Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hej , Rybko, ja poproszę z soczkiem. Mam paskudny dzień, pożalę Wam się, bo nie za bardzo mam komu. Po raz kolejny bliska mi osoba poprosiła mnie o pomoc w poukładaniu życia, które pomału rozsypuje się w drobny mak. Właściwie nie prosiła a chciała potwierdzenia słuszności swoich decyzji, a dla mnie pewne granice są nieprzekraczalne. Powiedziałam, co o tym myślę ( w końcu o to prosiła ) i teraz nie odzywa się do mnie, a wiem, że będzie cierpiała, bo przechodzi to już nie pierwszy raz. Nie potrafię jednak zdobyć się na kompromis i uległość tam, gdzie nie można się na to godzić. I tak nawiązując do tego, co wcześniej napisałaś, ona żyje właśnie złudzeniami, ale to straszne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestkapiatka
ja jestem Rybka. Ale za piaścika dziękuję, jestem na diecie.:D Więc ja dzisij na trzezwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestkapiatka
oo, cześć Agnieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko nie można dawać jakichś rad w każdym razie. Właśnie teraz tez to przechodzę. Moja koleżanka strasznie cierpi dowiedziawszy się że facet którego kocha od lat jej nie chce. Ona jest jak w matni. I mówi mi o tym i wiem że czeka na moje dobre słowo, wręcz czeka porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony prawie kazdy mówi\"najgorsza prawda,byleby prawda\"...alez drugiej każda strata boli i czasem lepiej zyc złudzeniami.choc przez chwilę. Jesli to jednak nie jest jakas losowa sytuacja( mówie tu o chorobie,wypadku,pobycie w szpitalu i swiadomosci osoby poskodowanej czyli tzw.dobrym/białym kłamstwie ) to chyba lepiej znac prawdę,bo ona najczęściej prędzej czy później wyjdzie na jaw. To sytuacja typu\"wiem,że mąż koleżanki ją zdradza.powiedziec jej czy nie?\". a piwa chetnie bym sie napila,ale pewnie mi maz nie pozwoli;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często jest tak,że wini sie posłańca za złe wieści... kurde chyba jednak kupie jakies piwo,najwyzej się chłopina obrazi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie problem w tym ze osoba ktora pyta o zdanie raczej oczekuje innych kolorow niz te prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jedno wychodzi;) bo masz wyrzuty sumienia i odpuszczasz... znam z autopsji:) ale sie buntuje:P za czesto ostatnio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha no wiem wiem...przeca pisze,ze jednak jakiś zakup zrobię;) chciałam Wam tylko naświetlić sytuację:D Sobote mam roboczą...2giego cała firma nie pracuje ,za to odrabiamy za normalną stawkę 10ego...no to musze korygowac plany na najbliższe 3 weekendy:) idę się szykowac do wyjscia z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się przyczyniłam że ta koleżanka zrozumiała sytuację. Zę soebie uświadomiła .... ech to pierdzielone życie Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się przyczyniłam że ta koleżanka zrozumiała sytuację. Zę soebie uświadomiła .... ech to pierdzielone życie Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellisa 🌻 nie podpuszczam, ale buntuj się buntuj :D Wszystko co dobre szybko się kończy. Dziś mój małż wraca. Chociaz to też ma swoją dobrą stronę. Chłopa mi trza na gwałt :P PS. Jedyne co mam to złudzenia, że mogę mieć własne pragnienia Jedyne co mam to złudzenia, że mogę je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, nie krzycz tak...toż słyszę i nie spie :P:P:P No proszę, a Tobie się gwałtów zachciewa...;) Ale miec pragnienia to podstawa..przecież jaki cel bez nich :) A Twoje pragnienia...hm...to chyba nie złudzenia :D:D:D Kawy mnie się żąda...i to nie złudzenie....ale pragnienie...aromatycznej szatańskiej :) Wam też zrobie :) A co...taka będę ;) BT...buntuj się, dołączam się :P:P w końcu to tylko piwko, a co nie wolno ? MM nie narzeka, nawet lubi ze mna wypic piwko... Chociaż jak sama piję wieczorkiem (zaznaczam, że czasem, żeby nie było ;) ) i czekam jak wróci z pracy....to nie powiem, bo woli jak jestem \" wyluzowana\"..hm hm :P:P:P Dea Erw...ciekawe jak imprezka ? Ja w sobotę mam uczelnię, ale umówiłyśmy sie juz na niedziele na odpoczynek przy piwku ze studenciakami (cyli grupa mieszana)...trzeba po zajęciach odetchnąć przed poniedziałkiem....;) Fajowo, żę weekend za pasem... Miłego dnia babki :) 🌻 P.S. Mgła za oknem...Tylko wracać do łóżka :P...tylko pytanie z Kim :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobiety dolaczam do kawki,ide do pracy i zaczynam powoli weekendzik,wam tez zycze duzo,duzo odpoczynku a dla wszystkich po🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj przygodo...;) Kupiłam wczoraj coś na małego drinka i jeszcze chłopa do grzechu namówiłam:P :D za to dzisiaj moje dziecię zasmarkane siedzi w domu i marudzi...mam nadzieję,że za wielkiego choróbska z tego nie będzie:) Biegnę do apteki, bo wszystko w domu wyżarte.Kupiłabym tez kaszę jaglaną,ale nie wiem czy będzie jadł. miłego dzionka wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek! Kawusia już wypita ,ale częstuję dobrą owocową herbatką,a jak która ma ochotę to i na śniadanie zapraszam,wędzona makrela ,serek,pomidorek i masełko.... U mnie goście i nocne polaków rozmowy...;) oczywiście zakrapiane a rano horror...:O Oni sobie leżą a my pracujemy i gdzie tu sprawiedliwość.:P Rebeko dzięki za zrozumienie,jak pogoda fajna to mi też miło tyle zę jak ktoś powie ,ze do d*** to juz coinnego,ale to oczywiście wszystko żarty...A Anna Aura tez by było fajnie.. Zycze wszystkim takiego słoneczka jak u mnie za oknem,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka, krówka i baranek tygrys i hipopotamek. Myszki, dziki oraz bobry wszyscy mówią Wam \"Dzień dobry\" 🌻😍😘 dla wszystkich milych pan ! Ja wczoraj w papierch siedzialam caly wieczor :-(... Rybko - ale z Ciebie ranny ptszek (rybka-ptaszek... hmmm ;-)) Szpcie - ta grupa to chyba nie takie typowe \"studenciaki\" tylko takie troche \"wyrosniete\" ? Bez-torebki - kuruj dziecie ale do nas tez zagladaj. Annapo - Sniadanko ? Mmmm, chetnie, dziekuje ! Ja tylko soczkek rano polknelam. Zycze duzo cierpliwosci - mam nadzieje ze te mile strony \"gosci\" przelonia choc troszke te mniej mile... A w ogole to tak mi sie przypomnialo... ta krowka co taka chora byla...? Juz w porzadku ? Chcecie dobra nowine na dzisiejszy dzien ? Ten WE bedzie o godzine dluzszy ! Jupi !!! Godzina snu wiecej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×