Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Płytka Tytka

stare programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży-jakie pamiętacie?

Polecane posty

Gość uuuuuuuuuuuuuuupupup
zajebisty temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megidjanka
Gąska balbinka, Jacek i Agatka to dobranocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megidjanka
A jeszcze "Stawiam na Tolka Banana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pamietam
taka bajke Candy. Leciala w niedziele na dwojce o 9. Oj pomimo ze mialam nascie lat to ja uwielbialam i wylakam na niej sporo lez. No i czarodziejka z ksiezyca!!!! Uwielbialam te jej przeboje milosne z tym chlopakiem ubranym na czarno... nie pamietam jak sie nazywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitan Hawk, ogladaliscie?? Bo ja to bardzo lubiłam, mimo że to była bajka raczej dla chłopców. Ale mnie fascynowała postać głównego bohatera, tego chłopaka - piłkarza. On mi się bardzo podobał, wiem, że to cholernie głupie, ale miałam wtedy jakieś 8 lat i chciałm mieć takiego chłopaka jak ten... http://www.youtube.com/watch?v=4rNqKfwtulI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Stawiam na Tolka Banana to tez taki fajny, podobny do Podrózy za jeden uśmiech:)...juz nie pamiętam fabuły niesttey...mogliby powtórzyć... ja 69 rocznik wiec juz troche tego widziałam;) A Tata a Marcin powiedział, juz zupełnie zapomniałam choć to było znakomite....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu takie pustki, fajny temet przeciez jest. A z tych programów to przypomniał mi sie jeszcze taki serial amerykański "Cudowne lata" gdzie głównym bohaterem był Kevin Arnold, amerykański nastolatek, slidziło się jego perypetie w szkole, z dziewczynami, przyjaciólmi, starszym bratem, itd. Brdzo to lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siódme niebo leciało chyba w niedziele rano. Też to lubiłam, ostatnio nawet trafiłam znowu na ten serial, tak całkiem przypadkiem i patrze... a tu wszyscy tacy wyrosnięci, zuełnie nie poznałam tej małej dziewczynki z burzą loków na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuśak88
Potrzebuję waszej pomocy...pamiętam taki świetny serial na Canal + leciał jeszcze na rozkodowanym wtedy, a ten serial był w formacie komputerowym...teraz kroptki opisik : był jakiś uklad planet, na każdej mieszkały różne istoty np. na lodowej planecie mieszkały lodowe ludki, na ognistej ogniowe, itp. i pewnego dnia była planeta cos w podobie do planety z gwiezdnych wojen, która niszczxyła inne planety, i wtedy reszta planet się zjednoczyła i uruchomiła jądra planet dzięki którym mogły się poruszać, było tam wiele kosmicznych walk, swietna grafika, i dużo wątków, pamiętam też że na jednej planecie ten mechanizm nie działał, planeta co miała same rośliny, przekazała ona małą bulwę tym dobrym ludką by chociaż przetrwała jedna istota i została zniszczona przez ta złą planetę...proszę o pomoc, nie pamiętam tytułu i nie mogę tego serialu nigdzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamka od zachrystii:) Siódmym niebem i tak po staremu mozna się delektować:) tylko dyskutować jakoś chyba trudno bo prawie nikt w wątku o nim nie pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleandriaaaaaaaaaaaa
Oprócz waszych pamiętam jeszcze tą piosenkę: laleczka z saskiej porcelany, nie miała taty ani mamy (...) jej siostrą była dumna waza itd..... Jak ja płakałam na tej piosence:D A i ten serial o młodym lekarzu, co był genialnym 16latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mlodym lekarzu
fonetyczna odp: dugi hałzer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .-
ten kudlaty stwoek to nie byl czasem WOW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszkameister
ja rocznik 70 jestem.pamietasz opowiesci z zielonego lasu czy opowiesci zielonego lasu?jakos tak ta bajka sie nazywala.uwielbialam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaszu
witam, kto pamiętam program gdzie był taki mały pan, który skakał po pianinie? i kto tam skakał? było ich chyba dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjyftdrseetqZ
sailor moon- czarodziejka z księżyca, ten facet to Mamoru, gł bohaterka to Usagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabell Morriss
Jaaaaaaaaaaaa, ale fajnie tak powspominać..... A skoro już ktoś wspomniał o Cudownych latach, to jeszce był Dzień za dniem- z Korkim Tchatcherem, Jessem, Beką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla tam taka sroka co krzycza
la,, wiadomosci wiadomosci,,.jak chciala oplotkowac kogos...tez zbyt dobrze tego nie pamietam ale wiem ze dzialo sie w lesie...taka ladna bajka z ladna animacja...nie wiem jak ci przypomniec moze na youtube wejde i linka dam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, chyba w ogóle nie pamietam takich scen...a żeby obejrzec z dzwiekiem nie bardzo mam warunki...chyba kojarzy mi się to z tytułem jakiejs ksiązki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mzoe masz racje sama juz nie
wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nic mnie nie intryguje
poprostu jedno ze wspomnien z dziecinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×