Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

no to super. jak ja mieszkałam jeszcze z rodzicami to nie było tak wesoło niestety. Schabowe w panierce pływające w oleju itp No to jak zrezygnujesz z ziemniaków i z klusek i ryżów to 1 fazę przejdziesz jak po maśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnieeee
do iwonkalalalalala zamiast zadawac pytania o pieczywo poczytaj najpierw troche w necie a nie zawracaj dziewczyna dupy tak beznadziejnymi pytaniami /ja nie znam sie na tej diecie a wiem wiecej niz ty/ i poczytaj troche co dziewczyny pisza na forum zanim wyskoczysz czy golonke bez tluszczu mozna zjesc czy nie CZYTALEM CO PISZA I MOZESZ SIE SPORO NAUCZYC TYLKO POCZYTAJ NAJPIERW O CO W TEJ DIECIE CHODZI POZDRO iwonkalalalalala I BEZ URAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się cieszę :D naprawdę warto ja jestem tak szczęśliwa z tych moich 5 kg że normalnie sobie nie wyobrażasz. A jak juz bedzie ta 6 z przodu to ...................... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bede miala te 5 kilo mniej to juz bedzie sukces.ostatnio nie moglam sie pozbierac.a jak czlowiek niezadowolony z czegos to na diecie sie nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest prawda. Ale uwierz jak wytrzymasz te 2 tygodnie to już nie będzie ci się chciało tych wszystkich pyszności. Ja uważam się za największego łasucha i łakomczucha ze wszystkich. Ja mogłam jeść wszystko po kolei. a dziś jak byłam u siostry i miała kawałek mojego ulubionego ciasta w lodówce to tylko oczy mi się zaświeciły ale jakoś żeby go jeść to nie koniecznie. a potem to nawet gulasz im robiłam i tylko łyżkę polizałam żeby sprawdzić czy dobrze przyprawiłam. oni jedli a ja nie musiałam. Dumna jestem z siebie :D Więc jak ja to wytrzymałam to każdy może :D Prawda RDK?? hahah buziaki ty wiesz najlepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja jak sie chce to mozna.u mnie wdomu dzisiaj piekli pizze na kolacje.nawet nie ruszylam.i jestem dumna ze mi sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ile kwiatkow tyla ciasteczkowej czekolady moje kochanie potrafilo wciagnac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie prosze synkowi
na prizpass.pl mozna wygrac rozne pierdółki, syn chce wygrac ksiazke i zbiera prizz, jesli sie zalogujecie to dostanie 10 dodatkowych. To tylko chwila, pomozecie? http://www.prizpass.pl/index.php?ref=nodi4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój chłopak :D Jest daleko odemnie ale dopinguje mnie z całego ❤️ I właśnie wszedł na forum i skomentował moja wypowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx katinka123 prosze mi tam wspierac moje kochanie :-) ps.z jak daleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczko powiedz czy salatka z fety rzodkiewki i zielonej papryki z oliwa jest ok.tak mi sie przypomnialo bo jadlam to ostatnio na grilu.babki mowily ze to nalezy do jakiejs diety.wtedy nie zwrocilam na to uwagi ale teraz jak pomysle to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszych czasach wszystko jest mozliwe.super co?jak 15 lat temu wyjezdzalam do niemiec to godzinami probowalam sie dolaczyc do polski i czasami i tak nie wychodzilo.a teraz na skypie widzimy sie codziennie z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×