Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo..i widze ze w tabelce tez zniknelam :( ciesze się, ze u Was wszystko w porzadku. Dla mnie ostatni tydzien to koszmar.W zeszly czwartek bylam na USg i okazało sie że fasolka jest ale serduszko nie bije i ma tylko niewiele ponad 4 mm:( Lekarz wyslal mnie na badania HCG , zrobialm wczoraj dzisiaj odebrałam wyniki i sa prawislowe jak na 6-7tc...w czwartek rano kazal mi znow przyjsc...jestem strzepkiem nerwow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę, że dużo nas tu \"bez sexu\". Mi coraz trudniej wytrzymać, bo już taka zdechła nie jestem. Oby się szybko okazało, że już ok i mogę :). Minimoniu, zazdroszczę spacerku, pójdę sobie za tydzień, oby pogoda była piękna! BajaBaja, co do imion to mi się maży rudy Rufin :), ale nawet jak nie bedzie rudy to też Rufin! A jak dziewczynka to Zoja. Te imiona są dość proste, dobrze brzmią bez zdrobnień i się nam podobają. Może dlatego, że jak ktoś woła Ania na ulicy to ja się nie oglądam bo wiadomo, że raczej nie chodzi o mnie. A kochany ma podobnie a może gorzej (\"O! Mój pies/kot/papuga tak się nazywała.\"). Mimo, że nasze imiona są piękne! Często macie te usg, ja miałam już 2 razy. Pierwszy raz był potrzebny by potwierdzić ciążę i odstawić moje leki. Drugi to za wcześnie zrobine \"usg genetycze\". Niedługo czeka mnie 3 raz, sprawdzenie czy krwiaczek się wchłonął i \"usg genetyczne\". Pierwsze usg miałam robione w poradni endokrynologicznej w Poznaniu na Polnej, za drugie płaciłam 50zł - robione prywatnie bo w mojej przychodni mają kiepski sprzęt, i tamten lekarz ma duże doświadczenie. Zrobiłam wywiad i chodzę \"do państwowego\" do b. fajnej ginekolg, która pracuje w szpitalu w którym ponoć fajnie się rodzi. Wiolaj, mam nadzieję, że obędzie się bez sterydów, ale jeśli są potrzebne to bierz bo to nic strasznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mam grzyby ale i lenia i nie chce mi sie z nimi robic.Bardzo lubie zbierac i jesc ale jakos w ciazy sie boje bo mam zespol jelita wrazliwego i perwsze 3 tygodnie ciazy tak mnie bolało ze jechałam na nospie wiec teraz odpuszczam. Chyba pomroze albo zupy zrobie cos na szybko. Pogoda u nas łądna ale zimno i serio tu u nas w górach zimowe wdzianka sa juz na topie. Co do lekarzy to ja mam prywatnego tzn babke pracuje tez w szpitalu chodze do niej juz 4 lata mama mi ja poleciła bo jej tez ktos polecił ale kobitka jest super moge do niej dzwonic 24 h na dobe robi mi usg na kazdej wizycie bierze 60zł kazda wizyta nie wazne czy masz usg czy przyszłas tylko po recepte na tabletki anty, niestety jej usg nie robi zdjec ale powiedziała mi ze zamówiła juz nowe dopytam jej sie na nastepnej wizycie moze bedzie robic fotki. Co do sexu to przy pierwszej ciazy wspolzyłam i było ok teraz pewnie tez moge ale jakos nie mam nastroju moze dlatego ze te upławy mi w koncu przeszły i boje sie jakis kolejnych nadkazen.Maz sie upomina ale go spławiam przeziebieniem i mdłosciami na razie ustepuje. Napiszczie jakie bierzecie witaminy ja jeszcze biore tylko folik ale pewnie na nastepnej wizycie cos mi przepisze dawniej brałam Feminatal N był dobry miał vit kwas foliowy i jod u nas w górach jest go mało wiec sie napewno przyda ,kumpela bierze materne a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero - bardzo mi przykro trzymaj sie jakos moze masz zle obliczony termin dlatego serca nie było zreszta w 6 tygodniu fasolka powinna byc juz 1,5 do 2 cm moze jestes nizej w ciazy trzymam kciuki. Ja musze tylko dojechac na te usg genetyczne do Krakowa wiem ze ono jest drogie cos koło 200 zl jest tez tu na miejscu ale lekarz jest dziwny i do niego nie pojde wole juz na obczyzne jechac.Ale boje sie tego usg chyba oszaleje w dniu w ktorym bede tam jechac bardzo sie boje o fasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero, odszukałam tabelkę w której jesteś z niej wynika ze to nawet nie początek 8 tygodnia, tylko koniec 7, więc beta może być ok. Możliwe, że owulację miałaś później i poprostu za wcześnie jeszcze na serduszko! Właśnie dlatego takie częste robienie usg nie jest fajne, na moim pierwszym w prawie w 6 tygodniu nie było nawet echa zarodka!Miałam zrobić usg za 2 tygonie, ale w Szczecinie mi nie zrobili tylk stwierdzili że wygląda na to, że jestem we wczesnej ciąży! Gin kazała m i zrobić badanie krwi za 2 tygodnie i przyjść za 3 tygodnie. Na kolejnej wizycie obejżała wyniki krwi (morfologia, cukier, żółtaczka) zbadała i powiedziała, że wygląda na ok. 10 tygodniową ciąże i założyła kartę ciąży! Też się denerowowałam, ale skończyło się dobrze. Uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero, ja miałam usg w połowie 6 tyg, nie było widać zarodka nawet, a tydzien pozniej juz był, miał 6,6mm i bijące serduszko. u ciebie tez pewnie tak bedzie :) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Pisze tutaj zeby bylo jasne . Do pomaranczowej prowokatorki >>> > posluchaj koleżanko mam cie dosyc !!!. Ostrzegam ze przy nastepnych \" chamskich postach\" stracisz wszystko co wyprodukowalas na kafeterii . Narazie kasuje po 20 ostatnich . Topik pod obserwacja wiec nie zglaszajcie postow do smietnika . Dla Trolla ignorancja ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero, kochana, nie denerwuj sie... Cos czuje ze jednak wsyzstko sie dobrze skonczy. Nie szargaj sobie nerwow na darmo. Moje USG kosztowalo 150zl w Szwecji, ale tu jest taki system ze jak juz \"wydasz\" 450zl to sie dostaje frikort, taka karte \"bezplatna\" na caly rok, wiec jak trezba bedzie wiecej tych badan, to nie ma tragedii. Jestem zadowolona ze tym razem wybralam prywatna klinike. Wszystko bylo punktualnie i jak po masle, bez zbednych komentarzy i wywiadow ;-) Za 2-3 tyg. mam miec kolejne badanie USG, jutro bede sie umawiac z klinika przez telef. Co do witamin, ja biore a i owszem oprocz folika, specjalne wit i miner. dla kobiet w ciazy i karmiacych. Wit sa szwedzkiej produkcji, biore 1 tabletke dziennie, ktora pokrywa 50% potrzeb organizmu na wit. i miner. Biore tylko jedna poniewaz jem duzo warzyw i owocow i mysle ze to w zupelnosci wystarczy. Podczas pierwszej ciazy bralam Materne- swietne! Ale tu w Szwecji nie moge dostac w aptece, a nie chce naciagac rodzicow na koszta i wysylanie z Polski. Materna nie jest moze tania, ale jakie piekne dzieci sie po niej rodza ;-) Co do seksu, to w tej chwili jest to na drugim planie. Mam male dziecko w domu i hustawke nastrojow, wiec wole przytulanie i wspolna rozmowe od nocnych szalenstw w lozku... Chyba mam na cos alergie, tydzien temu wyskoczyly mi czerwone plamki na brzuchu, w zgieciach ramion a J powiedzial ze i na plecach cos mam. Nigdy nic podobnego nie mialam, myslalam ze mi przejdzie, ale teraz to chyba ide do przychodni zeby ktos spojrzal na to fachowym okiem. Moze to ta cukinia, albo orzechy w czekoladzie? Ostatnio wlasnie tym sie zajadalam... Zycze Wam spokojnej nocki. Duze buziaki 👄 Miejmy nadzieje, ze Wy ktore narazie jestescie \"przykute\" do lozka szybko bedziecie mogly znow zaczac chodzic na spacery i zaczerpnac troche swiezego powietrza! Pogoda byla u mnie okropna, ale i tak swoje dzis z Maxiem wyspacerowalismy :-D Tych co nie ma w tabelce, prosze wpiszcie sie i uzupelnijcie dane, bo juz nas troszke sie nazbieralo...ostatnio bylo tu calkiem sympatycznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nam sie tabelka nie zgubila: coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05---s wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------04.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 peletka----------31-------nowy targ----------------05.08---------12.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07-- ------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05---s czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08---------12.05---c Agnieszka------23----------Łańcut------------------03.08 -----------11.05 to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- -1.05 Sygita29--------29--------Gdańsk/Leicester------02.08.-- --------28.04.-S stelka------- 27----------brzeg---------------------15.08----------22.05-- s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz bedzie juz super, chronologicznie :-D coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07---------01.05--S wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------01.05 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07-------03.05 plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07---------04.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05--S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 Agnieszka------23----------Łańcut------------------03.08 --------11.05 peletka----------31-------nowy targ----------------05.08---------12.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08--------12.05--C madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05--S stelka------- 27----------brzeg---------------------15.08-----------22.05-- S franceska--------27-------monachium--------------19.07-- -------25.04 Sygita29--------29--------Gdańsk/Leicester------02.08.-- ------28.04--S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, widze ze kilka osob z tabelki sie nie odzywało juz dłuuugo. proponuję poczekać jeszcze ze 2 tyg i je usunąć, bo i tak nie mamy od nich zadnych wiadomości. a jakby wrociły to się dopiszą :) a moze ktos zaproponuje jakieś nowe rubryki, zebyśmy mogły porównywać nasze ciąże? tylko nie waga :) moze obwód brzuszka? bedzie widac jak ładnie rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, nie było mnie kilka dni i właśnie nadrobiłam czytanie kilku stron postów. Ostatnio czuję się strasznie zmęczona, wracam z pracy i najchętniej bym spała całe popołudnie, nie mam siły na sprzątanie i gotowanie. Mój M każe mi odpoczywać, twierdzi, że najwyraźniej mój organizm tego potrzebuje, ale jak tak dalej pójdzie to prześpię całą zimą. Nie wiem czy też tak macie, ale moje piersi urosły ostatnio tak bardzo, że nie mieszczę się już w staniki, boję się co będzie dalej. Niedługo zabraknie mi rozmiarówki. Nie wiem czy jest sens kupować więcej sztuk, bo może się okazać, że za chwilę będą jeszcze większe. Wszystkie bluzki zaczynają pękać w szwach, katastrofa. Muszę szybko kupić jakiś dobry krem przeciwko rozstępom. Na razie używam EVELINE serum ujędrniająco-modelujące do biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka, To ja CC, minimonia, plusia - dziekuje Wam dziewczyny za pocieszenie!!! Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy! jestem przerażona...tak bardzo bym chciała żeby wszystko było ok...moj organizm cały czas sie zachowuje jak w ciąży: wzdęcia, bekania, bolace piersi, siusianie, mdłosci...beta 45540 mlU/ml, toxoplazmoza IgG i IgM ujemne, tak samo VDRL, cała morfologia idealna, glukoza też, mocz w normie...tylko ten zarodek taki malutki...Boże pomóż mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero! Nie martw się na zapas,napewno wszystko będzie dobrze! Chociaż pamietam jak sama sie denerwowałam,gdy byłam w bardzo podobnej sytuacji: poszłam do ginki potwierdzic ciążę, zbadała mnie ginekologicznie i powiedziała,że moja macica jest mniejsza,niż wynika z mojej ostatniej @, potem zrobiła usg dopochw., stwierdziła obecność pęcherzyka.......i tylko pęcherzyka,w żaden sposób nie mogła się tam doszukać czegoś więcej,dlatego powiedziała,że nie może potwierdzić obecności żywego zarodka -to było w 6-stym tyg. Poszłam do niej tydzien później na kontrolne usg i jak tylko usg się zaczęło,zapytała,czy chce mi się siusiu? Nie chciało mi się (dziwne...) ale i tak powiedziała,że pęcherz wygląda na powiększony i przez to trudniej jej było,ale w końcu stwierdziła obecność żywego zarodka (co za ulga....), zrobiła fotki,zmierzyła z każdej strony i jest ok! Pokazała mi nawet bijące serduszko mojego Bąbelka ❤️ !!! Ulżyło mi ogromnie,ale doskonale pamietam,jak bardzo denerwowałam się między pierwszym a drugim usg, tym bardziej, że od samego początku nie mam żadnych mdłości, nudności, nie męczą mnie wymioty..itp.. Tak więc uszy do góry;) Wszystko będzie dobrze;) Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygita29 - obys miała rację! U mnie cięzko liczyć od ostatniej miesiaczki bo zawsze miałam dłuższe cykle niż 28 dni i nieregularne, natomiast mierzyłam temp i wg moich obliczeń do zapłodnienia doszlo 1 lub 2 wczesnia czyli od owulacji licząc byłabym w 5t2d ciąży to już serduszko powinno bić...a tu nic :( Nie wiem jak ja wytrzymam do tego czwartku obym tylko nie osiwiała z nerwow. Musze się położyć, bo jutro nie wstane do pracy. Dziekuje dziewczyny za wsparcie i dobre słowa...jesteście Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale sie rozpisałyście od wczoraj. Zdążyłam już wszystko poczytać i tigero po Twoich wpisach doszłam do wniosku, że chyba dlatego na pierwszej wizycie moja ginka nie robiła mi tego usg bo byłam w 5-6 tyg.) ciąży, tak jak własnie Tobie wyszło. Pewnie wiedziała, że i tak może jeszcze nic nie zobaczyć i niepotrzebnie mnie denerwować. Myslę więc, że nie powinnaś sie denerwować, że wszystko jest w porządku i tylko jeszce troszkę poczekać żeby fasolka troszke urosła. Coral bay moim marzeniem jest miec kominek, jak piszesz że grzejesz w kominku-pogrążyłam się w marzeniach. Teraz jesteśmy na etapie remontu domu, tzn. ja narazie odpoczywam , a mój mężuś ciężko pracuje popołudniami nad naszym kącikietak bardzo go kocham. Kominka może jeszce w tym roku nie damy rady zrobić, ale miejsce będzie juz przygotowane- może w przyszłym roku... Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki i zycze miłego dzionka. Trzymajcie się cieplutko. Buźki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) od dziś jestem poranny ptaszek:) praca na dobre się zaczeła, ale muszę wam powiedzieć, że jak wstaję tak wcześnie to się czuję o wiele lepiej bo nie mam mdłości, żołądek nie boli itd. więc są jakieś plusy tego porannego wstawania:) tigero sorki za tą tabelkę ale skopiowałam ostatnią i nie wiem czemu tak wyszło i nie martw się, że zarodek taki mały, jesli mówisz że to dopiero 5 tydzień, ja miałam usg robione w 6 tygodniu i serduszka nie było jeszcze słychać, a Pan doktor powiedział, że na dniach będzie słychać, no i za 2 tygodnie było już słychać serduszko:0 także nie martw się, bo jak miałaś nieregularne miesiączki to do zapłodnienia mogło dojść nawet w 20 dniu cyklu lub później:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou mamusie:) Ja z witamin przyjmuje Prenatal ma on wszystkie witaminy tylko jest bez jodu. Ja jod muszę łykać oddzielnie wiec te tabletki były najbardziej odpowiednie. Chyba i ja zacznę chodzić prywatnie do lekarza bo zazdroszczę wam tych częstych usg, ja mam pierwsze za 2 tygodnie i podejrzewam że zrobią mi tylko 3 a nawet 2 przez całą ciąże:( Musze popytać mam z mojego miasteczka który \"prywaciarz\" robi przy każdej wizycie usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)to ja mogę skromnie się pochwalić,że mam termin na 19 maja:)Jeśli wszystko dobrze pójdzie(odpukać)bo w marcu br. poroniłam i teraz troche się boje:(Byłam wczoraj u gina serduszko bije,widać móżdżek i jest ok.Do12tc mam brać na podtrzymanie a potem już bez leków.Dziewczyny,czy któraś z was przechodzi do tej pory ciąże bez żadnych objawów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawisz mnie -tak,ja przechodzę ciążę bez objawów, nie licząc powiększonych i bolesnych piersi. Poza tym nie odczuwam żadnych przykrych dolegliwości,żadnych mdłości,wymiotów,itp... Pozdrawiam wszystkie brzuchatki ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhu :) Buziaki wszystkim Mamusiom :) troszkę mnie nie było, przeżywałam przykre chwile, wczoraj pochowaliśmy mojego ojca. Smutne jest to, że nie zobaczy swojego czwartego wnuka :( i smutne też jest to, że stało się to w okresie kiedy jestem w ciązy. Staram się nie załamywać i mysleć pozytywnie. Piszecie o grzybkach mmm też bym poszła na grzybki i aż wstyd się przyznać - mieszkam w lesie a mało w nim bywam ;) Własnie szykuję się do lekarza z tymi wynikami cholernymi, mam nadzieję, że okaże się że wszystko jest w porządku. Napiszę zaraz po wizycie co mi powiedziała gin. A co do USG to miałam juz jedno robione dopochwowe w 8 tygodniu i tez dostałam zdjęcie Babla i słyszałam serduszko :) chdzę prywatnie i za wizytę z USG płacę 80 zł. Z tego co widzę po Waszych wpisach to cena jest zblizona do Waszych. Jeśli pozwolicie tak na szybcika dopiszę się do tabelki. I dziękuję Wam wszystkim za słowa pocieszenia, że wyniki tokso mam ok 👄 coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07---------01.05--S wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------0 1.05 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07-------03.05 plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07---------04.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05--S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 Agnieszka------23----------Łańcut------------------03.08 --------11.05 peletka----------31-------nowy targ----------------05.08---------12.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08--------12.05--C madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05--S stelka------- 27----------brzeg---------------------15.08-----------22.05- - S franceska--------27-------monachium--------------19.07-- -------25.04 Sygita29--------29--------Gdańsk/Leicester------02.08.-- ------28.04--S Rude kocię-----28--------Starachowice------------01.08----------08.05--S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny do mojej miejscowości tez dzisiaj nareszcie zawitało słonko :) , gorzej zaś z moim samopoczuciem. Już sie cieszyłam, że mam juz po mdłościach itp., ale dzisiaj czuje sie fatalnie. Rano jeszcze jako-tako, ale teraz nie wiem czy mi niedobrze, czy jestem głodna, czy przejedzona, słabo mi, raz zimno raz gorąco i jeszcze głowa tak mnie boli. Chce juz iść do domku, nie wiem jak te dwie godziny w pracy jeszcze wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rude kocię, szczere wyrazy współczucia. Trzymaj się. Jakby ktoś mnie zapytał, czego się najbardziej boje w życiu- to odpowiedziałybym, że utraty najbliższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia,czy to moze mnie chcialas usuwac?Jestem, jestem, czasem czytam a nic nie pisze,glownie dlatego ze mam tak malo objawow,lekarz ze wszystkiego zadowolony, \"wszystko\"(oczywiscie bez przesady!) mi wolno, mam ochote na seks wieksza niz przed ciaza, wiec jak tylko nie spie wczesnie-moj ma swoja firme i nienormowany czas pracy,czasem wraca i po polnocy-to sie cieszymy soba.za 10tygodni przerwa swiateczna i jade do domu,do krakowa, pokazac sie wszystkim z wtedy pewnie juz widocznym brzuszkiem-nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie majóweczki, u mnie tez dziś świeci słonko ale jest zimno, rano było tylko 4 st. C, chyba nadciąga zima, no ale Suwałki są przecież znanym biegunem zimna w Polsce, Bajabaja ja też dziś czuję się kiepsko, od rana boli głowa, a jeszcze szef marudzi, cały czas czegoś chce, ale wypiłam mała kawkę - taką 3 w 1 i jest trochę lepiej, naturalna kawę odstawiłam już jakiś czas temu, ale może organizm sie dopomina jeszcze swojej porcji kofeiny. Po pracy idę na spotkanie z koleżanką - takie babskie ploty, ona też stara się o dziecko z mężem już jakiś czas ale na razie nic z tego, za to podpytuje mnie zawsze o wszystkie szczegóły związane z moja ciążą, na szczęście większość objawów minęła, już nie przesypiam całego popołudnia i brzuch już nie boli, czasem złapie mnie mała zgaga i delikatne nudności. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj franceska :) Minimonia widzisz jak dobrze, że postraszyłaś trochę te nieodzywające sie dziewczynki- przynajmniej zaczynaja pisać co i nich. Francesko też nie mogę się już doczekać widocznego brzuszka, dla mnie to jest naprawdę powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sygita,bawisz mnie-tak ja tez naleze do tych, ktore nie maja prawie zadnych objawow,dlatego rzadko tu pisze,bo w sumie nie mam jeszcze o czym.ale jak przeczytalam to,co mnie ostatnio ominelo, musze przyznac ze narzekam na: 1.pryszcze, dosyc sporo, ale kupilam polecane fajne kosmetyki i jest coraz lepiej,2.sikanie w nocy, 3.budzenie sie w nocy i niespokojny sen, 4.zmeczenie wieczorne, 5.baaardzo bolesne piersi. W zasadzie to nie jest jakos specjalnie duzo,ale te piersi troche mnie mecza. Wiecie ze ja pod koniec tego tygodnia wchodze w 13tydzien,czyli czwarty miesiac i drugi trymestr ciazy!sama nie wierze ze to tak szybko!!!brzucha w sumie nie widac,ubrania nosze te same,ale szczegolnie wieczorem sie uwypukla.troche sie pozarlam z taka moja kolezanka ktora jest matka i zawsze na wszystko 10x dmucha.wydaje jej sie ze jezeli zyje prawie tak jak wczesniej,nie mam brzucha i chetnie sie ruszam, to znaczy ze nie uwazam na ciaze.siedzi to dzis we mnie caly dzien i jestem zla.hustawki nastrojow troche sie uspokoily,bo w zeszlym tyg bylo faktycznie nieciekawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral bay, jak przeziebienie? plusia, usg w porzadku? niestety przed nami jesien i roznice temperatur.w monachium dzis mgla i taki ogolny ziab.musimy na siebie uwazac dziewczyny! jak zwykle nie chce mi sie pracowac.na szczescie tygodnie mijaja coraz szybciej...fajnie bedzie byc na macierzynskim:)!mam na niego duuuzo planow zanim sie jeszcze dziecko urodzi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×