Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

ok teraz mnie bedzie malo ale musze napisac prace mgr w tym miesiacu a jeszcze mam dwa weekendy teraz na uczelni:( oj powiem wam ze strasznie mi sie nie chce pisac:O zycze milego dnia i stawiam kawke\__/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - Rzysiadz na chwilke na kuperku ;-) i poslij maluszka jak dasz rade :-). Rudamaxi 🌻 - owocnego pisania ! Stawiam kawe : \\_/ \\_/ \\_/ ... glownie dla Rybki, bo pewno znow nie bedzie miala czasu zrobic, a tak to tylko gotawa porwie ;-)... i lece na obiadek bo mi juz zoladek do kregoslupa przysycha :-O :-P. Narazie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 😘 bardzo dziękuję. Za to zapraszam na pierożki ruskie, ktore przed chwilą skończyłam. Teraz nastawiam boczek do pieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się przypomniało..... strasznie lubię to Na te słowa czekamy, jak na stacje spóźnione Na dziewczyny czekamy, na dziewczyny zamglone Wiatr nam okna zamyka, zatrzaskują się bramy Ktoś się nocą przemyka za człowieka przebrany Nie domykajmy drzwi, zostawmy uchylone usta Może nadejdą sny, zapełni się godzina pusta Nie domykajmy drzwi, może niebieski motyl wleci Czekajmy na ten świt, może nadzieja nas oświeci Nie domykajmy drzwi, zawróćmy porzucone słowa Nie domykajmy drzwi, może zaczniemy żyć od nowa... Ktoś się nocą przemyka za człowieka przebrany Jeszcze tylko muzyka, jeszcze sobie zagramy Świat się wokół kołysze, bije serce kamienia Szukam wstążki dla ciebie, dla ciebie ptaka i ocalenia Uciekam Pa PS kaszubko 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobietki ❤️ ..oczywiscie pospalam ..chyba juz mi to w nawyk weszlo ze rano musze sie polozyc po pracy ...hiihi...a teraz ide budzic moje dzieci bo czas na zakupy i do pracy ..ale tylko kilka godzinek ..aby weekend byl wolny ...ten zapowiada sie bardzo sie spokojnie ...my sami w domku ..koledzy sie porozjezdzali .na urlopy... komputer bede miala gotowy dopiero na poniedzialek po poludniu ..ah ..poczekam niemam wyjscia ..koszt 40F ...dalam prywatnie bo z ubezpieczenia musialabym czekac m-c... Rybko ...powiadasz ze seniczka lubisz bardzo ...ale musze sie przyznac ze po trzech latach niepieczenia to i tak jestem w szoku ze takie pysznosci mi wychodza ...M zadowolony ..to jego przysmak..a co do fotek to jak to niepoznajesz wszystkich ..jak dla mnie to Ciebie tam brakuje i oczywiscie kilka dziewczyn ...mysle ze podesla nam fotki ....🌼 Rebeka ...jak moglabys sie niezalapac na serniczek ...zrobilam duza blache ....a co dzis szamasz na obiad ..bo ja mysle o jakiejs gotowiznie ..cos mam leniuszka na dzis.....🌼 Annapo ....znowu zaganiana..ale z niecierpliwoscia czekamy na fotke malenstwa buziaki dla mamy i dzidzi...👄 ...a Ty zwolnij troche ..🌼 Kaszubko....zakupy powiadasz ...ale przynajmniej troche na swiezym powietrzu bedziesz...Pozdrowionka dla rodzinki ...i wracaj do nas ..🌼 Dea ....Dea kochana gdzie juz Cie wcielo ...buziole od nas wszystkich i oczywiscie osobne dla Myszki ....jak M sie czuje ..🌼 Rudamaxi ..no to duzo pisania przed Toba ..milego weekendu i odwiedzaj nas ..a wczorajszym opisem to przywolalas kazdej te chwile przyjscia na swiat naszych pociech...moj pierwszy porod trwal 3 godz. tzn, bole, sam porod zaledwie 5 min ...ale drugi dal mi popalic troche dluzej ...i jeszcze byla burza ...chociarz cieszylam sie ze obylo sie bez boli krzyzowych ...ale buziaki dla dzieci i trzymaj sie ...a my trzymamy kciuki za Twoja prace..🌼 Amarylis ...juz zapisalam tytul filmu ..jak dostane zpowrotem kompa to go sciagne ...🌼 She ..nawet takim obrazem Rebeka niezdolala Cie przywolac ...jejku co sie dzieje ..czyzbys miala tyle pracy ...Pozdrawiam ..🌼 Ellisa ....tez malo sie pojawia...🌼 Kiciulek ..chyba nas opuscila ...🌼 ok ...ja zaraz zmykam ..ale wroce ...i czekamy na fotki od naszych kolezanek ..Pozdrawiam i zycze milego dnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wróciłam..... i najważniejszym zakupem dla mnie okazał się krem glicerynowy z dodatkiem aloesu [ do rąk] oraz sok pomarańczowy - reszta, to rzeczy przydatne w kuchni i coś do wrzucenia na żołądek. Psinka jak zwykle piszczała z radości, że jednak już jestem przy niej. Kotka szalenie była ciekawa, czy mam coś smakowitego dla niej i jak zwykle sprawdziła dokładnie wszystkie zakupy... bardzo jej się spodobały wędzone uda z kurczaka... no i trochę dostała. Porody, porody.... ja męczyłam się po kilkanaście godzin... a przy dwóch ostatnich były również kroplówki i potrzebny był lekarz. uważam,że było świetnie, gdyby co drugie dziecko musiał donosić i urodzić facet... w każdej rodzinie byłoby wtedy najwięcej troje dzieci... mężczyzna drugi raz na poród by się nie zdecydował - tego jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Chyba sobie kilka dni temu wykrakałam,że \"luźniejszy\" dzień w pracy...;) Za to dzisiaj jestem w domku ( jutro miała byc \" zbiorcza\" impreza urodzinowa moich dzieciów, ale pzreniesiona na niedziele...jak miałam zapał do roboty to tak mi odeszło ;) :P ) i powiem Wam szczerze, że odzwyczaiłam się od \"domowego\' trybu zycia...niby wysłałam dziecie do szkoły,zrobiłam pranie, ,nawet 2, zakupy,obiad, ale ciagle mam wrazenie ze to za mało...a z drugiej strony skoro mam urlop to powinnam posiedziec a nie ganiać...;) Kiedyś potrafiłam się zorganizować;) Poczytam zaległości jak bedę miała możliwośc( zaległe maile ;) ) ale Rybki spodnie to chyba szarawary?! W moim pobliskim lumpeksie sprzedaja spodnie do jogi....sa baaaardzo dziwnie szyte....mam 1 sztukę na stanie( kupiłam ze względu na fajną tkanine , jeszcze nie przerobiłam ). Rybko...te pieniązki przy indyjskich spodnicach służących np.do tzw.\"tańca brzucha\" nazywają sie u nas PENISKI :D...z czeskiego;) Z zazdrością o ilość penisków pozdrawiam i na razie znikam;) amarylis, witam...nie wiem czy sie znamy czy nie ale pozdrawiam:) WIEM,że mam jakieś fotki od Was, ale poczta się buntuje, wieczorem pewnie odbiorę. Buzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadłam pozdrowic .......poczytałam...ale COŚ! napiszę póxniej , bo jeszcze mnie nie widac w kuchni......... Tak to jest jak sie zostawia wszystko na ostatnia minutę:(.......... \\ A imprezka .tuż tuż..........no to lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była u mnie Kaśka - myślałam, że przez ten czas mojej nieobecności na topiku będzie więcej wpisów - a się pomyliłam. Bez T - gdy pracowałam - miałam mimo wszystko lepiej zorganizowane życie i jakoś starczało mi czasu.....a teraz... niby czasu jest dużo, lecz jest on bardzo źle poukładany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke sie napracowalam po poludniu ale skonczylam :-)... wszystko gotowe na poniedzialek :-). Rybko - dzieki, teraz sie moge poczestowac pierozkiem ;-), bo mi sie troche miejsca zrobilo w zoladku :-P Ewanisia - dzis skromnie : salatka :-). Kiculek od czasu do czasu daje znak zycie prze maila... pewno bardzo zabiegana, ale mam nadzieje ze do nas wroci... tak samo jak i reszta nieobecnych :-). A moje fotki chyba masz ...? I chyba wiesz ktoram zacz ;-) :-P...? BT 🌻 - normalnie urlop sluzy do odpoczynku... ale widze zes Ty z tych co moj M : na tylku piec minut spokojnie nie posiedzi ;-) :-D A teraz Amarylis - udanej imprezy zycze ! A teraz na tarasik zapraszam ... :-)... Ewanisia, Kaszubka, Dea ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ...na taras to juz sie chyba spoznilam ...bylam w pracy bo przyjeli nowych a nikt nierozmawia w tym jezyku ..zaplacili solidnie za tlumaczenie i jest ok....ale najwazniejsza rzecza w tym wszystkim jest to ..ze zalatwilam wreszcie sprawe ..ktora byla bardzo pilna .....a martwilam sie o to przez ostatnie 7 m-cy.....hura....jaki piekny weekend mi sie zapowiada...moze padac ale mnie i tak juz nic nieprzeszkadza..... hmmm..salatka mowisz...ja nawet niezdazylam gotowizny kupic .a zaraz musze jechac po M do pracy...Rebeko milego wieczoru ..bo wiem ze jedziesz do rodzicow ...Pozdrowienia dla nich ..🌼 Kaszubko ...wreszcie mam spokoj z tym co mnie tak trapilo ...pewnie to te Twoje czary ...hihi...dzieki za to ...🌼 Amarylis ..milej imprezki ..🌼 BT ...tak to jest ..masz urlop i jak zwykle brakuje czasu ...za to ze rano Cie ominelam masz 👄👄👄...🌼 Wesola Aniu ...Ciebie tez ominelam...👄👄👄 ...aha...Rebeka .ja wiem ktora to ktora na tych zdjeciach ..ale wydaje mi sie ze niewszystkie jestesmy ....co Ty na to? .. milego popoludnia zycze i zmykam pa dla kazdej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio zrobię następny kolaż - mam juz zdjęcie Rybki i Rudej.... brakuje mi jeszcze Wesołej i Amarylis no i Kiciulki. Chcę jeszcze trochę poczekac - może dziewczyny przyślą mi zdjęcia. Zdjęcie Wesołej, które mam płata mi figle - gdy próbuję cokolwiek z nim robić - wówczas pokazuje mi się tylko dolna część zdjęcia. Nie wiem jak można to usunąć, zrobic inaczej - za mało się na tym znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cos od kaszubki,ale nie bardzo moge odebrac w pracy a w domu to juz calkiem:( odebralam tylko samą kaszubkę w pizamie?!!?!? i okularach i taka mi się NAJBARDZIEJ podoba:P reszta pewnie sie umawia na we majowy, ja odpadam bo pracuje....wlaśnie sie dowiedzialam, a tak Pogodynkę straszylam....buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - i z piskiem odjezdzasz :-D Ewanisia - za to wieczorem pysznosci na mnie czekaja ;-). Dziekuje :-). A co do tego kolazu... wszystkie na jednym sie nie zmiescimy :-P :-( BT - no to wspolczuje :-(... My mamy przymusowe wolne 9/05... a zeby sie troszke odegrac za ten zabrany dzien urlopu ( choc szczerze mowiac to nawet mnie urzadza :-P) to jeszcze sobie wzielam 2/05 !! A CO !!! :-D A teraz juz uciekam. Do domu dzis nie wracam, bo juz mi rodzice zapowiedzieli ze mnie samej w nocy nie puszcza :-P ... zreszta po co mialabym wracac ...? Chyba tylko do Was na impreze ;-)... ale to przeciez nie ostatni piatek :-). Bawcie sie dobrze, wracam do Was jutro ! Moc😘 babeczki !! 😍 🖐️ PS : Potrawka z kurczaka stoi w lodowce ;-) ... prosze sie czestowac :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Przepraszam ale ja jestem faktycznie bardzo zabiegana:( Wczoraj wzięłam urlop by jechac z małym do ortodonty i myślalam ze cos porobie i przygotuje sie do szkoły a tu telefon ze kontrola Inspekcji pracy sie szykuje,no kurwa mac jak zwykle wtedy gdy ja urlop biore no i pojechałam do pracy i siedziałam do 20. Dzisiaj była kontrola,jak na razie moze być ale to jeszcze nie koniec:P Rebeko🌻właśnie stąd mój nick pochodzi:)uwielbiam Marillion Zmykam na trening z Dawidem bo mąż dzisiaj nie zdarzy przyjechać bo korki są A w weekend idę na uczelnie,pozdrawiam i nie zapominajcie o mnie ok? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - już wysłałam i teraz czekam.... Bez T - to nie piżama, tylko taka śmieszna bluzka.... kiedyś,wiele lat temu kupiłam sobie spodnie, które też wyglądały jak spodnie od piżamy [ gdzie ja miałam wtedy oczy lub o czym wtedy myślałam?] ... tylko raz je założyłam i potem błyskawicznie je wyrzuciłam. Czasem robi się naprawdę dziwne i smieszne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - już mam , dzięki... Później się zdjęciami zabawię. Teraz mam 9 zdjęć. Kurczę - całymi dniami ostatnio jestem śpiąca, nawet kawa nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam wszystkich i posylam jeszcze piekne slonko ..u mnie naprawde cudowna pogoda ..ale prawdopodobnie do jutra..... Kobietki ..ja tez prosze o fotki ...adres mam w stopce.... Rudamaxi ..👄 za wypowiedz...niespodziewalam sie tego ..ciekawe czy sie domyslisz o co chodzi...aha i prosze o fotke ..bo ja niemam Twojego meila..🌼 Wesola Aniu i BT ...was rowniez prosze o fotki ...🌼 She ...pomyslnosci na uczelni ...a nick masz fajny ...🌼 Kaszubko...chyba ze Ty mi podeslesz...🌼 Rebeko ...milej zabawy i czekamy na Ciebie...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie troche starsz 30 tki. Ja moze nie jestem jeszcze starsza ale chetnie pogadam w chwilach wolnego czasu. Jestem szczesliwie zamezna, mieszkam a Angli od 7 lat i ciagle staramy sie o dzidzie (kurcze to juz 5 lat). Moze to sie wyda smieszne ale jak Wy to robicie, ze wstawiacie takie smieszne buzki no i oczywiscie jak mam zrobic by zawsze po wlaczeniu komputera znalezc sie na tym wlasnie forum. Jestem na forum pierwszy raz i nawet mi sie to pdoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Slonko ...Witaj i pisz jak masz ochote ...a ta stronke wrzuc w ulubione i bedziesz miala za kazdym razem kiedy tylko bedziesz chciala...a z ktorej czesci Angli jestes? i napisz jaki to wiek ze niejestes ta starsza 30-stka...Pozdrawiam ..a co do buziek to troszke posiedzisz i sama zalapiesz o co chodzi ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko witaj ewanisia hmmmm o przeciag ci raczej nie biega;)czyzby poscik z sasiedniego topiku;)a akty tez maja byc?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ...wielkie dzieki ...duza buzka za to 👄 Rudamaxi ...strzal w dyche ..myslalam ze Ty jestes tak bardzo zzyta tam ze taka odpowiedz raczej niepasuje do Twojej osoby w sasiedztwie ...buzka dla Ciebie 👄 Slonko...pewnie sie zgubilas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi ...mam dzieki zaraz bede ale sasiadka mnie odwiedzila ..i sorki musze sie nia zajac ...niedlugo wracam.....buzka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×