Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Ale ruchliwo tutaj :O Nie ma co, im więcej wgłebiam sie w tą cała fotke peel, tym to głupsze dla mnie :) Jak się da komuś 6 to juz wielkie halo i podziękowania w stylu WAL SIE NA RYJ to co to przepraszam jest? :P 10 za 10? To może lepiej byłoby zmienic nazwe na DYSZKA i najlepiej dodatkowo uruchomić opcję DAJ SOBIE SAM DYCHĘ :P Bezsensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Lomonka imprezowicz:D:DNa pewno kogos jeszcze poznasz, niemozliwe ,ze mozna na tyle imprez chodzic i nikogo fajnego nie wyhaczyc:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice ;) No można, można niestety :O Chyba przyciągam samych patafianów 😭 ;) CZY KTOS WIE CO SIĘ DZIEJE Z MARIKĄ? Marika! Bo jak Ci zaraz pocztę zaspamuje!!! :P Co się chowasz? ;) ps. ale leniwaaaa niedzielaaaa 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie mogłam wczesniej wejść na kafe Samosia tak właśnie jak piszesz w naszym przedziale wiekowym to albo zajęci albo kawalerowie z odzysku albo tacy kawalerowie jak ten mój którzy sami nie wiedzą czego chcą. Ja się w sumie nastawiam bardziej na tych z odzysku bo sama jestem panna z odzysku ;) Tylko niestety... ale ja nie umiałabym być z kimś kto ma dziecko. Chyba żebym się naprawde w kims zakochała ale na razie nie miałam takiego przypadku :) Faceci w naszym wieku na takich portalach w zdecydowanej więksozści szukają... przygód. Czy to wolny czy rozwiedziony - nie interesują ich poważniejsze znajomości. Nawet jak się wydaje ze ktoś moze byc fajnym kumplem, ze się z nim fajnie gada, to i tak zawsze gdzieś kiedyś wyjdzie że liczą na seks. Czasem jest to normalnie irytujące bo juz się wydaje ze znalazłaś fajnego kumpla, partnera do wyjścia na imprezę, do kina ... a tu nagle niespodzianka. Żeby chociaż to było coś romantycznego, miłego, nastrojowego... a oni często szukają po prostu dziewczyny do niezobowązującego seksu. Nie wysilają się nawet na jakieś romantycznego teksty tylko walą z grubej rury: to co, jutro u mnie o tej i o tej... :O Lomonka no niestety zdjęcia nie oddają prawdy. Ale tak smao jak pisanie z kimś a spotkanie na żywo to dwie różne rzeczy. Dlatego ja się już nauczyłam że jesli się już mam na kogoś \"napalić\" to dopiero po spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo cały dzień buszuje po fotce :O :P Taka jedna 🌼 Ja wiem jedno..Słowami mozna się zauroczyć, wcale osoby nie znając..SŁOWAMI jak do tego dodać fajną wg nas fotke, a raczej osobe na niej..To DRRRAMAT :P A potem się okazuje że to całkiem nie tak :O Jednak nie ma to jak poznać kogoś w realu :) I nie chodzi o gesty..mimikę..ale o to coś. W realu to poczujesz i już :) A w virtualu poczujesz a okaże się że ma się to nijak do rzeczywstości. To takie internetowe COŚ hehe, tak to będe nazywać... MisterO np. ok, mieliśmy o czym gadać ;) Czyli możnaby powiedzieć, że selekcja SŁOWNA że tak to ujme się sprawdza...Ale jak nie ma feromonów? :O I też do tej SŁOWNEJ bym nie była taka pewna..ja poporstu jestem mega kontaktowa i z każdym sie dogadam jak chce...Ale że nie jest tępakiem i chamem to sie potwierdziło ;) Ah oh uh... Ale cistaeczek dziś się naoglądałam internetowych :P W tygodniu łowy w realu uskutecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co jest z Wami???? pustki normalnie :O Tak Lomonka dlatego w sumie powinno się dośc szybko przejśc z netu do reala, żeby sprawdzić jak ktoś na żywca wygląda. Chociaż ja też tak syzbko to nie lubie się spotykać bo wolałabym najpierw trochę poznac tę osobę żeby się potem na spotkaniu nie okazało ze nie mamy o czym gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjj pustki :( Ja nie wiem... Umrze nam wątek? Bu Ja tu podbijam jak mogę, a nawet nie mam na kim zołzować, więc co mam opisywać :P:P Hehe a może Dziewczyny tak się wzięły za wychowywanie trolli, że czasu kompletnie dla nas nie mają? :P Się wkurze, to maila wystosuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taaak, mail z wirusami to jest to :D :P Coś czuje że ja pójde a te Zołzy Jedne sie zlecą ;) Summer 🌼 Gdzie się włóczysz całą niedzielę? :P:P ;) SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:P ja dziś się bycze i nic nie robie...tzn przeleżałam na słoncu cały dzień:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przesiedziałam przed kompem 😭 Ale jutro się wyślizgnę gdzieś :P Taka jedna 🌼 hahaha miało byc zarowałam Aha :P:P:P ;) Hm...tak sobie pomyślałam...Jak szukać to wszędzie :D UWAGA PODGLĄDACZE! (o ile ktos jeszcze czyta, bo nic Zołzy jedne nie piszecie tylko lomona gada sama ze sobą:P) JAK JEST TU JAKIS PRZYSTOJNY I INTELIGENTNY (!!!:P) KRAKOWIAK W WIEKU 20 (hehe) DO 25 LAT, TO NIECH DA ZNAC tiaaaaa :P (ciekawe coby takiego Krakowiaka interesowało w tym watku :P:P:P) Oj :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomonka a masz foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Nieeeee, wcale mi się nie wydaje, że to jakaś Zołza-Zołzuch w stylu pamiętnej Frani i Maciusia Ciupciusia :P Ano mam foto LOMONO A MASZ FOTO, ale foto kłamie:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomonka a masz foto
ja nie Frania , Maciuś itd. :( ... ja Sebuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomonka a masz foto
łopsss Taka jedna to nie tak jak myslisz!!! ahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek Sebuś 100 Facet
Taka jedna "wlakiem" hmmm może być miło ahahhaa :D za 5 minutek sprawdź poczte :D piosenki przeprosinki dla Ciebie :D Lomonka... a Ty jak się zwiesz LALA? hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×