Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ellisa - zdaje sie ze to ty pisalas ze jestes na tym drugim ale goscinnie bedziesz wpadac ...? Fajnie dziewczyny, juz wiem co mam kupic na jutro !! ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka ja na tylu goscinnie;)... nie lubie ginu... juz mowilam.... zle niezatarte /i nie do zatarcia/ wspomnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z wieczorka. Wpadam na chwilke zeby 😘 na dobranoc dac a widze ze babski wieczor :) moge lampke wina i papieroska? jesli mozna palic ;) A ja stawiam po Agnieszce ;) piwko juz jest, wodeczka, gin, sake i grappa :classic_cool: tylko winka musze dokupic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, winko to ja juz wypilam... nie cale , to co od wczoraj zostalo... Jakies butelki jeszcze sie tam poniewieraja po barku, ale Ania tak milo zaproponowala... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem zazwyczaj padnieta jestem :( kolacja, kapiel malej, zmywanie, itd itp :o ale dzisiaj cos czulam ze balujecie ;) Rebeko, mala spi, az chrapie, a tatus na swoim kompie gra w nowo-zdobyta gre, maniak!!! oki, spadam do ogrodka sobie dymnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, hihi fajna core masz! No pewnie ze sa przyjazne, a jeszcze lepiej robia na zawieranie przyjazni :) 😘 dla cory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×