Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ziół takich jest sporo.....wolę jednak sobie tylko wyobrazić co by było gdyby..... No i dobrze że nie mam takich specjalnych ziółek w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - juz wrocilam, za zimno na drugiego... :-D. Moze jutro sie lepiej zsynchronizujemy :-D Kaszubko - to kiedy ten \"ciezki dzien\" Cie czeka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę.... ale juz mi wesoło, zmieniłam tok mysli, wygadałam sie - pomogło. I sobie różne głupie sytuacje wyobrażam - wyobraźnia pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos cicho sie tu zrobilo... :-O to moze ja tez juz nie bede przeszkadzac...;-). Na paluszkach, po cichutku ide namowic kolege na powrot do domu... Postaram sie zgladnac wieczorkiem 😘😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko tak trzymaj...Iznowu kafe troszke pomogło :D Rebeko,dobrze sie przytul do kierowcy,zebyś nie spadła !!! Ja teraz musze do moich łaciatych pan....:(,ale moze wejdę jeszcze wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...np ja:P Mam teraz kompa przez chwilę dla siebie,ale zanim poczytam zaległości i przejrzekilka stronek to już będzie po moim wolnym czasie;)) ale pozdrawiam znad przedsennego drinka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Ja juz po wieczornej pracy ,ale dzisiaj leci druga czesc filmu wiec teraz szybko musze pozbyc sie ekologicznych zapachow i siadam przed telewizorkiem. Zycze miłego wieczorka ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po goracej kapieli przed telewizorkiem z winkiem ;-)... Wesola Anko 🌻 Bez_Torebki 🌻 Annapo - nie spadlam :-D, ale korki straszne chyba gorsze niz wczoraj... kierowcy nerwowi, nie da sia za bardzo miedzy samochodami przeciskac bo strsznie wszyscy \"zbici w kupe\" ... ale jeszcze tylko jutro i WE przed nami... czy to nie jest wystarczajacy powod do radosci ? Milego filmu zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 dziękuje miło :) a wiem,że w W-wie mieszkasz,więc może jakąś kawę kiedyś wypijemy :) może i Agnieszka dołączy Ty też fajnie wyglądasz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sily do tej kafe :-O : Aniu, od pond pol godziny zapraszam Cie na winko ... :-) A teraz juz pewnie spicie, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco bo na dworze lekki mrozik;) Jeszcze nie wiem czy jutro mam wolne,a planowałam iść do fryzjera,bo po południu bibka...teść obchodzi 75 a więc prawie okragłe;) urodziny:) Drętwe siedzenie przy stole,którego nie lubię,ale może podlejemy trochę dziadka i da się namówic na jakieś ciekawe opowieści z młodości:D :P A propo's prezentów wczoraj w Biedronce kupiłam fajne podusie ze świątecznymi motywami...oczywiście wybór nie był zbyt wielki ale i tak miałam problem i nie wiem czy wybrałam dobrze;) Nad resztą prezentów musze dobrze podumać...ale jeszcze nie teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny :) czy u Was jest także tak samo zimno, jak u mnie??? jak mi się nie chce rano spod ciepłej kołderki ruszyć :( wiem, że nie zaglądałam ostatnio zbyt często, ale mam wiele spraw na głowie. czasem wydaje mi się, że zbyt wiele. nawet się nie obejrzałam, a tu juz za miesiac będa prawie święta. jak ten czas pędzi .... dziękuję Wam za fotki, które od Was otrzymałam. super są! a Wy tak sympatycznie na nich wygladacie .... oki, przyszedł szef. pewnie zaraz mi coś zleci. trzymajcie się cieplutko i nie zapominajcie o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! wpadłam podpisać listę,i na razie zmykam.Koleżanka została niedawno babcia i jadę zobaczyć wnuczka.Mieszka tylko 3 km za wsią ,ale tak w polu,ze nie wiem czy ich nie zasypało,ale moj ślubny obiecał mnie odwieść.Ciekawe,czy bardziej boi sie o mnie ,czy o autko :P Rebeko,a te strajki to na długo jeszcze planują,bo jak widzę ten śnieg za oknem to nie bardzo sobie wyobrażam jak Ty wyglądasz na motorze...No chyba u Was dużo cieplej?Film mnie rozczarował do tego stopnia ,ze z zasnęłam....:( Brombo {czesc]🌻 Agnieszko🌻 dla mnie WE jest taki sam jak kazdy inny dzien ,jedyne czym sie rożni to tym ,że w domu są dzieciaki i możemy troszkę wiecej razem pobyć.... 🖐️ i na razie znikam,miłego dzionka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bromba, co u Ciebie ? Annapo, tyle śniegu u Was ? u nas nie ma wcale:) Pewnie, na gospodarstwie to i w WE praca, ale przynajmniej masz więcej pomocników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Co tam w dalekim świecie . Ja jakoś od rana zalatana. Widzę że nie macie ochoty wracać do czasów szkolnych? Rebeko u nas dzisiaj było rano -3 stopnie to faktycznie na motorze troszkę by było zimno. 35-również mam takie dylematy co pod ta choinkę kupić .Najłatwiej kupić coś do ubrania bo to zawsze się przyda? Dzisiaj zaprzysiężono Tuska na premiera ,a ja czekam na drugą Irlandie!!!!!!!! Popracuje i jeszczę do was wpadnę!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez_Torebki 🌻 - o zdjeciach nie zapomnialam, obiecalas ... ;-). Ja tez mam imrezke (w sobote) ale raczej nie bedzie \"dretwo\"... ;-) Ewanisia 🌻 Agnieszko 🌻 Annapo 🌻 - Oj z tym \"baniem sie o...\" to nigdy nie wiadomo... :-). A u mnie nie wiadomo ile te strajki potrwaja bo nikt nie chce ustapic. Mam nadzieje ze od poniedzialku juz bedzie lepiej... niepoprawna optymistka ze mnie, wiem. No coz, zobaczymy. A jak wygladam ? Jak balwanek :-D, dobrze ze zostaly mi ciuszki z okresu jak jeszcze mialam skuter to teraz baaaardzo sie przydaja ;-)(Iwa 🌻 - u nas dzis rano bylo \"tylko -1°C !) Kawy mi sie chce ! Postawi ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, mocna czarna i bez mleczka - właśnie wyszło - może być ? Widzialam wczoraj migawki z Paryża, lekko nie macie :( ale może dojdą do porozumienia.I ja też mam imprezkę:) i tez pewnie fajnie będzie:D Wczoraj córka mi podpadła, ma komórkę, wyszła zanim wróciłam a jak dzwonię, to nie odbiera:(, nie bylo jej dość dlugo, żadnego kontaktu a jak się zjawiła, to wielce zdziwiona, czym się martwię, przecież jest prawie dorosła; czasami ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×