Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

miło szkołe wspominam (ale wiadomo o tych kiepskich wspomnieniach się nie mysli i zapomina się) ale wrócić bym chyba nie chciała... podoba mi się, że cos sie zmienia ;-) chociaż chciałabym sie cofnąć do czasów dzieciństwa tak na pare dni (tak jak miałam z 5-6 lat) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie dziwie Marcie, ze tak splawia od razu teraz,po pewnym czasie zasob cierpliwosci sie wyczerpuje;) u mnie to jest juz na minusie:D Madasiu ciezka ta sytuacja,kurcze wkurza takie zachowanie,ja to wiecie o czym czasem mysle?zeby zlowic jakiegos goscia,i wlasnie tak samo sie zachowywac,byc kompletnie tak jak oni w wiekszosci zeby nie powiedziec ze wszyscy😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna smiejesz się... ja tak kiedyś zrobiłam! może nie rozkochałam, bo nie zdążyłam, ale właśnie w taki sposób odreagowałam rozstanie z chłopakiem po 2 latach i następne z marynarzem po 3 miesiącach... Ulżyło mi, ale później mi było głupio jak cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm najpierw musiałabym złowić... chociaz... jest taki jeden element.. :classic_cool: facet którego poznałam tok temu na gg. Zagadal do mnie keidys tam, gadaliśmy i w końcu się umowiliśmy. Spotkalismy się kilka razy, ale on oczywiście zajęty, zapracownay więc jakos to wymarło. Na sylwka napisał mi ładnego sms, znów się spotkalismy i znów była cisza. Teraz znów mnie zagaduje.... zrobie mu nadzieje na jakieś spotkanie a potem bede odwoływać... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zlot nasz wspólny to fajowy pomysl, ale jeśli chodzi o miejsce, to sprawiedliwie będzie, gdy wyznacy się miejsce w centralnej Polsce, czyli KUTNO< łęczyca lub Łódź... wtedy wszystkie byśmy wykupily nocleg w jakimś tan=szym hotelu i wtedy bylaby fajna impreza i zabawa i pogaduchy do rana :D co wy na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caffem z tego zlotu to chyba bedą nici, bo Adzia ma za daleko, Unitra i Oleńka nie mogą... kiszka jest! może na razie odłozymy ten temat ;-) witaj miła niedziela :-) 🌻 🌻 co tam słychać???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta no proste ze tak:classic_cool:,w odwecie za madasie bedziemy mialy po 3 karty sim:D:D acha no i moze wezmiemy mewik jako nauczycielke tych sztuczek;) Marta dzialaj dzialaj:classic_cool:a co tam! to i tak jeden rod!wazne czy to Twoj troll czy(jeszcze)nie Twoj?:P caffem ma racje ale pewnie i znajda sie osoby niezadowolone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Marika to ja dzisiaj juz sobie kupuje jedną kartę :classic_cool: biore się za podryw na portalach - wszyscy po kolei. jak jest taki co szuka tylko przygód to umówie się z nim w hotelu, nakręce, zjem sobie porzaądnie na jego koszt, reszt ząrcia wezme dla Was, po czym zwieje... tlyko musze mieć własną ochronę żebym zdązyła zwiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Unitra i Oleńka są jeszcze młodziutkie po 17latek i moga miec problem z wytłumaczeniem się przed rodzicami... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta:D:D powiesz ze masz pieski w domu a one taaakie glodne no:D szepniesz -kotku zaraz wracam,zarezerwuj apartament w hotelu,idz a ja dojde:D:D czekaj...w samym krawacie:P chcialabym widziec mine goscia po 4 h:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika sama juz nie wiem:P:P:P wiem ze ma sobote i niedziele wolna ale nie wiem czy sie zobaczymy. ma tez dzis ptzyjsc ale nie wiem czy cos bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a okiii, wczoraj mialam z koleznkami małą imperzke, troche sie popiłysmy. A zaczelo sie ds niepozornego wyjscia by pochodzic po sklepach.... Ale fajnie bylo...............:). Patrze palnujecie spotkanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×