka kurujcie się z córką bo szkoda czasu na choroby❤️ Witaj Hocusek cieszę się że nas odnalazłaś pisz co u ciebie ,bo jesteśmy ciekawe i dzięki wielkie za gratulacje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Tomek ma jutro 10 urodzinki i zaprosił 10 kolegów (zbieżność cyfr przypadkowa) . Musze wymyśleć jakieś konkursy. Coral - może ty coś mi podpowiesz. Muszę im coś zorganizować, bo jeszcze mi dom rozniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Tomek ma jutro 10 urodzinki i zaprosił 10 kolegów (zbieżność cyfr przypadkowa) . Musze wymyśleć jakieś konkursy. Coral - może ty coś mi podpowiesz. Muszę im coś zorganizować, bo jeszcze mi dom rozniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka , nie znam się na tych wynikach, ale skoro tak piszesz, to strasznie mi przykro. Przepraszam, że tak się wtryniłam z tymi urodzinami, ale internet się zacinał. Jeszcze razn strasznie mi przykro, ściskam mocno. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka, za moich czasów, żadnych bet się nie robiło, jak test wyszedł pozytywnie to było się w ciąży. Może sprawdźmy gdzieś, jaka powinna być ta beta w twoim przypadku. Zaraz zapytam na forum, może, ktoś rozsądnie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża 1-2 tydzień 16 - 156 mlU/ml Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100 To są normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka, Janeczka, zadałam pytanie na forum, i zobaczcie , że w 4 tygodniu jest od 3. Nie mam pojęcia o co chodzi z tymi betami. Uważam, że należy zgłosić się do lekarza i to szybko, szkoda nerwów. A przed nami weekend i nie będzie gdzie póść. Janeczka, spróbuj jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też napisałam Janeczce,ze ma koniecznie zgłosić się do ginekologa. Dziwne te normy podali te co ja wkleiłam sa z LUX MEDU. Myślę,ze zależy tez od jednostki w jakiej są podawane. Ale JAneczko idź i to najlepiej jeszcze dzić ,choćby prywatnie do ginekologa. KONIECZNIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzwonilam do lekarza i pwoeidział tak skor dwa testy pozytywne a taka niska beta, to najprawdopodobnie byla to ciaża biochemiczna, chyab tak to określil, stwierdzil ze badanie nic nie wykaze bo jest za wczesnie. W niedziele powinnam skonczyc 5 tydz.ciazy. Powiedzial ze tak wczesne jest przewaznie z winy zarodka jakis blad genetyczny Mam czekac na @@@ i jak jej nie dostane to zglosic się do niego. mam tak czekac do środy, czwartku. jezeli dostane krwawienie to sie samo oczysci, jak nie to szpiatl boli mnie wszystkow srodku, dzisiaj rano mialam temp.37,3 i tak się cieszylam ze nie spada o co mam sie teraz modlic, zeby to szybko poszlo, zeby nie skrobali, zeby ..... ja nie wiem jak to przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(: :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O: Boziuuu Kochana niewiem co powedzieć...........chciałabym aby to był tylko sen,ale mozeee to jest krótsza ciąża,moze dlatego taki wynik Niewiem kochana co Ci powiedziec,bo chcialabym aby było ok,ale jak nie bedzie to musisz wziasc sie w garść,teraz tak bywa najcześciej,ze ciężko jest dotrzymac dzidzie,ale zawsze trzeba myslec pozytywnie a przynajmniej sie starac,bo to najwazniesze,mimo bólu aby starac sie myslecze bedzie dobrze Pocieszenie jest takie(choc niewielkie),że ja czekm na Ciebie kochana i teraz bedziemy razem,bo ja tez dostane @ i to juz w poniedzialek. Dzis mam tez ponury nastroj,wlasnie pije sobie martini i juz mam lekko w czubie,ale mimo to ciesze sie,bo kupilam i buty i sukienke i bizuterie i jestem szczesliwa aczkolwiek zmeczona:O:O:O:O:O:O ja-neczka❤️❤️❤️ TRZYMAJ SIE KOCHANA JESTEM Z TOBą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka dopiero włączyłam komputer i nie mogę uwierzyć w to co przeczytałam,naprawdę bardzo ale to bardzo mi przykro . A taka byłam pewna że beta będzie wysoka. Trzymaj się ciepło bo wiem jak musi ci być smutno❤️ Nie będę cię dzisiaj pocieszać bo wiem że napewno jesteś załamana,dobrze że jutro sobota i nie musisz iść do pracy. Jeszcze raz ściskam cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerta znam mnóstwo zabaw grupowych ale dla przedszkolaków,nie sądzę jednak żeby zabawy te przypadły do gustu 10-latkom i to chłopakom. Ale u mojej siostrzenicy na urodzinach było dużo 8 i 9 latków lało okropnie więc dzieciaki były uwięzione w domu,musiałyśmy coś wymyśleć. Więc dobrym pomysłem okazała się zabawa w ..Kalambury..napewno pamiętasz z telewizji z tym że dzieci nie rysowały tylko pokazywały Na początku np. zwierzęta jedno dziecko pokazywało jakieś zwierzę a pozostałe siedząc w kułeczku odgadywały . Druga też fajna zabawa i może przypadnie do gustu chłopakom i tobie też bo to cicha zabawa. Dzieci też siedzą w kółeczku i jedno dziecko wstaje i pokazuje jakiś ruch np. klaśnie w ręce potem ono siada i wstaje następne musi powtórzyć ruch poprzedniego dziecka i dodać jeszcze swój ruch np skinienie głową i tak po kolei jeżeli ktoś się pomyli to albo wchodzi do środka koła i tam siedzi aż minie kolejka ,albo dzieci dają fanty i trzeba je wykupić . Jak sobie przypomne jeszcze jakieś mało chałaśliwe zabawy ,któte mogły by się nadać dla chłopców to ci napiszę . Mam tylko że pogoda dopisze ,to wtedy można zabrać ich na podwórko z piłką a wtedy zabaw można wymyśleć dużo zwłaszcza że bedzie ich 10 . Pozdrawiam wszystkie dziewczynki ja niestety nadal rzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×