Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

ewanisia wierz mi na slowo naprawde przereklamowane;)jak masz skype to podam ci jeden nick to sama sie przekonasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam jeszcze tylko \"dobranoc\" Wam wszystkim powiedziec 😘 Ani dzis nie bylo :-( ... musi byc baaardzo zabiegana :-(. Aniu - caluski dla syna... mam nadzieje ze jest coraz lepiej... i duzo buziakow dla Ciebie 😘 Dla reszty zabieganych pan tez po 😘 :-) Do juterka 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Moje jedno dziecię w Warszawie dziś gości. Drugiemu właśnie szukam informacji o Renacie Mauer. Więc pozdrawiam i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to powiedzieli nasi sprawozdawcy sportowi: 1. "Jada. Caly peleton, kierownica kolo kierownicy, pedal kolo pedala". 2. "Pani Szewinska nie jest juz tak swieza w kroku, jak dawniej"- Bohdan Tomaszewski. 3. "Puscil Baka lewa strona" - Dariusz Szpakowski. 4. "Wszystko w rekach konia" - Jan Ciszewski przed decydujacym przejazdem Jana Kowalczyka w Moskwie. 5. "Sytuacja zmienila sie diametralnie o 360 stopni - Jacek Zemantowski 6. "W zespole wojskowych rozstrzelal sie Nyckowiak" - Jacek Luczak ("Gazeta Wielkopolska"). 7. "Miroslaw Trzeciak zdobyl gola po indywidualnej akcji calego zespolu" - Dariusz Szpakowski (TVP). 8. "Henryk Wardach to stary wyjadacz parkietów" - Maciej Henszel (radio). 9. "Wlodek Smolarek krazy jak elektron kolo jadra Zbyszka Bonka" - Dariusz Szpakowski (TVP). 10. "Swietlana Fomina jest bardzo doswiadczona i duzo daje" - trener Roman Haber. 11. "Jeszcze trzy ruchy i Wloszka bedzie szczesliwa" - Artur Szulc (TVP) o kajakarce Josefie Idem. 12. "Mówie panstwu, to jest naprawde niezwykla dziewczyna. Dwie ostatnie noce spedzila poza wioska" - Wlodzimierz Szaranowicz (TVP) o Otylii Jedrzejczak. 13. "Gol jest wtedy, kiedy pilka calym swoim obwodem przekroczy odleglosc równa obwodowi pilki" - Andrzej Zydorowicz (TVP). 14. "Do tej fazy, w której przegrywajacy przegrywa, mamy jeszcze troche czasu" - Dariusz Szpakowski (TVP). 15. "Franciszek Smuda zbyt radykalnie przeczyscil swój zespól" - Krzysztof Mrówka (Wizja Sport). 16. "Ten rok byl pelen wyrzeczen dla Renaty Mauer... W kwietniu wyszla za maz" - Janusz Uznanski (TVP). 17. "Trzeba wybrac: uroda albo sztanga. Pintusewicz wybrala te druga ewentualnosc" - Marek Józwik (TVP). 18. "Mówie Samprasowi, zeby mocniej liftowal pilke. Ale on mnie nie slucha. Ale jak ma mnie sluchac, skoro mnie nie slyszy" - Adam Choynowski (Eurosport). 19. "Grecy przy pilce, a konkretnie Warzycha" - Dariusz Szpakowski (TVP). 20. "Trzy lata temu na Igrzyskach w Barcelonie... Przepraszam - dwa lata temu" - Krzysztof Miklas (TVP), relacjonujacy podnoszenie ciezarów z IO w Atlancie w... 1996 r. 21. "Trzy minuty, czyli zatem okolo 100 sekund" - Jacek Laskowski (Canal+). 22. "Dostalem sygnal z Warszawy, ze maja juz panstwo obraz, wiec mozemy spokojnie we dwójke ogladac mecz" - Dariusz Szpakowski (TVP). 23. "Obronca wybil pilke na tak zwany przyslowiowy oslep" - Andrzej Zydorowicz (TVP). 24. "Wybil pilke na tak zwana pale" - Jan Tomaszewski (Wizja Sport). 25. "Szwedzi sa o tyle niebezpieczni, ze nie sa grozni" - Stanislaw Terlecki (TVP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... dziś jest śliczny dzień. Dla wszystkich słoneczko posyłam... ________$$$___$$______$$___$$____$________$$____s________ _$$_____$$$$___$$$___$$$__$$$____$_______$$$___$$________ __$$$____$$$$$__$$$_$$$$_$$$$$__$$__$___$$$___$$_____$°__ ___$$$$___$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$_$$$____$$$___ ____$$$$$__$$$$$$$$______________$$$$$$$$$_$$$___$$$$____ ss$$$$$$$$$$$$$______________________$$$$$$$$$$$$$$______ ______s$$$$$$__________________________$$$$$$$$$_________ _s$$$$$$$$$_______s$$s________s$$s_______$$$$$$$$sss______ _____°$$$$_______$°__°$______$°__°$_______$$$$$$__________ ,ss$$$$$$$_________________________________$$$$$$$$$ss,____ ____$$$$$________________s________________$$$$$$$$$$$$$sss __ss$$$$$$________________________________$$$$$ss_________ ss$__$$$$$$_________s__________s_________$$$$$__$ss_______ ___s$$$$$$$$________$$_______$$_________$$$$$$$____ss_____ ____$$$$$$$$$$_______°$$$$$$$°________$$$$$$__$$__________ __$$$$__$$$$$$$$____________________$$$$$__$$$___$$_______ _$$$___$$$__$$$$$$$$___________$$$$$$$$$$$___$$$__________ $$___$$$___$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$$___$$s________ ___$$_____$$$°__$$$_$$$$_$$$$$°__$$_$$$___$$$$___$s_______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła, ja się przyzwyczaiłam, że to Kiciulek pierwszą kawe stawiała, a jej ostatnio tu brak. Stawiam więc kawę i herbatkę z cytryną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam i prosze o sloneczko bo u mnie cos go niewidac ..a takie plany ... Rudamaxi 👄 mam skypa ..jak chcesz to podaj ten nik ..🌼 Wesola Aniu 👄 wlasnie a kawka? 🌼 Kaszubko 👄 jakie sliczne ..poslij je do mnie ...🌼...dzieki za kawke ...czyzby wycieczka szkolna? 🌼 Rybko 👄 wszystkim paniom zycze dzis milego dnia i posylam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ...to jakies (amerykanskie) sloneczko ..hihii...ale i tak ladne ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wieie co dziewczyny ,ja ostatnio to wlasny kuperek gonie...hi,hi :) Czytam Was raz dziennie i to chyba jedyna przyjemna chwila w trakcie ostatnich dni.. Tak to juz jest ,ze jak nieszczescia to zawsze parami...Do tych wszystkich chorob i klopotow jeszcze tesciowie dorzucają swoje trzy grosze ...wczoraj to doszło tak daleko ,ze M im powiedzial,ze jak my nic nie umiemy to niech sobie biora gospodarke i sami gospodarza ,a my sie wyprowadzamy... Dzisiaj obraza i ogolnie horror... W zaden sposob nie idzie im przetłumaczyc ,ze teraz sie co nieco pozmieniało ...tesciu mimo ,ze powiedziałam ,ze mleko od chorej krowy ma osobno doic ,nie oddaje sie go do sprzedania ,powiedziel ,ze ja sie nie znam i doił razem... cały dzien sie modliłam ,zeby jakims cudem to mleko było dobre i chyba mnie wysłuchano...Gdyby było inaczej to przez dwa miesiace nie dostalibysmy pieniedzy za mleko ,nie wiem z czego bysmy zyli...a do tych ludzi to nie dociera :(Jeszcze sie obrazili ,bo oni pomagaja a my nawet nie umiemy byc za to wdzieczni... Ojjjjj! Dziewczyny znowu koncze,ale pamietam o Was i wieczorem przynajmiej na chwilke sie zamelduje.. Teraz tradycyjnie posyłam po 🌻 i[ usta] dla kazdej z Was i zycze miłego dzionka... 🖐️ do wieczora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien mokry dobry 🌻 Internet na moim laptopie mi siadl 😭 i nie moglam do was zajzec wczoraj wieczorem 😠 A jak nie naprawie do dzisiaj wieczorem to co??? Na bibie nie bede 😡 ??? No i jak tu byc w dobrym humorze? Jedyne co dobre to to ze juz piatek :) 😘 dla wszystkich i kazdej z osobna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 🌻 czyli nieszczęścia nie ganiają stadami :D Odnośnie teściów, są ludzie do ktorych niewiele dociera, a już jak osiągną pewnien wiek to dosownie nic. Ale wszystko dobre, co.... Dea 🌻 wnioskuję, że dziś pada u Ciebie. U mnie świeci słoneczko, czasem chowając się za chmurki. ewanisia 🌻 a jakież to plany masz związane ze słonkiem? Dziś zajrzałam do szafy. W zeszłym roku kupiłam sobie kieckę, taką kopertówkę. Baaardzo mi się podobała, obecnie nie wiem co z nią zrobić, odwidziała mi się. Wyciągnęłam spodnie dresowe, których w zeszłym roku miełam się już pozbyć, nieco się skurczyly ;) Dopinają się, ale chyba mimo tego nie będę ich nosić, też już nie chcę. No i co w związku z powyższym? Trza chibko iśc na zakupy :D Pójdę, i co kupię? No jasne, coś moim dzieciom ( głównie ) albo mężowi koszule, uznałam że ma za malo i znoszone. Już tak mam :( Ale najpierw idę zarabiać na pieniążki ( tak mówilo swego czasu nasze dziecię ) Ha i jeszcze mi się przypomnialo jak to moja mała chwaliła się ojcu wracającemu z pracy \"tato, tato mama ugotowała zupę z glizdy!\". Ciekawe czy któraś z Was się domysli co to ta glizda :D Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia to najpierw moj a potem ci podam drugi ;) maxii25511 sliczne to sloneczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Annapo 👄 i tu az sie cisnie przytoczyc Twoja stopke do tego ...buziaki i Powodzenia ..... ..Panie daj mi siłe,abym zmienił to co zmienic moge,daj cierpliwosc,abym zniosl to czego zmienic nie moge i daj madrosc abym odroznił jedno od drugiego.F.CH Oetinger... Aniu ..tylko trzymac kciuki i aby Twoj M szybko wyzdrowial...🌼 Dea 👄 ...u mnie taka sama pogoda jak u Ciebie i ta nostalgia ...oh..ja juz chce wiosne...🌼 Rybko 👄 moje plany spalily na panewce ..chcialam dzis zrobic przed domem tzn;posadzic kwiaty i wogole cos zrobic ale ta pogoda jest w kratke ...obawiam sie ze jutro tak czy siak bede zmuszona to zrobic bo za dlugo juz stoja te kwiatki i boje sie aby szlag mi ich nietrafil ...domyslam sie ze idziesz niedlugo do pracy wiec zycze Ci milego popoludnia...a jesli chodzi o ta zupe ..to zabij mnie a niewiem co to...:D 🌼 ..zupka zrobiona (grochoweczka) mieszkanie posprzatane ..wiec czas teraz dla mnie ..przefarbowuje sie zpowrotem na czarno ...hihi...M woli mnie w czarnych wlosach ...coz dla niego wszystko.....milego dzionka ...🌼 ...a moze czas na tarasik? gdzie jestescie mile panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na dłuższym spacerze - niby jest ciepło, ale tam gdzie nie dochodzi słońce - leży jeszcze śnieg. Ponoć od poniedziałku ma być u nas już 16-18 st ciepła... trudno w to uwierzyć. Annapo - Twój teść przypomina mi mojego męża - jakbym go słyszała - "rajskie " życie masz z nimi. Z takimi "chłopkami-roztropkami" trudno dojść do porozumienia - jedynie podstępem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem kochane 😍 !! Spozniona dzisiaj ale za to popoludniowa kawe stawiam :-) : \\_/\\_/\\_/\\_/... Rybko 🌻 - ciekawe czy ta imformacja o malzenstwie i wyrzeczeniach ;-) Renaty Mauer bardzo sie corce przydala ;-) :-). Ciezko mysle nad ta \"zupa z glizdy\" ale nic mi do glowy nie przychodzi ;-) Kaszubko 🌻 - sliczne slonko :-), przyda sie bo u mnie szaro, buro i ponuro :-(. Wesola 🌻 Ewanisia 🌻 - no jasne ze dla M wszystko, ale moglas choc fotke w blond pasemkach pokazac :-(. Ania 🌻 - ja znam troszke ten problem :-(. Mojemu tacie ciezko ostatnio przegadac, ma swoje poglady i nikogo nie chce sluchac ... Ja tam pol biedy, bo machne reka, ale z M troche gorzej :-O bo ani jeden nie popusci ani drugi :-O... oboje sa spod jednego znaku zodiaku ;-) :-O. Twoj M pewno biegac za pilka dzis nie pojdzie ale wpadnij wieczorkiem na drinka... od czasu do czasu trzeba troche odreagowac :-) Dea 🌻 - na imprezce musisz byc !!! Kto te wszystkie alkohole pospija :-D. Trzymie kciuki zebys naprawila, a w ostatecznosci moze M popros o pomoc ...? Trzeba milym akcentem tydzien zamknac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewaniasia - jestes niesamowita !!! Z to ci dobrego drinka wieczorem postawie :-). Mnie sie bardzo podobasz w jasnych wlosach... no ale jak mowisz ze M woli ciemne ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..trzymam Cie za slowo ... M twierdzi ze w czarnych widzi glebie sexapilu...hihi...no coz zawsze podobaly mu sie brunetki ..wiec ma ..🌼 Kaszubko 👄 u mnie pada i pada ...🌼 Rudamaxi 👄 dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio, jesteś dużo ładniejsza w blond....i chyba dlatego Twój mm nie chce, abyś miała taki kolor włosów.... boi się, że mu Ciebie ktoś okradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ...masz racje ...on twierdzi ze ja w blond jestem bardzo wyzywajaca i wiadomo ze klopoty wtedy same sie ciagna ..a ja juz mam poukladane zycie ..wiec ..wole zyc spokojnie ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - Mój mąż nie chciał , abym nosiła krótkie spódniczki, nie cierpiał, gdy się malowałam, nie podobało mu się, gdy chodziłam do fryzjera... dużo było tych zakazów i nakazów... a walka z mężem to jak walka z wiatrakiem - najczęściej " chłop swoje, a baba swoje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Kaszubko - faceci czesto sa zaborczy ;-). Ja mam niepokorna nature i na zakazy/nakazy reaguje gwaltownie ale zgadzam sie czasami na drobne ustepstwa dla zrobienia przyjemosci ;-) :-D Musze teraz na chwilke z domu wybyc ale na imprezce sie melduje :-)... Zacznijcie jakby co bezemnie, mysle ze najpozniej ok 21.00 (czyli 20.00 dla pan z wysp ;-) ) do Was dolacze. Wszystkie panie beda mile widziane :-) Papatki kochane 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się wieczorem wpaść,... muszę jedynie czymś męża zająć....coś wymyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć No to ja już zacznę teraz pić, jak ktoś jest i ma ochotę na drinka to zapraszam;) ewanisia🌻jeśli chodzi o Twoje pytanie to ja nie stosowałam zadnej diety tylko zrezygnowałam na czas postu ze slodyczy, kilogramów nie ubyło-moze troche boczki mniej kragłe:P ale w święta nadrobiłam wiec nie ma o czym mówić:D kaszubko🌻mój mąż nigdy mi nie mówi jak mam się ubierać, jaki kolor wlosów mu bardziej odpowiada-jemu bez różnicy, myślę ze nawet jakbym sobie na łyso obcięła albo irokeza zrobiła to i tak by powiedział ze ok, a to też nie fajne-tak jakbym mu obojętna byla, prędzej listonosz zwróci uwagę niz mąż:P Rebeka🌻 rybka🌻 wesoła anka🌻 Annapo🌻nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło😘 Dea Erw🌻 rudamaxi🌻 no to chlup;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z umowa melduje sie na imprezie :-) Stawiam na stole wino, koniak, whisky, campari i martini... wraz z dodatkami :-D... do wyboru do koloru :-D :-D... Pistacje i chipsy tez sa :-D :-D Prosze o 5 minut i jestem gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×