Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

Gratulacje 🌻, zaznaczam, ze z wynikami czekamy do jutra, chociaż pewnie jakbym się dowiedziała, że schudłam to podzieliłabym się również tym z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już Cię poprawiłam, 3kg to sporo:) Nick .......Wiek.....Wzrost.....Waga pocz....Waga obecna....Cel..... amegge.....25.........1.70cm .....65,5kg........65,5kg. ........57kg.... kachna......33........1.69cm ......85,0kg........85,0kg. ........65kg.... juali..........24........1.56cm......60,0 kg.......60,0kg..........50kg..... Olusiaaa.....28........1.62cm .....65,2kg........64,7kg. ........52kg..... chałwa.......27........1.72cm......66,0kg........66,0kg. ... ....58kg.... Calypsoa.....35........1.58cm......72,0kg........72,0kg ........52kg.... klleo...........22........1.79cm......78,0kg........78,0 kg........63kg.... kukurydzka..20........1.69cm......60,0kg........60,0 kg........55kg.... *Gwiazdka 20..........1.70cm.....72kg...........69 kg..........62kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za tabelka he ? jutro mamy wazenie ! wiem, wiem czasami trudno jest nie wskoczyc na wage - zwlaszcza jak sie ma wrazenie ze cos ubylo ;) i co wymyslilyscie co chcecie miec na koncu tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko poprawka u Gwiazki:) ja poczekam do jutra, a z tabelką to sama nie wiem, co miałoby to być :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem z powrotem. Prawie 1,5 godzinna walka w urzędzie zakończona. Te pindzie na urzędzie to się chyba lubią na petencie wyrzyć, no było jak w filmie! Najpierw na parterze się wypytałam co i jak. Myślę łatwo pójdzie, a kobitka nawet przystępnie tłumaczyła co mnie czeka! Ale kazała mi na 4 piętro się wdrapać (windy brak), potem inna na 4 powiedziała, że zasadniczo to u niej, ale teraz ona przekazała to koleżance z pokoju obok. W pokoju obok owszem załatwiają część potrzebnych mi formalności, ale nie pobrałam wniosku.... na parterze. No jak już miałam ten wniosek to zapytała czy mam ksero tego dokumentu który mam w ręce, bo owo pismo należy złożyć w 2 egzemplarzach, - nie miałam.... ksero na parterze. A jak już pełna wiary w sukces i zakończenie wędrówki po schodach wypełniłam co mi kazały usłyszałam słodkie: to wszystko proszę tylko zapłacić opłatę w kasie.... na parterze i złożyć w pokoju obok. (czwarte piętro) Podsumowując - wlazłam dziś 4 razy na czwarte piętro - ile spaliłam kalorii? - to może to chociaż jakiś plus!!!! Przypomnę, że mnie jeszcze łydki nie przestały boleć, a na dodatek założyłam takie sliczne klapeczki na niewielkim obsasiku następnym razem idę do urzędów w adidasach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna---> no niestety w urzedach sie nic nie zmienilo, no ale przynajmniej cwiczenia na schodach :):) gwiazdeczka----> gratuluje :) ja sie nie waze do jutra choc mnie ciagnie do wagi jak do miodu :D chalwa---> dzieki ze tak myslisz ktos z Nas musi byc optymista :D Dziewczyny, no a jak tam pora obiadowa?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora jak najbardziej obiadowa amegge, właśnie pałaszuję - 2 jajka z majonezem (lekko maźnięte - nie krzyczeć proszę). Strasznie byłam głodna po tych schodach. A i tak mam spóźnienie, bo śniadanie było o 8 i do tej pory nic! Jak zjem to sobie zrobię kawkę i się podelektuję jej smakiem i odpoczynkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora jak najbardziej obiadowa kukurydzka, miało być :D, coś żle popatrzyłam sorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobra wiadomość - a oczywiście majonezu jak zaznaczyłam - lekko maźnięte - uwielbiam majonez, a jajek bez majonezu sobie nie wyobrażam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z nad garów - obiad mężowski robię i nie podjadam, tylko sobie kawkę popijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wysłuchuje wrzasków mojego synka. Jak drugie w drodze, to chyba wariatkowo mnie czeka. Kachna grubachna chyba do kawki się dołącze. Obiadu nie gotuję bo \"stary\" na wyjeździe i dopiero wieczorkiem zawita. Tak więc jestem na nudlach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze, ze zajrzalam .... pyszna, ciepla, pachnaca kawa ... łyk, łyk :D szkoda tylko ze ciasteczka jakiegos nie mozem skubnac ... nie? obliczylam wlasnie ze bez dzisiejszego i dnia wylotu zostalo mi 16 dni ...tylko !!! nie wiem, czy uda mi sie osiqagnac to co chcialam ...najwyzej na tylek zaloze pareo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukurydzka u mnie nie najgorzej. Śniadanie i obiad, do tego żadnego podjadania, na kolację planuję biały serek. Z nerwów mi się odechciało jeść, a to oznacza że osiągnęłam apogeum, gdyż przy normatywnym stresie bym tylko jadła i jadła. Sorry że Was tak moim problemem zamęczam, ale strasznie mi to leży, a tu tak jest przyjacielsko i miło. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak sobie myslalm i wymyslilam co mozemy wstawic na koniec tabelki :P mozemy wpisac np. \"dokladne BMI\", albo \"lżejsza o ...kg\" albo \"do zrzucenia zostalo\" hmmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna biedactwo współczuję Ci. Te urzędasy, a właściwie paniusie pretendujące do profesjonalnej kadry urzędniczej potrafią dać się we znaki. Oj daleko nam do zachodniego modelu administracji Olusiaaa niczym nie zamęczasz, wierzę że bezie dobrze Gwiazdka gratuluje, ale nas tak nie dołuj, poczekaj do jutra;) amegge 16 dni to kawał czasu, jasne, że się uda:), a mi najabrdziej podoba się pomysł z BMI, bo wzasadzie to bedize widac z tabelki ile zrzuciłyśmy, można ejszcze np. wpisywać, który to dzień diety, ale to tylko luźna propozycja. Kukurydzka co to za czekoladka?dobrze, że ejdna malutka, a nie cała tabliczka, ale bez czekoladek na tym topicu prosze, bo mi ślinianki dziwnie reagują No a jak mój dzień, w zasadzie jedzeniowo to ok, chociaż liczba kalorii większa niż zamierzałam, ćwiczeniowo bardzo ok, oprócz porannego biegania dwie godziny ćwiczeń, a i odkryłam coś wspaniałego dla kubków smakowych. Chodziły za mną dziś wstrętne lody(po porostu uwielbiam ten nie dozwolony smakołyk), ale zamroziłam jogurt bananowy i był sto razy lepszy niż lody włoskie:) kupiłam spodnie i wiecie co nie były drogie i są mega długaśne, nawet muszę je troszkę podwinąć:D Najlepsze, ze nie kupiłam ich w żadnych z markowych sklepów, które schodziłam, ale na targu, a są po porostu takie jakie miałam w głowie. aha i obiecałam sobie, że następne dżiny, które kupię będą o dwa rozmiary mniejsze:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie serdecznie:) DZisiaj dzień sądny!!! Niestety mój wynik zamieszcze dopiero popołudniu... Na razie się zmierzyłam, niby po 1cm. uciekło, ale takiej odrobinki to jeszcze nie widać... Wczorajszy dzień z owsianką minął jak z bata strzelił- zaliczony:) Postanowione, że będę go robiła co tydzień, bo brzucio rzeczywiście jakiś taki ładniejszy:) amegge- stronka rzeczywiście fajna, czekam, aż moje BMI spadnie poniżej 20:) Życzę sukcesów i sukcesików przy dzisiejszych pomiarach i dietowaniu, na mnie już czeka sałatka z warzyw, mniaaaam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po bieganiu i po ważeniu. Rezultat -1,5 kg:) Ważę teraz 76,5kg:) Od razu lepiej:) niby to mało te półtora kilograma, ale to tyle ile półtora torebki cukru.Sympatycznie:) A dzięki temu, że się nie głodziłam, tylko zdrowo odżywiałam przez ten tydzień, wiem, że nie zleciała woda, a tłuszcz:) czekam na Wasze wyniki. Chociaż cyferki nie sa takie ważne. Liczy się nasza chęć walki i nowa jakość życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......Wiek.....Wzrost.....Waga pocz....Waga obecna....Cel..... amegge.....25.........1.70cm .....65,5kg........65,5kg. ........57kg.... kachna......33........1.69cm ......85,0kg........85,0kg. ........65kg.... juali..........24........1.56cm......60,0 kg.......60,0kg..........50kg..... Olusiaaa.....28........1.62cm .....65,2kg........64,7kg. ........52kg..... chałwa.......27........1.72cm......66,0kg........66,0kg. ... ....58kg.... Calypsoa.....35........1.58cm......72,0kg........72,0kg ........52kg.... klleo...........22........1.79cm......78,0kg........76,5kg........63kg.... kukurydzka..20........1.69cm......60,0kg........60,0 kg........55kg.... *Gwiazdka 20..........1.70cm.....72kg...........69 kg..........62kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja po 3 dniach odchudzania waze 59 kg czyli mniej o 1 kg, ale tak naprawde o wiele bardziej sie ciesze ze dzinsy nie opinaja mi sie na biodrach (czyli spadlam :) ) i brzuszek mniejszy choc do idealu mu duzo brakuje :) bardzo sie ciesze :) :) co do dodania BMI to jestem ZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......Wiek.....Wzrost.....Waga pocz....Waga obecna....Cel..... amegge.....25.........1.70cm .....65,5kg........65,5kg. ........57kg.... kachna......33........1.69cm ......85,0kg........85,0kg. ........65kg.... juali..........24........1.56cm......60,0 kg.......60,0kg..........50kg..... Olusiaaa.....28........1.62cm .....65,2kg........64,7kg. ........52kg..... chałwa.......27........1.72cm......66,0kg........66,0kg. ... ....58kg.... Calypsoa.....35........1.58cm......72,0kg........72,0kg ........52kg.... klleo...........22........1.79cm......78,0kg........76,5 kg........63kg.... kukurydzka..20........1.69cm......60,0kg........59,0 kg........55kg.... *Gwiazdka 20..........1.70cm.....72kg...........69 kg..........62kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny - jaki tu tłok z rana. Wszyscy chcą sie pochwalić od razu, co? Ja też chcę od poprzedniej środy ubyło mnie 2,5 kg (słownie dwa i pół kilograma) i wybaczcie jakbym to powtarzała dziś z pieć razy, alem dumna niesłychanie :D A z tej radości społodziłam taką tabelkę, co wy na to? W rubruce udało się zamieściłam taki procent realizacji celu, czyli ilość straconych kilogramów podziliłam przez ilość kilogramów które były do stracenia w chwili startu. A teraz sprawdżmy, czy da sie ją wkleić. Nick Wiek Wzrost Waga pocz. Waga obecna UDAŁO SIĘ!!!! Cel amegge 25 1.70cm 65,5kg 65,5kg ? 57kg kachna 33 1.69cm 85,0kg 82,5kg 12.5% 65kg julai 24 1.56cm 60,0kg 60,0kg ? 50kg Olusiaaa 28 1.62cm 65,2kg 64,7kg ? 52kg chałwa 27 1.72cm 66,0kg 66,0kg ? 58kg Calypsoa 35 1.58cm 72,0kg 72,0kg ? 52kg klleo 22 1.79cm 78,0kg 76,5kg 10,0% 63kg kukurydzka 20 1.69cm 60,0kg 59,0kg 20,0% 55kg *Gwiazdka 20 1.70cm 72,0kg 69,0kg 30,0% 62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee posklejało się wszystko - druga próba Nick.......... Wiek......... Wzrost...... Waga pocz.. Waga obecna...... UDAŁO SIĘ!!!!.............. Cel amegge...... 25............ 1.70cm...... 65,5kg....... 65,5kg....... ?...... 57kg kachna...... 33............ 1.69cm...... 85,0kg....... 82,5kg....... 12.5% 65kg julai.......... 24............ 1.56cm...... 60,0kg....... 60,0kg....... ?...... 50kg Olusiaaa..... 28............ 1.62cm...... 65,2kg....... 64,7kg....... ?...... 52kg chałwa....... 27............ 1.72cm...... 66,0kg....... 66,0kg....... ?...... 58kg Calypsoa.... 35............ 1.58cm...... 72,0kg....... 72,0kg....... ?...... 52kg klleo.......... 22............ 1.79cm...... 78,0kg....... 76,5kg....... 10,0% 63kg kukurydzka. 20............ 1.69cm...... 60,0kg....... 59,0kg....... 20,0% 55kg *Gwiazdka.. 20............ 1.70cm...... 72,0kg....... 69,0kg....... 30,0% 62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×