Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Muszko - witaj w naszym gronie. Maleńka -życzę szczęścia w związku z mieszkaniem, trzymam kciuki, aby się udało. She - pokrzywa jest uniwersalna, m.in. jest świetna na dobrą przemianę materii i kłopoty z żołądkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she 😘 99 rocznik, komunia ( brrrrr, chyba już zacznę odkładać kasę ). Twój synuś też? Mówię zawsze, zachciało się starej babie dzicka. I to nie była wpadziocha. Ze straszą była .... niby. Tak myślą wszyscy,a to bylo ukartowane przeze mnie. I wcale nie w celu zatrzymania chopa przy sobie. kaszubko 🌻 kradziej ale do czasu, potem Ci przejdzie. Wszystko mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka7
Witam Panie - zaczynam dzien pracy i zycze wszystkim milego dzionka Malenka 🌻 - powodzenia She 🌻 Ellisa -------------------------- 🌻 - na dluuugim kiju ,-) Muszka 🌻🌻 - drugi na przywitanie w klubiku Rybka 🌻- powodzenia na dzisiejszy dzien, zebys sie "wyrobila" (cokolwiek mialas na mysli :-D :-P ). Bede pamietac o 11.30... Szept 🌻 - oderwij sie czasem od tych papierow i zagladnij do nas Iwa🌻 Kaszubko 🌻 - te twoje recepturki sa cudowne ! trzydziestkopiątko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...jeszcze z domu;) Ellisa...żartowałam wczoraj.,...akurat mohair na allegro oglądałam( niekoniecznie na beret:P ) a tu akurat ankohol i zegz;) a mówią,że to chłopy tak mają:) Rybka...to ja byłam wczoraj...nie dość,że bez torebki to i bez podwyżki, buuu :( Maleńkiej radzę,zeby się nie zastanwiała,tylko wieksze mieszkanie brała, bo może być tak ustawne,że da się wykroić jeśli nie drugi pokoik to jakiś kącik osobny. ide coś tam popichcić,kciuki bede trzymać, pozdrawiam słonecznie wszystkie klubowiczki:) przegapiłam Annę,czy Jej nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Byłam mieszkanko obejrzałam ubikacja na pół pietrze pokój duży ma 23,5m2 do mieszkania wchodzi sie od razu nie ma korytarzyka od razu do kuchni ale podoba mi sie jest słoneczne i ma balkon i normalne towarzystwo klatka zadbana.musiałabym wymienic okna i drzwi balkonowe całe malowanie i kuchnie od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila przerwy....Niezle mi idzie. Power jak sie masz ;) Stawiam kawę, może ktos dołączy. Piekne słońce za oknem, aż chciałoby sie uciec na słoneczko do parku :D:D:D 35-ka u mnie z komunią było podobnie. Prosto z pracy biegłam na spotkanie, potem lekcje, gotowanie, inne pierdoły...Makabra. Dodatkowo na różaniec chodzili w okresie jesiennym. A mamusie tylko trjakotały pod kościołem...Było minęłó, nie ma co wspominać ;) Rybka...zaraz będę ściskać kciuki, możę nie połamnę ołówka :P:P:P Daj znać jak poszło :) 🌻 choć nie wiem co...ale pewnie priorytetowe :) Kaszubko 🌻 chyba wiekszość przez to przechodzi. Ja w początkowym okresie niczym narkoman...tylko net i net...przyszło opamiętanie, kiedy zaczęłąm wszystko zawalać, bo nic nie było ważne. Teraz też sporo czasu jestem w necie ale większość w celach info i naukowych, pozostała to kafe...i inne rzeczy. Ale nie tyle. I dobrze :) W życiu jest tyle do zrobienia pięknych rzeczy :) Iwa 🌻 pigwa jest superoska ale tylko ja w domu lubię z niej nalewkę. I cieszy mnie to ogromnie :) Od rana mam dobry humor ...la la la la la :D Tylko ską się wziął...Nie wiem. A wczoraj kupiłam sobie książkę o szydełkowaniu. Tylko osprzętu jeszcze brak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 👄 Podczytuję was w wolnych chwilach, ale na pisanie nie mam za bardzo czasu. Ale niech tam, zrobię sobie chwilę przerwy :p maleńka, a ty chcesz kupić to mieszkanko, czy wynająć? I jak to ubikacja na pół piętrze? Nie w mieszkaniu? Rybka trzymam kciuki 🌻 daj znać jak poszło! szepcie czy to ta piękna pogoda tak cię nastraja na dobry humorek ;) Bo mnie nawet ta piękna pogoda jakoś nastroju nie poprawia :( A kawkę chętnie z tobą wypiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez_torebki 🌻 Malenka - jak mowisz ze fajne... tylko te okna... to raczej duze koszty Rybka -kciuki (a raczej kciuka) trzymie ale powiedz kiedy moge puscic bo ciezko tak jedna reka :-D Szept - dzieki za kawe - pyszna ! Przyslali mi robote... tak teraz ? Przed obiadem ? Warto zaczynac ? Moze warto...bedzie mniej na popoludnie. 😘 dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez...torebki i podwyżki 👄 tak mi przykro :( ale nie ma co się załamywać, spróbuj pod koniec roku, to w końcu nie tak daleko ;) a jeśli nie dadzą, to może znajdziesz coś lepiej płatnego i lepszego :) Podobno „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” - to moja maksyma życiowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiędoberek!!!! Witam nowoprzybyłe i zapraszam serdecznie do częstych kontaktów🌻 R ybko oczywiście ze będziemy trzymać kciuki i bądz dobrej myśli,Kaszubka na pewno coś tam na tę okazję zaczaruje dla Ciebie i na pewno Ci się uda. Kaszubko,ja na pewno wypróbuję ten przepis na ajerkoniak(tak sie u nas to nazywa),i znając moje możliwości będę miała na rok.Przy okazji dzięki za przepisy,tylko mam pytanie czy te ziólka moga być kupione w torebkach w aptece,bo u mnie w ogródku to tylko mięta i melisa.Lipy rosną nawet niedaleko ale chyba teraz już nie czas na zbiory.O jeszcze pokrzywy mam!!!:D Maleńka ty się nie zastanawiaj tylko bierz to mieszkanko jak będzie względne. Tak odnośnie tej ciasnoty to przypomniał mi się dowcip.Kobieta narzekała ze ma strasznie ciasne mieszkanie ,10 dzieci,teściów i rodziców i to wszystko w jednym pokoju i kuchni.Lekarz pomyślał i kazał jej przyprowadzić jeszcze do tego mieszkania kotną kozę .Baba tak zrobiła .Jak się koza okociła to baba z rykiem do doktora ,że to już jest nie do wytrzymania,wiec lekarz jej na to,że ma tę kozę sprzedać razem z młodymi .Baba tak zrobiła i nagle okazało się ,ze ma duże mieszkanko. Maleńka ja Cię nie chcę dołować,ale u mnie to pokój gościnny ma 27,90 m.:O Muszko,ja widzę ,ze w przyszłym roku to nam się szykuje imprezka.W końcu 30 -tka jest tylko raz i chyba nas zaprosisz :P oczywiście jak tak długo z nami wytrzymasz.:) U mnie dzisiaj od rana nie wesoło,jedna biedna krówka ma wzdęcie i domowe sposoby nic nie pomogły,(wyglądała jak olbrzymi balon,nic tylko pęknąc),przyjechałweterynarz i dopiero się wesoło zrobiło.Wsadził jej do pyska taki 2 metrowy kawałrurki i jak te gazy ja opuszczały to można było paśc.Taki zapach :P :P.Teraz biedaczka musi stać na dworze zeby nie mieć dostępu do jedzenia,az zal patrzeć. No i ja dopiero teraz jem śniadanko,i zastanawiam się jak się dziś ze wszystkim wyrobić.Miłego dzionka ,będę oczywiście tu zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka 👄, masz rację, że wymiana okien to spory wydatek i tak się zastanawiam, czy Maleńka chce to mieszkanko kupić czy wynająć? Robota nie zając, nie ucieknie ;) Ale jak zrobisz przed obiadkiem, to po obiadku będziesz wolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
mieszkanko ma isc na zamiane bo moje ma 26,5m2 i jest zagrzybione po miesiacu od malowania mam to samo co miesiac temu grzyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
a i dzieci choruja czesto .Mój syn tez jest z 1999 i to na dodatek 1 maj Święto Pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - to się nawet nie zastanawiaj i zamieniaj się. Grzyb w domu jest bardzo niebezpieczny. A co z tym kibelkiem? Nie będziesz miała w mieszkaniu? Co do metrażu, to powiem Ci tak - „ciasne ale własne”!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
kibelek na piętrze a pokójma kształt kwadratu jakos by to sie zrobiło moze ą by wymienił okna lub po częsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka ty sie nie zastanawiaj ,jak Ci sie podoba to bierz,bo grzyby to są dobre w zupie a nie w mieszkaniu!!!! Chyba ,że masz jeszcze coś innego na oku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌻 - zal mi krowki, ale glodowki sa podobno zdrowe (od czasu do czasu ;-) ). Powodzenia zycze ! Malenka - zawsze to lepiej niz masz teraz, moze ci doplaca do okien... normalnie takie rzeczy robi chyba wlasciciel mieszkania. I pozniej juz troszke spokojniej bedziesz mogla czekac na wieksze. Zmorka - zaczelam, wlaczylam co moglam i ide jesc , jak wroce to juz czesc bedzie gotowa (o ile nic sie nie zablokuje) Smacznego dla wszystkich - nawet jesli jest to dla niektorych dopiero sniadanie ;-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - swoją melisę i miętę możesz spokojnie używać, inne zioła trzeba jednak kupić - w aptece lub sklepie zielarskim i to koniecznie sypane [ w saszetkach nie nadają się do mieszanych herbatek no i nie te dawki] Maleńka - przyczyną chorób Twoich dzieci jest w dużej mierze grzyb w mieszkaniu, gdy się już wyprowadzisz - będą o wiele mniej chorować. Odliczam dni do przyjazdu mego najmłodszego synka, do niedzieli coraz bliżej. On przyjeżdża średnio co 2-3 tygodnie.w inne dni dzwoni, pisze - a mimo to i tak tęsknię. Zaborcza matka ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
wiem o tym ze przez to choruja dlatego walcze o lepsze mieszkanie i mysle ze lepiej przejsc na te i o zamiane bedzie póżniej łatwiej na wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,to ja będę musiała poczekać z tymi ziołami ,bo u nas w aptece to takie w torebkach widuję ale popytam może gdzieś sa sypane.? Dzieci mojej szwagierki,przestały chorować jak wymieniła podłogi na drewniane,ale przecież nie każdego na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - sprawdź gdzie jest najbliższy sklep zielarski, tam muszą mieć zioła sypane, ewentualnie łaski nie zrobią , gdy je zamówią. W internecie też są sklepy zielarskie prowadzące sprzedaż wysyłkowa - ale to ostateczność. W dobrej aptece powinny być wszystkie zioła, ale czas i życie wszystko pozmieniało. U nas jest 6 aptek i 2 sklepy zielarskie [a to jest małe miasto]. Kiedyś w aptece poprosiłam o fiołek trójbarwny - farmaceutka długo szukała, na końcu mówi, że niestety nie ma- a zioło leżało na widocznym miejscu, tyle że na opakowaniu widniała jego druga nazwa: bratek polny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
strasznie napaliłam sie na te mieszkanie hehe ale jest o wiele lepszym stanie i jest podwórko a tu nie mam nadal bede miała blisko do parku i szkoły ,kościoła ,pracy normalni ludzie mieszkaja zadbana klatka i domofon jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiadku...(bez winka dzisiaj :-( ) Malenka - a jak ci proponuja to mieszkanie to juz jest cos pewnego, czy jeszcze musisz czekac na odpowiedz ? A tak przy po cichutku ci doradze - moze sobie zaczernij nicka bo, z tego co zdazylam zauwazyc, to podszywaczy na kafe nie brakuje... Po co masz miec pozniej \"klopot\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Co tu taka cisza .Jest ktoś ? Ja mam chwilkę zaraz pijemy kawkę ja preferuje tylko sypaną po turecku z mleczkiem i troszkę miodu pychotka.Smacznego. W trójmieście istny paraliż dzisiaj grają dwie trójmiejskie drużyny Arka Gdynia i Lecha Gdańsk .Podobni ma być niezóła zadyma .Jest już sporo policji.Nie wiem jak wrócę do domciu ?Najwyżej posiedzę przy necie w pracy i ominie mnie gotowanie obiadu :)))) niezły wykręt co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
bede musiała poczekac na ich decyzje wiem ze do miesiaca powinnam wtedy sie przeniesc ,nie pamietam hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×