Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

ja np. przez rok nie jadłam w ogołe cukru:) pod żadną postacią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam problemy z żołądkiem i nie mogłam jeść cukru ,piłam w tym czasie zioła żeby oczyścić organizm:) naprawde powiem wam szczerze że nawet nie miałam ochoty juz później na cukier najgorszy był pierwszy tydzień:( ale potem juz ok:) Dlatego wiem że wszystko jest mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie bylo mnie od wczoraj w piatek przerwałam kopenhaska po 5 dniach, no i sobote i dzis jadłam sobie normalnie... no i jeden kilogram wrocila mi juz spowrotem :( chyba od jutra wracam na diete..... beczeć sie chce moze zmusze sie dzis ddo ćwiczen troche jak efekty tej maseczki na włosy ? ktoras chciala tam wypróbowac .. pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po maseczce wloski mam takie mieciutkie juz tylko jeszcze troche suche:9 jutro moze do fryzjera pojde i odrazu poprosze o szampon jakis:P a tak w ogole sie zalamalam dzis;( zjadlam kostke czekolady pol jablka i troszke salatki owocewej ponad program;( jak myslicie moge dalej kontynuowac dietke?? czy musze od poczatku zaczac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
hejka, od jutra ide na diete:) tylko mam problem z podgrzewaniem mięsa w pracy-nie mamy mikrofali:( bede nusiała jeść na zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
:) ja startuje z wagi 56 kg-niby nie aż tak dużo, ale przy tym jestem drobniutka:( czyli tzw. 150 w kapeluszu... mam odstający brzuch, i wielkie uda:(( aha-mam 24 lata. dlatego też muszę się za siebie wziąść, a na ćwiczenia nie mam za bardzo czasu-dwie prace i studia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
a widząc jak się tutaj wszystkie wspieracie-dlatego też się dołączyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klodi- Witaj!!!!!!! dzis do dietkowania przyłącza sie takż emoja koleżanka dzis jej pierwszy dzień:) Dziewczyny nie załamujcie się :) dieta to dieta ,,,,ja dietkuje sobie dalej i na mojej wADZE JU Z4 KILO NA MINUSIE:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Główki do góry :) jak zawaliłyście to zacznijcie od początku:) i nie ma co się dołować :) zacznijcie od początku i spróbujcie wytrwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna i ngeliczka 17- jesli chcecie zacznijcie od poczatku i dietkumy dalej:) ni epoddawajcie sie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie poddaje, nie robie juz kopenhaskiej, jem tylko mniej, tzn na podobnych zasadach jak kopenhaska, ale jem to co lubie i tez nie wiecej niz na tamtej diecie a wiec ranko wypiłam tylko kawke i 2 chlebki wasa sache schrupałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- supero:) jesli chcesz dobrze schudnąc i sie nie meczyc polecam Ci dietę South beach, świetna dieta i świetnie sie chudnie, jak skończę tą diete sama na nia przejdę:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uważam że nie możemy sie poddawać i nie ważne jaką dietę stosujecie aby doprowadzać ją do końca:) damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu anna-lenna- zaraz go wkleje:) jak czegos nie bedziesz kumała to pisz ja nan niej byłam i nprawde swietna dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsz strona jest najwaziejsza:) poznasz zasady i sama bedziesz wiedziła o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- nie ma sprawy:)ja sama jak skończę ta dietę to przerzucę sie na south beach, naprawde jest swietna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
podpowiedzcie czy mięso da się zjeść na zimno?? bo jak mówiłam-w pracy nie posiadam niestety mikrofali:(( poza tym jak wy sobie radzicie-nosicie wszystko ze sobą do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi -> jak długo byłaś na tej diecie i jakie efekty byly ? Klodi -> ja naszczecie nie pracuje, siedze w domu, no i to jest to ze siedze i sie nudze i jesc mi sie chce,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klodi- mięso jak najbardziej da sie zjeść na zimno, ja sobie przygotwuje wszystko rano i potem biore do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
dzięki dziewczyny:) w takim razie od jutra zaczynam-i trzymam za nas wszystkie kciuki!!!! bo jak ta dieta nie pomoże to sie załamie całkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×